dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: woda w domu.

  1. #41

    Domyślnie

    koniecznie szukaj czegoś co możesz zastosować na wilgotną nawierzchnie (silikon dekarski mozna np ;] )
    osuszać nie masz co... bo i tak przecież autor nie da rady tego wysuszyć..
    nie wiem jak to jest połaczone z ścianami/posadzka i takie zamykanie wody w ścianach od wewnątrz... może lepiej dokupić już tą jedna lodówke do piwa?
    pozdro.
    google: murator osek.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał osek
    może lepiej dokupić już tą jedna lodówke do piwa?
    pozdro.
    Dobra rada

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Robimy balangę?

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał osek
    koniecznie szukaj czegoś co możesz zastosować na wilgotną nawierzchnie (silikon dekarski mozna np ;] )
    osuszać nie masz co... bo i tak przecież autor nie da rady tego wysuszyć..
    nie wiem jak to jest połaczone z ścianami/posadzka i takie zamykanie wody w ścianach od wewnątrz... może lepiej dokupić już tą jedna lodówke do piwa?
    pozdro.
    Ten hydrostop stosuje sie na wilgotna powierzchnie a nawet by beton lepiej sie uszczelnił trzeba wszytko nawilżać wodą .Tam jest taka mieszanka profesjonalna .Kupuje sie proszek na kilogramy 1kg na 1 metr .Cena cos koło 12 zł za 1m2..Jeszcze jest tam w ofercie taki doproszek do uszczelniania styku podłogi z ścianą (nazywa sie to zaprawa wodoszczelna ) i robi sie z tego klina ,potem kilka warst tej mieszanki profesjonalnej ..Poszukaj w necie sporo tego na ten temat..i mozna stosowac w wnetrzach pomieszczen mieszkalnych ...Podobne preparaty ma firma Xypex ale tam juz nie wiem jak to wyglada ...
    Pozdrawiam

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał osek
    koniecznie szukaj czegoś co możesz zastosować na wilgotną nawierzchnie (silikon dekarski mozna np ;] )
    osuszać nie masz co... bo i tak przecież autor nie da rady tego wysuszyć..
    nie wiem jak to jest połaczone z ścianami/posadzka i takie zamykanie wody w ścianach od wewnątrz... może lepiej dokupić już tą jedna lodówke do piwa?
    pozdro.
    Ten hydrostop stosuje sie na wilgotna powierzchnie a nawet by beton lepiej sie uszczelnił trzeba wszytko nawilżać wodą .Tam jest taka mieszanka profesjonalna .Kupuje sie proszek na kilogramy 1kg na 1 metr .Cena cos koło 12 zł za 1m2..Jeszcze jest tam w ofercie taki doproszek do uszczelniania styku podłogi z ścianą (nazywa sie to zaprawa wodoszczelna ) i robi sie z tego klina ,potem kilka warst tej mieszanki profesjonalnej ..Poszukaj w necie sporo tego na ten temat..i mozna stosowac w wnetrzach pomieszczen mieszkalnych ...Podobne preparaty ma firma Xypex ale tam juz nie wiem jak to wyglada ...
    Pozdrawiam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony