dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie podłogówka w sypialni?

    Pewnie już o tym było, ale nie moge się dokopać. Tak jak w temacie: czy robić podłogówkę w sypilaniach? Mam dom parterowy, bez poddasza, tylko strych. Parterówka miała być wszędzie, za wyjątkiem właśnie sypalni. Ale teraz zaczeliśmy się zastanawiać, czy jednak nie zrobić jej wszędzie. Doradźcie mi coś, bo niedługo musimy podjąć decyzję. Acha: ogrzewanie gazowe z butli + koza w salonie (bez płaszcza - bo chyba za mały obieg wody).
    Z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Wykonanie podłogówki w każdy pomieszczeniu jest wygodnym rozwiązaniem.Słuchanie opinii osób bez znajomości tematu kończy się tworzeniem dziwnych mitów.Cały wic w podłogówce polega na poprawnym wykonaniu pętli grzewczych tzn. długość obiegu,oraz co jest najważniejsze poprawne wyliczenie zapotrzebowania na ciepło. W razie pytań pisz na PW
    Pozdrawiam Pablo
    Ktoś powiedział niemożliwe. Nie wiedziałem i zrobiłem
    http://forum.muratordom.pl/glazurnik...ce,t179130.htm

  3. #3

    Domyślnie

    Mam w sypialni. Przeciwskazań nie widzę. Lepsze jest łózko z wolna przestrzenia pod spodem (na nóżkach).
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Przeczytaj wypowoedzi tych, którzy mają podłogówkę w sypialni i nie sugeruj się wypowiedziami osób, które nigdy nie miały, ale kiedyś słyszały, że ..........

    http://forum.muratordom.pl/czy-jest-...nej,t58276.htm


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony