dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Buba - cudne szczenię do adopcji - wątek z filmikiem ;)

    Buba to sunia ok. trzymiesięczna.
    Urodziła się w okolicach Dworca Fabrycznego w Łodzi jako jedno z dziewięciu bezdomnych szczeniąt swoich bezdomnych rodziców.
    Jest dość duża, pięknie umaszczona, włos dłuższy. Charakter ma wspaniały, wierna (nie opuszcza swojego pana na krok), wysłuchuje wszystkiego co się do niej mówi i stara się zapamiętać.
    Uwielbia się przytulać,mruczy z rozkoszy jak kot kiedy siedzi na kolanach. Mimo że urodziła się w budzie nie może z powrotem do niej trafić, gdyż poznała ciepło fotela.
    Obdaruje wielką miłością każdego, kto zapewni jej ciepły i przyjazny DOM. Buba została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana.

    Warunkiem adopcji Buby jest otwarte serce i podpisanie umowy adopcyjnej z Fundacją wraz ze zobowiązaniem do sterylizacji suni. Sunia czeka na dom stały w domu tymczasowym w Łodzi.

    Pamiętaj, że adoptując szczenię, bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego życie, zdrowie i wychowanie. Musisz się także liczyć z ewentualnymi zniszczeniami w domu.


    Kontakt w sprawie adopcji:

    tel. 604 172 405
    [email protected]







    i krótki filmik

    http://www.youtube.com/watch?v=oWXeFbMF4MM

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    booooooszzzzzzzz ..... jaka cuuuuudna....
    ja nie moge oglądać takich zdjęc , bo mi sie serce wyrywa .... a wziąć więcej nie mogę juz do siebie zwierzaczków ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony