dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 38
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 748
  1. #41

    Domyślnie

    Luśka,
    Ja mam w pamięci film Bareji "Nie ma róży bez ognia".
    Jak Ś.P. Jerzy Dobrowolski mówił: "Brawo Luśka" i "jakby się ktoś pytał to to wszystko to jest posag Lusi".
    Ksywkę masz super, ale mi się kojarzy z tym filmem.
    Jarząbek trener II klasy to już inna sprawa.

    Buźka

  2. #42

    Domyślnie

    No i oprócz posagu mam imadło w paluszkach! Oj wiem, Rafter Co prawda, mieszkanka nr 3 bym się dobrowolnie i bez przymusu zrzekła. Łubu dubu....

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grulis

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Schody wydają skrzypiące dźwięki,a listwy (też z paneli)położone na styku stopnia z podstopniem niektóre pękły, a inne ukruszyły się. Okropność! Problem właśnie w tym, że po polożeniu drewna pierwszy stopień będzie wyższy, a ostatni nższy. Jak to zrobić, żeby były równe?
    Dobrze by było, żeby przejście do kuchni miało szer. 1,40 m (ściana ma szer 3,20) (no chyba,że się nie da tak szeroko).
    - Z tym tarasem, to rzeczywiście będzie problem, bo nie chcę samego szkła, ale też "trochę" ściany- norożniki i kawałek w środku dłuższego boku.
    Może macie namiary na mądrego architekta, co to wszystko wymyśli i obliczy ? (okolice trójmiasta). popytam jeszcze na innych forach.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    OKROPNE PROJEKTY..WRRRR(
    Teska

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Chyba nie mogłabym w czymś takim mieszkać. To jest właśnie przykład mieszkań na pokaz: wszystko zgodnie z jakąś (?) nową modą, ale jak się tam wejdzie, od razu ma się ochotę wyjść.

  6. #46

    Domyślnie

    Wcale nie jest tak źle! Jest kilka fajnych pomysłów na rozwiązanie detali. Kolory są ostre i odważne - faktycznie trochę tego wszystkiego za dużo, ale na pewno wnętrze nie jest monotonne.
    Szczerze mówiąc wole cos takiego niż nieżmiertelne narożniko-kanapy i białe, "szpitalne" ściany, które widzę w wielu domach. Na pewno kilka szczegółów utkwiło w pamięci i może coś wykorzystam

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Dziękuję autorowi za pomoc - już wiem czego nie chcę. To że nie lubię komercji tam gdzie nie jest jej miejsce to jedno, a to że te wnętrza mi się nie podobają to drugie. Oświetlenie jest rozwiązanie koszmarnie, łazienki nie mają żadnego wyrazu (biało nie bieskie pasy w jednej to już wręcz katastrofa), zestawienie kolorów płytek i drewna beznadziejne. Luksfery lubię, ale ta strona raczej do nich zniechęca. Jeżeli płytki na przedostatnim zdjęciu to kupione za grosze resztki - to pomysł super, ale jeżeli kupowane normalnie to chore jest łączenie 4 różnych typów płytek na tak małej powierzchni. Podoba mi się tylko pomysł przesuwnych szklanych drzwi do łazienki.

    Oczywiście każdy ma swoje gusta. Ja tam jednak tak jak Luśka - wyprowadzam się z tych mieszkań

  8. #48

    Domyślnie

    Jestem zwolennikiem nowoczesności ,ale to co widziałem to raczej brak gustu . Trudno powiedzieć czy to brak gustu inwestorów czy też design'era .Jak sądzę to chyba to drugie bo twórca owego bełkotu umieszcza go na swojej stronie www.Jedna konkluzja wynika z odwiedzin tej strony zamierzałem skorzystać z pomocy architekta wnętrz w urządzaniu mojego domku ,ale teraz już tego nie zrobię .
    1

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Miazgociąg - nie poddawaj się bez walki - to tylko jeden zły przykład. Ja tam zobaczyłem projekt jednego gościa i tak mi się spodobał, że za 2 dni gość do mnie przyjeżdża, bo chce żeby popatrzył na moją "surowiznę" i pokazał mi więcej swojej "produkcji".

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grulis

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czy korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Jaki to koszt? i co wchodzi w zakres jego pracy? Czy jesteście zadowoleni? Poszukuję takiego z Trójmiasta lub okolic. Pozdrawiam wszystkich.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grulis

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czy korzystaliście z usług projektanta wnętrz? Jaki to koszt? i co wchodzi w zakres jego prac? Czy jesteście zadowoleni? Poszukuję takiego z Trójmiasta lub okolic. Pozdrawiam wszystkich.

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grulis

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czyżby nikt nie miał do czynienia z projektantem wnętrz???

  13. #53

    Domyślnie

    cóż, ja w moim domu projektuję wszystko sama
    jest w nim to co lubię i tak jak chcę - na miarę własnej kieszeni
    _________________
    DJ

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Danajot dnia 2002-12-05 14:18 ]</font>

  14. #54

    Domyślnie

    grulis, z moich informacji sprawa przedstawia się następująco: cena może obejmować sam projekt lub projekt i wykonastwo czyli przypilnowanie pracowników, jeżdzenie z Tobą po sklepach i wybór materiałów. Ceny kształtują sie chyba zależnie od rejonu. W Wa-wie to koszt rzedu 150-250 zl za metr mieszkania u architektów, którzy się cenią. Możesz poszukać też wśród absolwentów wydz. architektury i oni cenią się znacznie mniej, co nie znaczy, że ich projekty są gorsze. Przede wszystkim zanim weżmiesz projektanta sprawdź jego dotychczasowe prace, czy Ci pasuje jego styl.

  15. #55

    Domyślnie

    No forma odważna a kolorystyka "de gustibus..."

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Grulis - ceny są różne. Zetknąłem się z od 35 do +80 za m2. Niekiedy obejmują projekty mebli do tychże wnętrz. Przede wszystkim obejrzyj styl danego projektanta.

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Właśnie obejrzałam realizację w/w firmy. Obłęd!. Nie wiem czy są ludzie którzy chcieliby zamieszkać w takich wnętrzach. Ja mieszkam w domu jednorodzinnym juz 3 lata. Sama wraz z mężem "projektowałam" nasze wnętrza i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz przez projektantów to generalnie jestem na nie, chyba że robi to zaprzyjażniony projektant który nas zna, wie jak spędzamy wolny czas zna nasze upodowania i gusta. Nie wyobrażam sobie tego gdy wracam po całym dniu pracy do domu i ze ścian "krzyczą" na mnie rażące kolory, albo biorę kąpiel w bardzo ciemnej, ponurej łazience, dziękuję nie skorzystam. Dla mnie dom jest ostoją spokoju i miejscem wypoczynku, musi być jasny, ciepły i miły dla oka. Preferuję kolory pastelowe i neutralne. Hej

  18. #58

    Domyślnie

    Ale wiecie - czasem kawałek ściany w "rażącym " kolorze naprawdę fajnie wygląda. Na weekendzie byliśmy u znajomych męża i tam właśnie gospodyni zastosowała taki chwyt - przedpokój w kolorze bladoniebieskim, a kawałek ściany ciemnopomarańczowy. W takiej ilosci - naprawdę nie razi. Ale to trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć
    Nie dotykaj, nie zasłaniaj
    nie pij, nie pal, nie nakłaniaj
    nie dopuszczaj się mordobić
    no to co tu, kurka, robić?

  19. #59

    Domyślnie

    Owszem, zgadza się co do cnoty, tej prawdziwej! Inaczej wygląda sprawa projektów. Jestem z natury ciepłą osobą i zaprezentowane wnętrza są dla mnie horrorem! Nie jestem - i chyba nie ciałabym - być taka nowatorska.
    Dobry projektant..... to ja sama. Tylko ja wiem co lubię, w czym się dobrze czuję i takie tam jeszcze inne.

  20. #60

    Domyślnie

    Ao, czy to jakaś autoreklamka?

Strona 3 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony