dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 136
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 2702
  1. #1001

    Domyślnie

    Michale - świetnie (przy pdniesionej ściance można więcej "poszaleć" z aranzacją
    Ja chyba (na pewno, bo hydraulicy jutro ostatecznie już rurki rozprowadzają) wracam do pierwotnej wersji... wanna pod ścianą prostą a sedes pod pochyłą, z tymże, blisko wanny więc bedzie w miarę "dostępny"

    Czarku, dzięki za instrukcje, może skorzystamy przy innym pomyśle

    pozdrówka

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Witam
    Projekt już mam i mam problem znowu….teraz poważnie muszę się zastanowić nad zmianami .Kuchnia pozostaje tak jak jest .Przekonaliście mnie i macie rację .
    Salon-zastanawiam się czy okna tego tarasowego nie poszerzy i te dwa małe obok zamienić na takie jak to boczne .Znaczy te dwa małe na pewno zamienię na 1 większe ale zastanawia mnie to tarasowe ja bym je jeszcze powiększyła….co sądzicie wiem ze tak macie ,czy jesteście zadowoleni? To tarasowe wychodzi na południe wiec chyba będzie lepiej ?

    Usuwam balkon i powiększam okna na ścianach

    Następne pytanie to odnośnie okien dachowych –Napawano zostaje w łazience na poddaszu .Zastanawiają mnie pokoje czy usuwać te okna dachowe?Czy jak usune to przypadkiem te pokoje nie zrobią się kiszkowate? Jak sądzicie ?

    Proszę o pomoc

  3. #1003

    Domyślnie

    Cześć Pati!
    Nasz projekt właśnie w adaptacji, a dylemat mieliśmy taki sam. Zlikwidowaliśmy dachowe w pokoju nad garażem i jedno w pokoju nad kuchnią (tam gdzie przewidziane były dwa). Reszta zostaje, balkon też idzie out.
    Na dole wszystkie okna i drzwi na taras będą jak w projekcie,tylko łukowe zamieniamy na zwykłe.
    Kiedy ruszasz z budową?
    I pytanie do wszystkich doświadczonych już budowniczych: jutro konkretna rozmowa z panem murarzem. Co powinnismy szczególnie ustalić i co zawrzeć w umowie, aby uniknąć przykrych niespodzianek?

  4. #1004
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Jak dobrze pójdzie to pozwolenie dopiero na wakacje bedzie i jeszcze musze pozwolenie na budowe u konserwatora zabytków załatwić to tez trawa z 3 miesiace
    U nas też łukowate drzwi na normalne i wyrównanie stropu ...No i nad oknami intensywnie mysle ...
    Pozdarawiam...

    My niestety w tym roku tylko fundament zrobimy ,mam kilka innych inwestycji jeszcze w planach i z kasa nie wyrobie

  5. #1005

    Domyślnie

    Cytat Napisał Angelika i Dawid
    Cześć Pati!
    Nasz projekt właśnie w adaptacji, a dylemat mieliśmy taki sam. Zlikwidowaliśmy dachowe w pokoju nad garażem i jedno w pokoju nad kuchnią (tam gdzie przewidziane były dwa). Reszta zostaje, balkon też idzie out.
    Na dole wszystkie okna i drzwi na taras będą jak w projekcie,tylko łukowe zamieniamy na zwykłe.
    Kiedy ruszasz z budową?
    I pytanie do wszystkich doświadczonych już budowniczych: jutro konkretna rozmowa z panem murarzem. Co powinnismy szczególnie ustalić i co zawrzeć w umowie, aby uniknąć przykrych niespodzianek?
    Mogę podesłać swoją umowę, była OK w wyjątkiem jednej rzeczy....zapomniałem napisać, że mają po sobie posprzątać i zabrać z sobą śmieci.

  6. #1006
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Witam
    Jesli mozna to ja także poproszę o taką umowę
    Będe bardzo wdzięczna
    Pozdrawiam

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał pati25
    Witam
    Jesli mozna to ja także poproszę o taką umowę
    Będe bardzo wdzięczna
    Pozdrawiam
    Nie ma problemu. Poproszę o e-maila.

  8. #1008
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Mój meil [email protected]
    Serdecznie dziękuje

  9. #1009

  10. #1010

    Domyślnie

    Umowa poszła na obydwa ww. adresy.

  11. #1011

    Domyślnie

    Muszę się pochwalić. Przed niespełna trzema godzinami zostałem po raz drugi ojcem. Urodziliśmy syna (mam już córeczkę). Teraz pozostaje tylko skończyć budowę domu

  12. #1012

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek23
    Muszę się pochwalić. Przed niespełna trzema godzinami zostałem po raz drugi ojcem. Urodziliśmy syna (mam już córeczkę). Teraz pozostaje tylko skończyć budowę domu
    Gratulacje, teraz posadz jeszcze drzewo i bedziesz 100% facetem

  13. #1013
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie


    GRATULACJĘ

  14. #1014
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ania26

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    TOMKU WIELKIE GRATULACJE dla Ciebie i Żony.
    i pochwale się, że tez mam dzis urodziny, tylko niestety kilka .... lat więcej.

  15. #1015

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim.


    Cytat Napisał 1
    Cytat Napisał Tomek23
    Muszę się pochwalić. Przed niespełna trzema godzinami zostałem po raz drugi ojcem. Urodziliśmy syna (mam już córeczkę). Teraz pozostaje tylko skończyć budowę domu
    Gratulacje, teraz posadz jeszcze drzewo i bedziesz 100% facetem
    Już parę drzew posadziłem, więc mam to za sobą. To było najprostsze z całej trójki Największe obawy miałem o syna, ale stanęliśmy na wysokości zadania.

  16. #1016
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mariuszdro
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek23
    Muszę się pochwalić. Przed niespełna trzema godzinami zostałem po raz drugi ojcem. Urodziliśmy syna (mam już córeczkę). Teraz pozostaje tylko skończyć budowę domu
    Ja też gratuluję

  17. #1017

    Domyślnie

    Tomku oczywiście przyłączam się do wszystkich gratulacji. teraz pewnie dłuuuuuuugo Cię na forum nie będzie nam też się udało mieć córkę i syna, drzewo już posadzone i mam nadzieję,że z domem też jakoś pójdzie.
    Materiały udałos się zdobyć- Porotherm będzie w środę, murarz jest, tylko trzeba będzie pana w starostwie poganiać, żeby za pozwoleniem na budowę do zimy nie czekać.
    Pozdrawiam
    Angelika.

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania26
    TOMKU WIELKIE GRATULACJE dla Ciebie i Żony.
    i pochwale się, że tez mam dzis urodziny, tylko niestety kilka .... lat więcej.

    I Tobie też wszystkiego dobrego z okazji kolejnych ...... 18 urodzin

  19. #1019

    Domyślnie

    Tomku, gratulacje

    Aniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
    (jesli to tyle co przy Twoim niku.... to nie wiele )

  20. #1020
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ania26

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Bardzo dziękukję wszystkim za życzenia.

Strona 51 z 136

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony