dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Domyślnie Okrągły domek Agaty i Darka

    Oto i nasz rodzacy się w bólach domek , może troche nietypowy, ale taki jakiego sobie go wyśniliśmy . Jsteśmy na etapie zamawiania okien i czekamy na odwilż, z dachem-kopułką poczekamy na wiosnę . Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów i czekamy na opinje .


    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...�y%20Domek&k=2




  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy Powiedzcie coś bliższego, np co to za projekt?

  3. #3

    Domyślnie

    Również marzę o takim domku na starość...no troszke innym .
    A tak w ogóle projekt jest niebanalny, trochę udziwniony - ale za to jaki efektowny będzie
    Bardzo ładny.

    Przydałby się rzut.

    Pozdr...Groszek
    Pozdrawiam Groszek

  4. #4

    Domyślnie

    AGATA I DAREK- Rzekłbyś mariaż oranżerii i jakiejś nowoczesnej biblioteki !!! Ta intrygująca budowla a la dom przełamująca tradycyjne wyobrażenie o nim, budzi zgoła pozytywne wrażenia
    Równie zagadkowe jest pewnie wnętrze. Uchylcie co prędzej rąbka tajemnicy!!!
    pozdr
    ara
    cele budzą szacunek

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo mi się ten projekt podoba!!! A z czego bedzie dach? Czekam na dalsze obrazki z budowy + trochę wnętrz, a Wam życzę, żebyście byli na okrągło szczęśliwi w tym domu

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękujemy za miłe słowa ! Rzuty prześlemy za kilka dni ,ale są całkiem normalne , nieudziwnione . Projekt indywidualny , domek parterowy ,ale dupoziomowy 175m w tym garaż jednostanowiskowy ,trzy pokoje ,salon ,kuchnia,jadalnia . Strop typu Teriva natomiast kopułka będzie drewniana pełniąca tylko rolę ozdobną.Możemy ją pokryć na dwa sposoby: blachą ocynkowaną lub gontem bitumicznym .Wybierzemy chyba to drugie rozwiązanie ze wzgledów finansowych .
    Pozdrawiamy wszystkich budująych i forumowiczów .
    Ps. Jesteśmy Łodżi

  7. #7

    Domyślnie

    No proszę, troszkę się spóźniliście, bo w piątek było kolejne spotkanko grupy łódzkiej! Ale nic straconego, nadrobicie następnym razem. Gdzie budujecie - może po sąsiedzku też jest jakiś forumowicz? No i zaglądajcie na lokalne forum Montujemy grupę na wyjazd do Warszawy w lutym - poczytajcie wątki o ogólnopolskim spotkaniu forumowiczów w Muratorze.
    Pozdrowionka

  8. #8

    Domyślnie

    Ciekawy. Jak się nie mylę to pewnie z pracowni ARCHIPELAG Wrocław.
    Jednak analizując zdjęcia (szczególnie zdjęcie numer 6) sądzę, że nie są zachowane wymogi producenta co do mijania się spoin pionowych min. to 80 mm a docięte fragmenty bloczków przy krawędzi otworu powinny mieć 115 mm. Miejmy nadzieję że jest to jedynie złudzenie na zdjęciu.

    Pozdrowienia

  9. #9

    Domyślnie

    Budujemy na Zdrowiu i nie sądzimy aby ktoś z forumowiczów też budował w tej okolicy, a to dlatego że tu nie ma działek na sprzedaż. Niestety wszystkie są zagospodarowane i nie ma tu nowo budowanych domów .
    Nasz projekt jest projektem indywidualnym , ale foto nr.1 pochodzi z projektu gotowego z ARCHIPELAGU to dlatego ,że nasza elewacja ogrodowa bedzie bardzo podobna do tego ze zdjecia , ale oprócz tego nasz dom nie ma nic wspólnego z tym projektem .

  10. #10

    Domyślnie

    No ale ze Zdrowia na Rąbień, to już rzut kamieniem - a tam jest paru Forumowiczów. I w Aleksandrowie też. Na Krakowskiej (na przeciwko niebieskiego pałacyku) jest szkoła dla piesków. A ja na Sułkowskiego mam przyjaciółkę. Proszę, ile informacji Powodzenia!

  11. #11

    Domyślnie

    W końcu udało się nam dołączyć rzuty ! Luśka ul. Sułkowskiego to od nas rzut beretem ale co do szkółki dla piesków to myśleliśmy ,że jest ona przy ul.Krańcowej a nie ul. Krakowskiej ,bo tam widujemy treningi psów.
    Pozdrawiamy serdecznie !

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Intrygujący- trochę jak by IFO wylądowało Na pewno jest domkiem dla ludzi odważnych otwartych na nowinki- życzę powodzenia w realizacji!!

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Więcej widziałam na oststanim spotkaniu grupy łódzkiej, podziwiam i gratuluję odwagi przy wyborze tak nietypowego projektu!

    A ja się martwię o poprawne wykonanie mojej stodoły z dwuspadowym dachem, tez coś!
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  14. #14

    Domyślnie Re: Okrągły domek Agaty i Darka

    Cytat Napisał Agata i Darek
    Oto i nasz rodzacy się w bólach domek , może troche nietypowy, ale taki jakiego sobie go wyśniliśmy . Jsteśmy na etapie zamawiania okien i czekamy na odwilż, z dachem-kopułką poczekamy na wiosnę . Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów i czekamy na opinje .


    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...0i%20Darka&k=2
    Coś nie mogę wejść na stronę waszego albumu Zdjęcie w poście mnie tak zeelektryzowało, że koniecznie chciałam zobaczyć resztę- a tu nic. Będę próbować
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  15. #15

    Domyślnie

    My nie mamy już siły do tego albumu codziennie ktoś kasuje nem albo cały album albo parę zdjęć .Zakładam go po parę razy w tygodniu ,ale za każdym razem jest to samo czujemy się bezsilni w tej kwestji jedyne co nam pozostaje to ciagle zakładać od nowa.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agata i Darek
    My nie mamy już siły do tego albumu codziennie ktoś kasuje nem albo cały album albo parę zdjęć .Zakładam go po parę razy w tygodniu ,ale za każdym razem jest to samo czujemy się bezsilni w tej kwestji jedyne co nam pozostaje to ciagle zakładać od nowa.
    A ja myślałam, że ze mnie taka gapcia, że otworzyć go nie mogę
    Aneta
    Buduję LMP 96 http://www.lipinscy.pl/
    kilka fotek
    GG 1496532

  17. #17

    Domyślnie

    Czekam, czekam na jakieś nowe zdjątka
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  18. #18

    Domyślnie

    Faktycznie dołączam się do wniosku Gosi o dalsze fotki.
    Dom zapowiada się bardzo niebanalnie i naprawdę ciekawie.
    POWODZENIA (z albumem i domkiem)
    Pozdawiam CIECHANKA
    domek Ciechanów

  19. #19

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to nie zamierzaliśmy jeszcze teraz zamieszczać nowych zdjęć ,ale na prośbę forumowiczów pare nowych wkleilismy do foto-albumiku.
    Obiecujemy więcej po wstawieniu okien i otynkowaniu, ponieważ teraz tak naprawdę to nie ma czego oglądać
    Jesteśmy na etapie podłączania mediów, i sprzedaży mieszkania .
    Nie możemy doczekać się przeprowadzki a jeszcze tyle do zrobienia przed nami .









  20. #20

    Domyślnie

    Hmm, bardzo kolorowo się zrobiło, widać działkę pełną zieleni i słońca, no i proszę salon ze schodkami, ciekawe jak to w praktyce wyjdzie

    Widze, że nawet pranie zrobiłaś ?)))

    A mężuś jak się cieszy że niedługo już sobie pokosi trawkę
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony