dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem urody pani Moniki Leśkiewicz.
    Dla mnie to absolutna miss MURATORA.
    A znam się na tym.

    P.S.
    Dobrze, że żona nie grzebie na forum

  2. #2

    Domyślnie

    Ja również podziwiałem urodę pań z redakcji.
    1

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    A tak ogólnie to bardzo fajny pomysł. Jakoś inaczej się czyta tą gazetę czy forumową redakcję, kiedy wiadomo, kto za "tym" stoi.
    Gratuluję pomysłu.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    A mnie szczerze mówiąc zdziwiły proporcje na marcowym spotkaniu. Był tylko jeden pan + współpracujący konstruktor, a reszta to panie. Do tej pory przy swojej budowie miałem kontakt z dwiema paniami, które nota bene okazały się lepsze od facetów, więc te proporcje na spotkaniu mnie zadziwiły.
    Co do urody, to zdjęć jeszcze nie widziałem, ale ze spotkania pamiętam, że pani od domów modelowych była niczego sobie.
    To co 2 konkursy? Miss Redakcji Murator i Miss Forum Muratora?

  5. #5

    Domyślnie

    żeby było sprawiedliwie, trzeba zrobić Mr Redakcji Murator i Mr Forum Muratora?
    Pozdrawiam

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Kodi - jak na razie tylko Ty i Dobrzykowice opublikowaliście swoje fotki, a w Redakcji widziałem tylko jednego redaktora, więc chyba wybór nie będzie zbyt trudny
    A propos Miss - sobotnie straszne nudne i długie wybory pokazały, że polityka jest ważniejsza od urody i że Niemki (Niemki - hahaha) też mogą być ładne. Oczywiście jeżeli jest to orientalna Niemka pochodząca z Kostaryki (Niemka - hahaha).

  7. #7

    Domyślnie

    Hej
    Ja bardzo uwaznie przygladalem sie zdjeciom Szanownej Redakcji w styczniowym Muratorze. Zdjecie na ktorym uwidoczniono Pania Joanne Jankowska zauroczylo mnie....Tego szukalem od dawna.....
    Oczywiscie Pani Joanna Jankowska jest pelna wdzieku i urody, ale konkretnie chodzi mi o stale przylacze do odbioru zanieczyszczen z szamba. Tego szukalem od dawna. Po raz pierwszy zobaczylem jak to wyglada w praktyce. Dodatkowym prezentem byl artykul na temat wykonania owego przylacza i oczywiscie projekt plotu.
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Młody, my tu o kobitkach a ty o szambie.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    na privie (Młodego) podszkol - Kooodi

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No cóż jednym się podobają kobitki innym ...

  11. #11

    Domyślnie

    Wybaczcie Młodemu. W otoczeniu kobiet czerwienie sie i plote trzy po trzy. Zeby zapobiec zlinczowaniu cos na pocieszke:



    Pozdrowienia

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 15:41 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 15:42 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Młody dnia 2002-12-30 16:06 ]</font>

  12. #12

    Domyślnie

    Nikt nikogo linczować nie będzie. Albo mam coś ze sprzętem, albo twoja ikonka mówić delikatnie dała d....

    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    hm ikonka byla tylko przez chwile. Ciekawe czy to problem dla redakcji umieszczac animowane gify na forum?

  14. #14

    Domyślnie

    Panie Trusewicz i Pietrucha to też słodkie kobiety(kilkukrotnie miałem przyjemność z nimi porozmawiać) och jak bardzo słodkie.
    HEJ!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony