dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie z127 - studio z500 - nowoczesny, skromny, elegancki :)

    Hej,
    Dostałem na dniach projekt więc myślę, że mogę zacząć pisać dziennik budowy. Nie będzie to jednak zwykły dziennik - stworzyłem dla niego prostą szybką stronkę, taki właściwie blog budowlany.

    Znajdziecie go pod adresem www.budowanie-domu.pl

    Dlaczego tak?
    Forum jest troszkę ograniczone jeśli chodzi o zdjęcia (szczególnie większą ilość), nie podoba mi się pomysł osobnych opisów i osobnych komentarzy (a z kolei gdy są razem - robi się bałagan). Osobna stronka jest po prostu bardziej funkcjonalna i przejrzysta. Wada jest taka, że rzecz jest oderwana od forum i od waszych loginów, ale można sobie włączyć powiadamianie o komentarzach, a i tu czasem będę wklejał linki do ważniejszych wpisów. Tak więc myślę, że stronka Wam się spodoba i pozostaniemy w kontakcie.

    Strona jest prosta oparta na darmowych rozwiązaniach (nie jestem żadnym programistą ), jeszcze niedokończona, jest tam już kilka retrospekcyjnych wpisów, wkrótce będą nowe.

    I jeszcze w ramach przedstawienia:
    W zeszłym roku kupiłem wraz z żoną działkę 1000m2 w Kiełczowie pod samiuśkim Wrocławiem. Zamierzamy tam w ciągu maksymalnie 2 lat postawić dom (w tym roku formalności i SSZ) w przyszłym roku reszta. Finansowanie w 100% z kredytu hipotecznego. Będziemy budować z wykonawcą generalnym.

    Wybraliśmy projekt z127 ze studia z500. Zupełnym przypadkiem ma on około 127m2 powierzchni, poddasze użytkowe, niepodpiwniczony. Więcej informacji o domku i działce tutaj.

    Zapraszam na mój blog budowlany.

    PS. Oczywiście tutaj też można jak najbardziej odpowiadać i komentować - będę też tu zaglądał.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony