dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1031

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Dziś - korzystając z końca świątecznego zamieszania - wybraliśmy się po zakup wymarzonych przeze mnie wewnętrznych drzwi.
    Oboje byliśmy zgodni co do tego, że drzwi w Bukowej Chatce mają być z naturalnego sosnowego drewna, jedynie ochronnie polakierowanego. Tylko takie będą pasowały do wystroju wnętrz.
    Większość mebli w naszym domku będzie z surowej sosny, a że razem lubujemy się w naturalnym drewnie (widocznie nasi przodkowie swoje korzenie wywodzą prosto z lasu ) - na takie właśnie drzwi padł nasz wybór.
    Niestety - te, które oglądaliśmy do tej pory, a które były na naszą kieszeń, nie podobały mi się w ogóle.
    A ostatnio właśnie wypatrzyliśmy takie, jakie chcemy (ściślej mówiąc bez owijania w bawełnę - takie, jakie ja chcę ) i - na szczęście - w przystępnej cenie.
    Zakupiliśmy więc całe 6 sztuk przepięknościowych, pachnących sosną drzwiowych skrzydełek .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	00000054.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	455199

    Oczywiście należało do nich dokupić jeszcze klamki.
    Wybór tego towaru pozostawiłam jednak Mariuszowi, żeby chłopina nie mówił, że już nic nie ma do powiedzenia .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	00000055.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	31,1 KB
ID:	455200

    Garaż, który mamy - w ramach sympatii - wypożyczony na składowanie różnych naszych gratów i który służy nam jako magazynek zakupionych do przyszłego domku towarów, zapełnia się systematycznie i coraz intensywniej.
    To taki nasz składzik, cieszący oko i duszę .

    No tak..
    Żeby już tylko przyszła wiosna
    Ostatnio edytowane przez Iwona i Mariusz ; 28-04-2021 o 15:15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony