dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 21
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 413
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie 16-18.04.2010 Szkoleniowe Dni Otwarte Piaseczno

    Zapraszam chetnych na cykliczne szkolenia od wiosny .
    Beda organizowane w okolicy Piaseczna .
    Mile widziane osoby ze szczeniakami a takze osoby majace problemy z wychowaniem swojej psiej pociechy .
    Beda zabawy , socjal i nauka .
    Wszystko to pod okiem super pozoranta Martina Barjaka .
    Dla niezorientowanych Martin jest szkoleniowcem z wieloletnim doswiadczeniem , startuje ze swoimi psami na mistrzostwach , czesto z najlepszymi lokatami .
    Odpowiem chetnie na wszystkie pytania .Terminy do uzgodnienia .

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie Re: Szkolenia w okolicy Piaseczna

    Cytat Napisał rrmi
    Zapraszam chetnych na cykliczne szkolenia od wiosny .
    Beda organizowane w okolicy Piaseczna .
    Mile widziane osoby ze szczeniakami a takze osoby majace problemy z wychowaniem swojej psiej pociechy .
    Beda zabawy , socjal i nauka .
    Wszystko to pod okiem super pozoranta Martina Barjaka .
    Dla niezorientowanych Martin jest szkoleniowcem z wieloletnim doswiadczeniem , startuje ze swoimi psami na mistrzostwach , czesto z najlepszymi lokatami .
    Odpowiem chetnie na wszystkie pytania .Terminy do uzgodnienia .
    Rrmi, dopisz że są to Mistrzostwa Świata, nie jakieś regionalne
    Ja polecam, bo na taką pracę u psa to naprawdę warto popatrzeć

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Masz racje Marjucha byly i swiatowki i MP Polski .

    Dodam , ze z czasem beda organizowane obozy szkoleniowe dla osob z odleglych rejonow Polski .
    Jestesmy w trakcie organizowania wszystkiego , potrzebne sa noclegi , catering .
    Bede informowala na biezaco .

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Martin Barjak to jeden z lepszych szkoleniowcow w Polsce .
    Swoj zawod laczy z pasja i zamilowaniem do psow . Ukochana rasa Martina to Owczarki Niemieckie , ktore rowniez hoduje . Jest z pewnoscia Hodowca przez duze H
    Z Jego Hodowli wychodza fantastyczne psiaki , ktore ciesza swoich wlascicieli , chetne do pracy , z dobrym psim rodowodem .
    Jednego z tych maluchow ma w swoim domu Marjucha .

    Martin zajmuje sie szkoleniem , odnosi sukcesy ze swoimi psami .Chyba nic lepiej o szkoleniowcu nie swiadczy jak Jego sukcesy z wlasnymi psami .
    Szkoli rowniez moje psy , jestem wciaz pod wrazeniem tego jak pracujemy i jak rozwijaja sie moje psy . Na placu szkoleniowym spotykam psy roznych ras , z kazdym Martin daje sobie swietnie rade .
    Szkoli przede wszystkim posluszenstwo i przygotowuje psy do IPO .
    Niejednokrotnie widzialam jak krnabrny , rozpuszczony do granic mozliwosci pies stawal sie doskonalym towarzyszem
    Najlepszy przyklad mam w domu
    Namawiam na szkolenia .Dzieki nim uczymy sie obslugi swojego psa i zdobywamy wiedze , przy pomocy ktorej mozemy miec panowanie nad swoim podopiecznym .

    Zalozylam ten temat , bo wielu znajomych pyta mnie jak ja to robie , ze te 2 dobermany sa takie grzeczne , sluchaja sie mnie i nie atakuja wszystkiego co sie rusza
    Odpowiedz jest banalnie prosta .
    Praca , praca i pasja

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    To prawda. No może tylko nie to, że Parys to maluch
    Od roku w Naszym domu jest nowy domownik "Parys".
    Z Martinem i Magdą widziałem się parę godzin, ale potrafili mnie w tym czasie zarazić swoją pasją i miłością do psów.
    Dzięki Nim miałem odskocznię, bo dwa popołudnia miałem zarezerwowane na szkolenie(niestety nie u Martina, bo za daleko).
    Na szczęście są prawdziwymi hodowcami, bo są na każdy telefon wspomagać swoją wiedzą i doświadczeniem.
    Ja się bardzo cieszę, że planują w końcu obozy treningowe, bo będzie okazja poćwiczyć z psem pod okiem prawdziwych fachowców i lepiej zrozumieć zachowania naszych młodszych braci .

    Pozdrawiam i być może do zobaczenia na placu

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    jakby było coś na śląsku - górnym ... czyli tu u mnie ... to ja reflektuję z moim szczekaczem pospolitym nierasowym ... za to ostatnio rozbestwionym do granic możliwości
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Dagulka
    Beda tez obozy , to takie cos jak zloty forum tylko z psami a zamiast rozrywek duchowo ekchmm tych ten tego pracuje sie z psem .
    Bylam na takim obozie ze swoimi i na pewno nie byl to ostatni oboz
    Tak wiec badz czujna , terminy napisze jak bede wiedziala co i jak .
    Poki co zachecam do brania udzialu , chetnych jest cale mnostwo i tak przyszlo mi do glowy , zeby i tu o tym napisac , bo w koncu ile mozna zyc budowa domu

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ok , bede mieć gały naokoło głowy i pilnować terminu ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Tak wiec do zobaczenia My bedziemy na kazdym obozie u Martina .


    Wklejam tu zdjecia moich psow , bo nie wiem czy ktos inny z placu zyczylby sobie zobaczyc sie na zdjeciu w necie , jakkolwiek na placprzyjezdzja rozne psy , ataki sport nie jest zarezerwowany dla dobermanow , maliniakow czy ON kow


  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    rrmi - po pierwsze primo to wszelki duch... - cale wieki Cie nie bylo Po drugie to generalnie ja bym chetna byla, to znaczy nie w sensie, ze ja osobiscie, ale moj Burek - Rufus dobrych manier powinien sie nauczyc, bo mezczyzn jakos nie lubi, goscia w dom wpuszczac nie chce, na samochody jadace rzuca sie -szczekajac i takie tam rozne ma urojenia...Piaseczno nawet by mi odpowiadalo, jesli szanowny malzonek moj nic naprzeciwko mial nie bedzie. Trzymam reke na pulsie. W raze czego daj znaj. Ostatecznie jakby w mieszkaniu warszawskim Burasa mego nie chcieli, to u Ciebie za plotem w namiecie Starego z Burkiem ulokuje Prawda, ze sie cieszysz?


  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    rrmi - po pierwsze primo to wszelki duch... - cale wieki Cie nie bylo Po drugie to generalnie ja bym chetna byla, to znaczy nie w sensie, ze ja osobiscie, ale moj Burek - Rufus dobrych manier powinien sie nauczyc, bo mezczyzn jakos nie lubi, goscia w dom wpuszczac nie chce, na samochody jadace rzuca sie -szczekajac i takie tam rozne ma urojenia...Piaseczno nawet by mi odpowiadalo, jesli szanowny malzonek moj nic naprzeciwko mial nie bedzie. Trzymam reke na pulsie. W raze czego daj znaj. Ostatecznie jakby w mieszkaniu warszawskim Burasa mego nie chcieli, to u Ciebie za plotem w namiecie Starego z Burkiem ulokuje Prawda, ze sie cieszysz?
    Zaraz się kolumna aut zbierze z Trójmiasta

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    No i po staropolsku do stolicy przybedziemy - kupa mosci panowie


  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    kurde .... też bym miała chęć jechać ...
    ale jak se pomyśle, ze ta bestia bedzie 6 godzin jazdy wyła i skamlała to mi sie odechciewa ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    AnSi
    Jednak szkoda , ze nie masz pannicy , bo nie trzeba by bylo namiotu rozkladac .
    Moi chlopcy za dziewczynami jakos bardzo sa i lubia byc w towarzystwie panieniek .
    Oxa byla u nas z Oxa i bardzo uradowani byli
    Pewnie i Ona do nas dolaczy .
    Mysle , ze bedzie wesolo na szkoleniach i obozach a wieczorem browar smakowac powinien wyjatkowo

    Marjucha to z Dziadkami przyjedzie zobaczyc sie i podszkoli sie za jednym zamachem

    Dag
    Gwarantuje , ze do domu wracac bedzie padnieta i zamknie sie , ze zaczniesz sie martwic czy aby na pewno zyje

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Hej rrmi
    Fajne te Twoje psy.Dobrze wiedziec, ze jest ktos tak profesjonalny od szkolenia. Dam znac moim znajomym , moze ktos bedzie chetny.

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cze Bonnie , jak zyjesz Kochana , nie dzwonisz do mnie

    Ciesze sie jak dasz znac znajomym o szkoleniach , mam nadzieje , ze bedzie tak jak na naszych dobermanowych , czyli super fajnie .
    Martin jest naprawde super szkoleniowcem , ma dobra reke i wiedze , do tego licecjonowany pozorant z Niego , jednym slowem wie co robi no i co wazne lubi to co robi .
    Moi chlopcy uwielbiaja Go .

    Dzisiaj postaram sie podac wiecej szczegolow . Moze juz wiadomo kiedy co i jak .

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    rrmi proszę o info na piv

    koszt, gdzie, o której godzinie i wogóle, mam szczeniaka a na wiosnę będzie akurat wiekowo do szkolenia

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zazdrośnica
    rrmi proszę o info na piv

    koszt, gdzie, o której godzinie i wogóle, mam szczeniaka a na wiosnę będzie akurat wiekowo do szkolenia
    Tzn ile ma?

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha
    Cytat Napisał Zazdrośnica
    rrmi proszę o info na piv

    koszt, gdzie, o której godzinie i wogóle, mam szczeniaka a na wiosnę będzie akurat wiekowo do szkolenia
    Tzn ile ma?
    2 m-ce i 20 dni

Strona 1 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony