dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 21
Pokaż wyniki od 401 do 413 z 413
  1. #401
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    anSi
    Bede w u Marjuchy za kilka dni , zadzwon to sie umowimy jak bedziesz chciala , do Ciebie nie dam rady dojechac , bedziemy na 5 minut .
    Martin robil takie rozne z Rufusem na pewno , ale z psem to wiadomo
    Chcialabym sie i z Toba choc na chwilke zobaczyc .
    Jakie 5 minut?
    Chociaż 5 minut niejedno ma imię

  2. #402
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Jedno nie jedno , mi juz nie roznica .Dzisiaj nie wiem jak sie nazywam i skosilam mieczyki czy cos takiego razem z trawa.
    Zeby chociaz psy zjadly to bylabym na nich zla


    Zazdrosnico jak u Was ?
    Jak Febe ?

  3. #403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    rrmi, kiedy bedziesz? Musimy sie zobaczyc koniecznie. Dlaczego do mnie nie zdazysz przyjechac?????? Dzwon, dzwon gdy bedziesz koniecznie


  4. #404
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Ja od poniedziałku mam urlop i "odpoczywam" hłe hłe - dziś się obudziłam, że chyba mam urlop ale jak litania przed oczami przewijają się różne prace w domu i wokół, Febe rośnie cały czas :/ zamawiam jej budę taką większą, bo w necie są standardy a ona ma klaustrofobię , niestety mam popsuty telefon, aparat fotograficzny, dobrze że chociaż pogoda jest. Ogólnie nie mamy jakoś werwy na szkolenie Feby ale rzeczy które musi umieć konsekwentnie powtarzamy. Jak ktoś się chce ze mną umówić to proszę na mail [email protected] podjadę wieczorkiem rowerem albo zapraszam do mnie na własnoręcznie zrobioną ławkę

  5. #405
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    anSi nie dalam rady nawet dzisiaj na PJ jechac , wlasnie siadlam do kompa , zeby w trojce posluchac .
    Dojade w swoim czasie

    Zazdrosnico
    Zapraszam kontrolnie na plac we wtorek , w koncu ktos musi Cie raz na jakis czas opierdzielic , chyba nie ?
    Jak masz już patent na ławki to moze i nam by sie jakas ladna przydala

  6. #406
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Rrmi ona to już zostanie burkiem podwórkowym ;P, dziwne ale nie skacze tylko na moich rodziców, ja wczoraj zaliczyłam od niej piękne szramy na nodze. Nie da się ubrać po biurowemu przebieram się w pracy, tym bardziej ze teraz jeżdżę tylko rowerem.

    Ale Josere wcina, kot też

    historia mojej ławki jest taka, że po ścięciu jabłonki zostały 2 ładne pieńki, z budowy deski, pieńki wyschły porządnie, na nie przybiłam deski, postawiłam pod drugą jabłonką i pomalowałam na kolor drewna na domu, prezentuje się swojsko-wiejsko i każdy na niej siada postaram się zrobić jakieś foty, mam drugi tel. bo miałam swój popsuty, znaczy nr. jest ten sam co miałam.

  7. #407
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Mysle , ze jesienia bedziemy znowu mogli sie spotkac

  8. #408
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    A wiadomo już coś więcej na ten temat?

  9. #409
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Poki co zapytalam czy moze cos zrobimy .
    W odpowiedzi bylo, ze jesli to moze na jesieni , ale w zaleznosciod wystaw .
    Tak wiec napisalam w nadziei , ze zglosi sie duzo ludzi i nie bedzie wyboru

  10. #410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Namawiam na nasze niedzielne treningi .Dzisiaj pogoda super , nie bylo za goraco .
    Na zdjeciu Gotti

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pieskisierpien20&#.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	46,0 KB
ID:	19259
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pieskisierpien20&#.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	25,3 KB
ID:	19258  
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 10-08-2010 o 08:03

  11. #411
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zapraszam na treningi .
    Pracujemy na placu w Soboty i Niedziele , czesto w tygodniu .
    Od wiosny beda treningi dla rasistow , . jest juz spora grupa dobermanow warszawskich chetnych , moze ktos jeszcze ??
    Oczywiscie kazdy moze przyjechac popracowac nad PT czy IPO , jak tez przygotowac sie do testow chodowlanych w rasach , w ktorych potrzebne sa do hodowli .

    Obserwuje psy na placu , jest fajnie jak przyjezdza jakas rasa . Co tydzien przyjezdzaja np .Biale Szwajcarskie , fajnie pracuja i bawia sie .

    Tak wiec zapraszam wszystkich chetnych .

    Informuje tez , ze w Hodowli Kalupus urodzila sie osemka szczeniat .
    Jeden fajniejszy od drugiego . Sa to oczywiscie Owczarki Niemieckie . Jak zawsze w tej Hodowli ambitne krycie , niemieckim reproduktorem .Szczenieta zdrowe i zaczynaja juz byc tluste i przeslodkie . Maja kilka dni
    Jesli ktos chce kupic dobrego psa zapraszam do kontaktu z Madzia lub Martinem .
    Info na
    http://kalupusszkoleniapsow.webs.com/

    O szczenietach chyba jeszcze nie ma za duzo , bo jak widac administrator strony sie obija , ale zawsze mozna zadzwonic .
    Ja tez chetnie pomoge .
    Zdjecia maluchow moge wstawic jak ktos zainteresowany , bo bede jutro na treningu to moge zrobic .


    To co , kto na plac szkoleniowy sie wybiera ???

  12. #412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    My wczoraj rozpoczelismy treningi z sukcesem . Moja kondycja do niczego , ale Gotti dawal czadu za wszyskie czasy .

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kot trening..jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	72,2 KB
ID:	40902

    To co zarazi sie ktos od nas ?

  13. #413
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kot3..jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	73,0 KB
ID:	40903

    Latajacy Gotti

Strona 21 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony