dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71
  1. #61

    Domyślnie

    Witam bez wyjatku wszystkich,tych po mej stronie i tych co z drugiej strony barykady.Dziekuje za ............? wymieniac by tu wiele ale przede wszystkim za dobre slowo i aprobate,prostym ja czlowiek i nie widzacy tych mych niedociagniec.Przepraszam tez tych co zkazani na mnie sa,uczmy sie- i ja pisowni i my tolerancyjnosci.Co ja skromny czlowiek uczynic mam w momecie tym.Obiecuje ze zaczne urzywac pomocy w pisown.Dzieki wielkie a teraz piateczka na zgode i nie boczmy sie ,i niech mury pna sie w gury.Zastanawiam sie nad fotkami bo moi kytycy moga bac za plotem i nazlosc zaczna robic mi.Ale najwerzniejsze to usmieszek jeszcze mam

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawciu102
    Witam bez wyjatku wszystkich,tych po mej stronie i tych co z drugiej strony barykady.Dziekuje za ............? wymieniac by tu wiele ale przede wszystkim za dobre slowo i aprobate,prostym ja czlowiek i nie widzacy tych mych niedociagniec.Przepraszam tez tych co zkazani na mnie sa,uczmy sie- i ja pisowni i my tolerancyjnosci.Co ja skromny czlowiek uczynic mam w momecie tym.Obiecuje ze zaczne urzywac pomocy w pisown.Dzieki wielkie a teraz piateczka na zgode i nie boczmy sie ,i niech mury pna sie w gury.Zastanawiam sie nad fotkami bo moi kytycy moga bac za plotem i nazlosc zaczna robic mi.Ale najwerzniejsze to usmieszek jeszcze mam
    Sławek, ja Cię kocham, serio. A czytając powyższego posta chyba popuściłem

    Buduj, i nic się nie martw ortografią. i pisz, dużo pisz.

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawciu102
    Obiecuje ze zaczne urzywac pomocy w pisown.
    Kiedy? Napisz, kiedy, bo na razie, to mnie zęby wszystkie bolą jak to czytam.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek
    To nawet sexy jezd! Ale gdybyś napisała: kópiłach ....?
    proponuję kópiłah

  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar tomkwas
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    łódzkawe
    Posty
    3.400
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie

    Kupicha?
    Trzy lwy w tarczy ...
    Ciri - dziennik
    Komentarze
    Album

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Kiedy? Napisz, kiedy, bo na razie, to mnie zęby wszystkie bolą jak to czytam.
    tolerancyjności się naucz. Najwerzniejsze to tolerancyjność.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3
    Cytat Napisał daggulka
    a mnie to zwisa , dynda i powiewa
    Nie tylko to jak powszechnie wiemy
    a co Ty mi tu kochanieńki imputujesz, hę?
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Princesa
    Niestety, ale w wypowiedzi Oresunda dot. dysfunkcji wszelakiego typu, których w przeciągu ostatnich lat się namnożyło, jest wiele prawdy.
    W mojej klasie 1/3 osób miała "stwierdzoną" jakąś "dys", 95% z tych osób było zwyczajnie zbyt leniwych, żeby nauczyć się poprawnie pisać, łatwiej było mieć luzy na klasówkach, niż pamiętać, kiedy piszemy "o" kreskowane, a kiedy zwykłe "u".

    Niestety, ale tego typu dysfunkcje i ułatwienia dla osób, które rzekomo je posiadają, powoduje rozleniwienie towarzystwa, po co się uczyć, można mieć zaświadczenie i zawsze z górki.

    Ja też tylko czekam na ogłoszenie kolejnych "dys" i z przykrością stwierdzam, że coraz więcej osób ma zadatki na nową grupę "dysmózgowców"...

    sure napisała, że człowiek jest zdecydowanie ważniejszy.
    Czym w takim razie jest wartość człowieka? Bo zdaje się, że tu wchodzimy na grunt filozofii... Co decyduje o tym, że człowiek jest ważny? Nieuctwo i zwyczajne warcholstwo? Od kiedy to cenimy każdego człowieka bez względu na poziom, jaki sobą przedstawia?
    To piękny frazes, rodem z Pisma Świętego, szkoda tylko, że nierealny. Dzięki Bogu.

    Staram się zrozumieć pytanie szanownej Redakcji [przyp. mój: bez przecinka] o to, jak ważna jest pisownia. Jeżeli REDAKCJA zadaje pytanie o to, czy ważne jest to, jak piszemy, to ja wymiękam...
    Princeso - zauważyłam, że często i głośno potępiasz tych, którzy błędy jakieś robią. Nieraz miałam ochotę coś napisać, ale się powstrzymywałam. Tym razem jednak napiszę coś.
    Aby zwracać komuś uwagę i go pouczać, trzeba najpierw samemu w temacie być biegłym. U Ciebie tak nie jest, pokazałam Ci tutaj Twoje błędy w interpunkcji i stylistyce wypowiedzi. Błędy interpunkcyjne masz utrwalone, w każdym Twoim poście powtarzają się. Można by też znaleźć wiele innych błędów w Twoich wypowiedziach.
    Uważam, że jeśli już chcemy zwracać komuś uwagę, to należy to zrobić jak najdelikatniej, a po wtóre - być jak żona Cezara, bez skazy.
    Jeśli jest inaczej, świadczy to o naszym całkowitym braku taktu, jakim charakteryzować się powinien każdy kulturalny i wykształcony człowiek.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Elutku - i całe szczęście, że nie zawsze się charakteryzujesz.
    Doskonała ilustracja tego, o czym pisałam w swoim poście - powinno się być bez skazy...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Skoro już jesteśmy daleko od początkowego pytania, to i moje 3gr Z góra zaznaczam że nie "pije" do wątkotwórcy. Można mieć papier na dys... coś tam, można olać zasady poprawnego pisania. Jednak można starać się poprawne pisać, są słowniki, firefox i opera sprawdzają pisownię. "Dys..coś tam" nie usprawiedliwia błędów, przynajmniej ortograficznych. W pracy mam dwóch kolegów z takimi problemami, uwierzycie lub nie, jednak mało kto tak dba o poprawność jak oni. Wystarczy chcieć, narzędzi do osiągnięcia celu jest wiele.

    slawciu102 - zakładaj dziennik, fotodziennik

  11. #71
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    DPS jakoś nie zauważyłam wcześniej Twej zacnej krytyki.
    Może odrobina zastanowienia by Ci pomogła zrozumieć, że nie krytykuję nikogo, kto zapomni postawić przecinek. Bo i ja, pisząc w żywiole, nie stawiam ich wszędzie tam, gdzie być powinny. I nie o to tutaj chodzi.
    Mowa o rażących błędach ortograficznych i stylistyce tak kulawej, że aż serce boli...

    No tak. Ale lepiej by było pisać o tak:
    lubiem sobie czasem popisać na foróm i fcale sie ortografiom ani jezykiem polskiem nie przejmójem

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony