dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tynk baranek - jakiej firmy???

    Mam docieplony dom a teraz wiosną chcę położyć baranek 2 mm. Nie wiem jednak jaką wybrać firmę. W sklepach podano mi trzyz : Kreisler, Matrex i Astex. Pierwsza firma jest najdroższa, ale podobno najlepsza. Proszę o opinie i doświadczenia. Zależy mi na dobrej jakości, ale cena też żeby nie była wygurowana.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam tynk firmy majsterpol czy jakoś tak i jest ok.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rusek007
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    5 000 kroków od Olsztyna
    Posty
    1.285

    Domyślnie Re: Tynk baranek - jakiej firmy???

    Cytat Napisał Miriams
    Mam docieplony dom a teraz wiosną chcę położyć baranek 2 mm. Nie wiem jednak jaką wybrać firmę. W sklepach podano mi trzyz : Kreisler, Matrex i Astex. Pierwsza firma jest najdroższa, ale podobno najlepsza. Proszę o opinie i doświadczenia. Zależy mi na dobrej jakości, ale cena też żeby nie była wygurowana.
    Ja zastosowałem mineralny tynk strukturalny "BARANEK" 2mm firmy Izolbet.
    Minęło 3 lata i wszystko jest OK. Do dzisiaj jest niepomalowany i nadal jest biały.
    To co nas nie zabije, to nas wzmocni.
    Budowa też!?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Stały zestaw na tego typu pytania: Dryvit, Caparol, STO

    Matrex i Astex
    a co to za wynalazki?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie na elewacji jest Kreisel Sisi tynk (silikatowo-silikonowy). Cena to 120 zł za wiaderko (ok. 8-10m2 elewacji), a jak nie będziesz szalał z kolorem, to +4 zł za kolor. My wzięliśmy pierwszą grupę kolorów, takie najbledsze, żeby nie było białego, a tylko lekki odcień koloru. To dopiero jego pierwsza zima, więc trudno mi tu coś więcej napisać o trwałości. Wiem, że łatwo się czyści - miejsce pochlapane błotem zamiotłem zwykła szczotką do podłóg i nie ma śladu. Majster też chwalił, że mu się dobrze kładzie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony