dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jak urządzić pokój?

    Witam,
    Przedemną remont pokoju, lecz nie mam niesttey pomysłu w jaki sposób go urządzić.
    Pokój nie jest najmniejszy (18m^2) lecz posiada dużo okien i drzwi, balkonowe, a pod każdym z okien kaloryfery, przez co praktycznie dwie ściany są wyłączone z sostawienia do nich czegokolwiek. Myślałem o podzieleniu pokoju na dwie części, na jednej szafa na ubrania oraz kanapa, a w drugiej fotele, biurko, tv. Wymagania są tylko takie aby telewizor był widoczny zarówno z foteli jak i z łóżka, a dodatkowo telewizor musi być na tej samej ścianie co biurko z komputerem, bo często w rpacy wykorzystuje 2 monitory.

    Wymagane elementy pokoju:
    Biurko z komputerem, TV, szafa conajmniej 140cm szerokości (najlepiej by było około 160), dwa fotele, mały stolik przy fotelach, kanapa. (kanape i dwa fotele już mam, cała reszta mebli będzie nowa jak już wymyślę co kupic)
    Poniżej pogląd jak to wygląda na chwile obecną, niestety paint to jedyny porogram który potrafię obsługiwać

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pokoj.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	43,4 KB
ID:	395696

  2. #2

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...5dzenie-pokoju
    Moich propozycji nie widać.

    3) Zmodyfikowana wersja 1 z tamtego wątku - z dodaną szafą 150cm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	75,1 KB
ID:	395702

    4) Wersja 2 z poprawkami - szafa 160cm, biurko narożne i nad nim tv na wysięgniku.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	72,2 KB
ID:	395705
    Ostatnio edytowane przez alicyja ; 29-08-2017 o 12:42 Powód: dodana wersja 4

  3. #3

    Domyślnie

    3 wersja pasuje, jednak szafa wejdzie max 140cm, i wydaje mi się ona troche za mała. 4 opcja bardzo fajna i zmiescila by się większa szafa, natomiast podczas ogladania tv z łóżka, odległosc od oczu do telewizora bedzie wynosila ponad 4 metry. Musiał bym zmienić telewizor na większy

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem podobny problem, aranżację salonu utrudniały kaloryfery oraz okna, było trudno urządzić takie pomieszczenie, szczególnie że ma spełniać kilka funkcji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony