dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 98
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1949
  1. #1021
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek Zobacz post
    Iwonka, juki piękne kwiaty Tobie szykują....... tez bym tak chciała... ale moje zmarzły mi po zimie. Miałam w donicach i....moja wina nie schowałam ich do garażu, stały cała zimę na dworzu no i na wiosnę....niestety, nic z nich nie zostało...
    Krawężniki dobra rzecz...przynajmniej trawa nie będzie ci tam przerastała...ja dzisiaj - pomimo niedzieli, ale było ładne słonko, więc postanowiłam wpaść i popielić moje tawuły i bukszpany - też zastanawialiśmy się z mężem jak odgrodzić szpaler cyprysów, berberysów od pola, z którego ciągle nawiewa nam zielska i wszystko szybko zarasta...
    Ninko!
    Moje juki zimują w gruncie, już drugą zimę i nic im nie jest.
    A z chwastami też walczę ciągle, najpierw pomiędzy roślinkami, a teraz także na trawniku.
    I jak na razie, przegrywam tę walkę.
    Ale tak to już jest na początku gospodarzenia.
    Myślimy, że pomysł z krawężnikami się sprawdzi, ale to czas pokaże.
    Pozdrawiam Cię!

  2. #1022
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał rubinowa Zobacz post
    Niestety, homoseksualizm wśród zwierząt to od dawna znana prawda i normalność. A może to my, hetero, jesteśmy nienormalni...
    Witaj Rubinowa!
    Może masz rację?
    Przez moment zachwiałaś moje sprecyzowane zdanie na ten temat.

  3. #1023
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał piuma Zobacz post
    Domek jest przepiękny! Rozważamy z moim Mariuszem wybudowanie takiego, z tym, że jest nas więcej niż 2
    Witaj Piuma!
    Dziękuję za pochwałę.
    Szczerze namawiamy na Z7, bo to szalenie sympatyczny domek.
    I ma trzy sypialnie, więc myślę, że więcej jak dwójeczka ludków też się pomieści.
    Pozdrawiam.

  4. #1024
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipatka Zobacz post
    Prześlicznie jest w Bukowej Chatce. Trawka taka piękna, jest się czym pochwalić bo u nas niestety puste plamy się porobiły.
    A zdjęcia tęczy przepiękne. Wiele razy robiłam jej zdjęcia ale nigdy aż tak świecącej nie udało mi się uchwycic. Mistowskie oko !

    A my będziemy we Wrocławiu niedługo bo będziemy lecieć siamolotem
    Witaj Iza!
    Trawa rzeczywiście u nas szaleje, nawet nas zaskakuje jej gęstość, bujność i zieloność.
    A mistrzowskie, tęczowe oko, to oczywiście Mariuszowe.
    Ma chłopina zdolności niebywałe.
    Zapraszamy w gości do Bukowych Włości.
    Pa! Do zobaczenia!

  5. #1025
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał kloska Zobacz post
    Ślicznie na Twoich włościach Iwonko. Nadal zaglądam do Twojego dziennika z przyjemnością ponieważ piszesz z taką radością, otwartością i szczęściem. Z Twoich opowieści i zdjęć czerpię siłę i nadzieję, że może i ja niebawem będę się cieszyć z nowego miejsca wśród pięknej zieleni. A najbardziej niemogę się doczekać kiedy będę mogła cokolwiek posadzić - szczególnie jak patrzę na zmiany u Ciebie.
    Wszystkiego dobrego Iwonko
    Hej, hej, witaj!
    Aż się zarumieniłam od Twoich komplementów.
    To ogromnie dla mnie miłe, że czerpiesz siłę i nadzieję z tych moich wypocin.
    Przynajmniej jakaś korzyść płynie z tego mojego pisania.
    Życzę Ci z całego serca, abyś w swojej Chatce była tak samo szczęśliwa i spełniona, jak ja.
    I przytulam Cię mocniutko!

  6. #1026
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaK Zobacz post
    Iwonko pięknieje u ciebie coraz bardziej ,roślinki ładnie kwitna a trawka taka gęsta i zieloniutka ,chyba dobra gleba u was ?
    Kociaki przesłodkie fajnie udało wam się ując tęczę na zdjęciach .....super wygląda pozdrawiam cieplutko i przytulam
    Witaj Dorko!
    To prawda, że chyba dobrą ziemię mamy, bo wszystko na niej kwitnie jak szalone.
    I trawa też przechodzi samą siebie, aż nie możemy wyjść z podziwu, jak nam się udała.
    Tfu.. tfu.. na psa urok, żeby nie zapeszyć.
    Pozdrawiam Cię również bardzo, bardzo gorąco!

  7. #1027
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGP Zobacz post
    Iwonko, ależ piękną tęczę uchwyciłaś. A jak garnek ze złotem? Znaleziony??
    Witaj Aniu!
    Tęcza w obiektywie, to zasługa Mariuszowego, sprytnego oka.
    A garnka niestety nie ma.
    I nie zanosi się na to, żeby miał zostać znaleziony.
    Chyba nie można mieć wszystkiego.
    Pozdrowionka!

  8. #1028
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwona i Mariusz Zobacz post
    (...)Zapraszamy w gości do Bukowych Włości.
    Pa! Do zobaczenia!
    Wpadłem tylko na chwilę sprawdzić dla kogo Sipatka porzuca swoje futrzaste dziecko

    ...a jako, że pierwszy raz z wizytą, to w prezencie swoją tęczę przyniosłem (świeżutka - wczorajsza )



  9. #1029
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yeti Zobacz post
    ...a jako, że pierwszy raz z wizytą, to w prezencie swoją tęczę przyniosłem (świeżutka - wczorajsza )
    Witaj Yeti!
    Piękny prezent przyniosłeś na pierwszą wizytę.
    Twoja tęcza w niczym nie odbiega od naszej, a jeszcze dodatkowo w tle pięknej chałupki się ukazała.
    To fakt, że to niecodzienne zjawisko zachwyca mnie niezmiennie i z tego też powodu, kłaniam Ci się nisko za to dostarczone mi świeżutkie przeżycie.
    Pozdrawiam i.. zapraszam ponownie.

  10. #1030
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Cześć Iwonko, coś nie mogłam nic napisać w Twoich komentarzach - brak tagu -odpowiedz na post - ale mam nadzieję, że poradziłam sobie
    Muszę przyznać po raz kolejny, że Twoje juki piękne mają kwiaty. Pozostałe roślinki tez bardzo ładnie ci rosną... a trawa...moja posiana w tamtym roku nie jest tak gęsta jak Twoja tegoroczna....też chciałabym iść na urlop ale nie wiem co z tego wyjdzie...

  11. #1031
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek Zobacz post
    Cześć Iwonko, coś nie mogłam nic napisać w Twoich komentarzach - brak tagu -odpowiedz na post - ale mam nadzieję, że poradziłam sobie
    Muszę przyznać po raz kolejny, że Twoje juki piękne mają kwiaty. Pozostałe roślinki tez bardzo ładnie ci rosną... a trawa...moja posiana w tamtym roku nie jest tak gęsta jak Twoja tegoroczna....też chciałabym iść na urlop ale nie wiem co z tego wyjdzie...
    Witaj Ninko!
    Też zauważyłam kolejne zmiany na forum, nie zawsze dla nas wygodne.
    Inaczej też, niż kiedyś, wstawia się zdjęcia.
    No cóż, musimy się chyba przyzwyczaić na nowo.
    Juki rzeczywiście zaszalały w tym roku, zupełnie się tego po nich nie spodziewałam.
    Jednym słowem, zrobiły nam nie lada niespodziankę.
    A trawa?
    Naprawdę jesteśmy z niej dumni.
    Ale to przede wszystkim zasługa Mariusza.
    W początkowym okresie jej wzrostu tylko ją podlewał, podlewał i podlewał.
    A potem kosił i podlewał i tak w kółko.
    Chyba przyniosło to oczekiwany rezultat.
    Dobrze, że była deszczówka do podlewania, bo gdybyśmy poprzestali tylko na samych wodociągach, niechybnie "poszlibyśmy z torbami".
    Pozdrawiam Cię cieplutko i.. życzę Ci upragnionego urlopu.

  12. #1032
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Witam się
    Nie będzie to oryginalne, bo peany na cześć pięknej Bukowej Chatki czytacie co chwila, ale naprawdę godne podziwu dzieło stworzyliście! Chylę czoła - zwłaszcza przed mężem - złotą rączką Ty zostałaś moim wzorem w zapewnieniu zieleni w domu - uwielbiam roślinność i już nie mogę się doczekać aż zacznę nią zapełniać pierzchamotki
    Przeczytałam Wasz dziennik od deski do deski w jedno popołudnie i wieczór i zachwyciłam się nim bardzo - uwielbiam ludzi, którzy tak bardzo cieszą się z nawet najmniejszej zmiany - bo ja mam tak samo
    Pozdrawiam - a Waszych czworonożnych przyjaciół drapię za uszkami
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  13. #1033
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justka_krk Zobacz post
    Witam się
    Nie będzie to oryginalne, bo peany na cześć pięknej Bukowej Chatki czytacie co chwila, ale naprawdę godne podziwu dzieło stworzyliście! Chylę czoła - zwłaszcza przed mężem - złotą rączką Ty zostałaś moim wzorem w zapewnieniu zieleni w domu - uwielbiam roślinność i już nie mogę się doczekać aż zacznę nią zapełniać pierzchamotki
    Przeczytałam Wasz dziennik od deski do deski w jedno popołudnie i wieczór i zachwyciłam się nim bardzo - uwielbiam ludzi, którzy tak bardzo cieszą się z nawet najmniejszej zmiany - bo ja mam tak samo
    Pozdrawiam - a Waszych czworonożnych przyjaciół drapię za uszkami
    Witam pięknie w Bukowej Chatce.
    Dziękujemy razem z mężem za wszystkie pochwały i miłe słowa.
    Z tym moim zamiłowaniem do roślinek masz świętą rację.
    Mariusz twierdzi czasem, że ile by powierzchni nie miał nasz dom, to i tak brakowałoby miejsca na wszystkie doniczki, które chciałabym porozstawiać.
    A i na zewnątrz też spełniam się niezmiennie.
    I jaka to radość!
    Więc w zupełności rozumiem Twoje uwielbienie do zieloności.
    Dziękujemy za pozdrowienia, a kociaki za podrapanie i.. zapraszamy ponownie!

  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No nie....juki....mówiłam, że będą piekne.....tfu, tfu.....niech rosną jak najpiekniej.....musze sobie zakupić i posadzić ..wprawdzie mam jedną jukę ale mi niestety nie zrobiła niespodzianki...... ja mam taką zieloną z zółtą obwódką- jest bardzo ładna i może w przyszłym roku zaszczyci mnie kwiatem....przynajmnije taką mam nadzieję....
    pozostałe kwiatki też pięknie się prezentują.... u siebie też posiałam wilca i niestety z całej paczki nasion wyrosło mi tylko 6 roslinek, które musiałam porozsadzać, żeby jakoś równomiernie w skrzynce rosły i pieknie pięły sie po kratce....
    Fajnie jak tak co jakiś czas można oglądać serię zdjęć ze zmianami, które się dokonały.......bardzo prosze więc nie opuszczać się i co jakiś czas znowu pokazać pełną serię zdjęć bukowej chatki....

  15. #1035
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar AGP
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    263

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwona i Mariusz Zobacz post
    Na przykład w takiej pozycji, obejmując się łapkami:
    Iwonko, zdjęcie rewelacyjne!!!
    Dziennik AGP
    Komentarze
    "Wszystko zaczyna się od marzeń..."

  16. #1036
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Betka2

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Opolskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Cały wieczór dzisiaj przesiedziałam w tym cudownym domku, czytając, oglądając. Jestem zachwycona tym domkiem. Przepięknie urządzony - moje ulubione brązy i naturalność drewna.
    Na razie jesteśmy na etapie szukania projektu, gdyż jest tylko działka i czeka na lepsze czasy
    Mam natomiast pytanie co do kosztów tego domku, gdyż na stronie firmy robiącej ten projekt jest bardzo niski koszt postawienia tej budowli.
    Moja prośba jest taka - jesli jest to możliwie, czy na priv podała by mi Pani mniej więcej orientacyjny koszt budowy?
    Będę bardzo wdzięczna
    Serdecznie pozdrawiamy niezwykłych ludzi!!!

  17. #1037
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek Zobacz post
    No nie....juki....mówiłam, że będą piekne.....tfu, tfu.....niech rosną jak najpiekniej.....musze sobie zakupić i posadzić ..wprawdzie mam jedną jukę ale mi niestety nie zrobiła niespodzianki...... ja mam taką zieloną z zółtą obwódką- jest bardzo ładna i może w przyszłym roku zaszczyci mnie kwiatem....przynajmnije taką mam nadzieję....
    pozostałe kwiatki też pięknie się prezentują.... u siebie też posiałam wilca i niestety z całej paczki nasion wyrosło mi tylko 6 roslinek, które musiałam porozsadzać, żeby jakoś równomiernie w skrzynce rosły i pieknie pięły sie po kratce....
    Fajnie jak tak co jakiś czas można oglądać serię zdjęć ze zmianami, które się dokonały.......bardzo prosze więc nie opuszczać się i co jakiś czas znowu pokazać pełną serię zdjęć bukowej chatki....
    Witaj Ninko!
    Z wielką przyjemnością zamieszczam kolejne zdjęcia.
    Tym bardziej, że teraz w ogrodzie dużo się dzieje i praktycznie prawie codziennie widać jakieś zmiany.
    Na zmiany wewnątrz domku przyjdzie czas pewnie jesienią i zimą.
    Mam nadzieję, że Twoja juka zakwitnie Ci w przyszłym roku.
    Do tej pory zaglądałam na juki tylko przez płoty do innych posiadaczy tych dekoracyjnych kwiatów, w tym roku moje własne zrobiły mi taką przemiłą niespodziankę.
    Z tego co wiem wilec nie lubi przesadzania, ale może jeśli jest w skrzynce nic mu nie będzie.
    Życzę Ci z całego serca, żeby Twoje roślinki cieszyły Twoje oczy i serduszko.

  18. #1038
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGP Zobacz post
    Iwonko, zdjęcie rewelacyjne!!!
    Prawda?
    Też bardzo mi się podobało.

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Betka2 Zobacz post
    Witam serdecznie
    Komentarzy nie wpisuje się do dzienników budowy. Przenoszę do działu komentarze.

  20. #1040
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Iwona i Mariusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    już nie Wrocław
    Posty
    2.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Betka2 Zobacz post
    Witam serdecznie
    Cały wieczór dzisiaj przesiedziałam w tym cudownym domku, czytając, oglądając. Jestem zachwycona tym domkiem. Przepięknie urządzony - moje ulubione brązy i naturalność drewna.
    Na razie jesteśmy na etapie szukania projektu, gdyż jest tylko działka i czeka na lepsze czasy
    Mam natomiast pytanie co do kosztów tego domku, gdyż na stronie firmy robiącej ten projekt jest bardzo niski koszt postawienia tej budowli.
    Moja prośba jest taka - jesli jest to możliwie, czy na priv podała by mi Pani mniej więcej orientacyjny koszt budowy?
    Będę bardzo wdzięczna
    Serdecznie pozdrawiamy niezwykłych ludzi!!!
    Wysłałam priv.

Strona 52 z 98

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony