Witam, niedawno nabylem mieszkanie w POLNORDZIE.
Wedlug umowy mieszkanie mialo byc wykonczone w stanie deweloperskim. Czekam wlasnie na odbior, ale bylem niedawno zobaczyc mieszkanie. Zastanowilo mnie pare rzeczyi .mam wiec do was pytania czy mam reklamowac to co tam zastalem:
- tynki - mialy byc 3 kategorii - a na scianach widac "fale" bezowo zolte, tak jakby wilgoc wychodzila ze scian... pewnie dlatego "na gwalt" susza mieszkania..
- rura sciekowa z umywalki w lazience schodzi po scianie w dol i w rogu miedzy sciana a podloga biegnie po prawie polowie obwodu lazienki do splywu kibelka (czy ta rura nie powinna byc schowana w scianie lub podlodze?) - oni tlumacza sie ze w scianie sa zbrojenia i nie da sie tego schowac - dla mnie to duze utrudnienie, bo rura ta zmniejsza powierzchnie lazienki i musze dobutowywac specjalny prog!
- sciany kominow wydaja sie jakby nierowne(pofalowane) ... nie mam pewnosci (brak poziomnicy) ale czy moge reklamowac takie rzeczy ?
- osieciowanie - kontakty - sa umieszczone w zupelnie niepraktycznych miejscach - w umowie nie bylo zalaczonego planu instalacji elektrycznej (podobno dostepny byl caly czas w biurze, ale nikt mnie o tym nie poinformowal) - czy moge przed odbiorem zamowic zmiane miejc kontaktow?

Szczerze to jestem zawiedziony tym POLNORDEM. Moze przesadzam, moze u kazdego fewelopera sa podobne problemy. Ale zaplacilem kupe kasy, a oni reklamowali sie jako precyzyjna firma, ktora wybuduje mieszkania o wysokim standardzie
Prosze o pomoc