dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie terakota, gres -Legionowo

    Jak kształtuja się ceny za polożenie terakoty,gresu ,glazury na Mazowszu? Czy cena 50 zł za metr kw. jest ok?
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    panicz

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    313

    Domyślnie

    50zł jeśli chodzi o łazienkę lub duży formatowo gres jest ok (oddzielnie dodatki typu cokół, szlifowanie kątów), powierzchnie przemysłowe ok 40-45zł.

    pozdrawiam
    Remontujemy, budujemy, wykańczamy...

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...!-Zdj%C4%99cia!

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie glazurnicy całkiem niedawno liczyli sobie 50zł za gres polerowany 60x60 (dodatkowo szlify i cokoły) Myślę że to na Mazowszu normalna cena Jednak miałam rozmowę z takimi ''tanimi'' glazurnikami którzy oferowali układanie prawie za darmo a doliczali fugowanie , oklejanie taśmą zabezpieczającą + wiele , wiele innych bzdur W rzeczywistości za układanie gresu jak to wszystko zliczyłam wyszło mi 90zł

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia...
    U mnie glazurnicy całkiem niedawno liczyli sobie 50zł za gres polerowany 60x60 (dodatkowo szlify i cokoły) Myślę że to na Mazowszu normalna cena Jednak miałam rozmowę z takimi ''tanimi'' glazurnikami którzy oferowali układanie prawie za darmo a doliczali fugowanie , oklejanie taśmą zabezpieczającą + wiele , wiele innych bzdur W rzeczywistości za układanie gresu jak to wszystko zliczyłam wyszło mi 90zł
    Widać wystarczyło to aby złapać Cię na haczyk bardzo wielu jest takich magików, jak i tych szukających taniości...

  5. #5

    Domyślnie

    Z tym haczykiem to przyznam że zaprzestałam kontaktu z takimi właśnie magikami NIM COKOLWIEK U MNIE ZROBILI
    Byłoby zupełnie inaczej gdyby nie powiedzieli tej swojej śmiesznej taniej ceny a wręcz natychmiast przedstawili mi kwote za m.kw Nie wierze zbytniej taniźnie TANIZNA - CHIŃSZCZYZNA
    i właśnie tu na muratorze znalazłam normalnych ludzi-glazurników bez haczyków

  6. #6

    Domyślnie

    kliknij na poniższy link,wybierz swoje województwo,potem sprawdz cennik uśredniony usług prawdziwych glazurników

    http://www.glazurnicy.pl/potrzebny_g...eny_uslug.html

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar piterek63
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    223

    Domyślnie

    popieram kolege wyżej

    to są ceny które proponuje Polski Związek Plytkarzy. są uczciwe dla wykonawcy i klienta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony