dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie podłączenie do kanalizacji brodzika spust na środku ?

    Witam, posiadamy wnękę prysznicową 80x8,0 planuję w niej brodzik kwadrat głęboki 80x80 i drzwi szklane.

    Nie mam pojęcia jak wygląda podłączenie brodzika.
    Rurke spustową do kanalizacji mam na środku wnęki a wszystkie brodziki kwadrat głęboki mają otwó spustowy w rogu.
    Czy to nie będzie jakiś problem ?

    pyt 2 czy pod brodzikiem daje się płytki ?
    Ania i Marcin >>>Nasz blog - dziennik budowy ! http://123budujemy.pl Uwaga ZMIANA ADRESU BLOGA ! Zapraszamy !

  2. #2

    Domyślnie


    nie, to nie jest problem...
    to czy układać płytki czy nie pod brodzikiem zależy od tego jaki brodzik kupisz...
    są takie, które stawia się na płytkach i takie, które montuje się w wylewce (to z reguły te bardzo płytkie), albo na specjalnych podstawach (tu też są różne rozwiązania - specjalne stojaki, kształtki ze styroduru) ale te wymagają dodatkowej obróbki płytkami.....
    generalnie kolejność powinna być taka:
    1. wybierz brodzik , który Ci się podoba i który będziesz miał w swojej łazience.
    2. przygotuj dla niego w odpowiedni sposób miejsce docelowe

    co do odpływu to różnie bywa i z reguły da się podłączyć szybko i bezboleśnie, ale nieraz trzeba niestety kuć i przestawiać kanalizę..... tyle że nie dobieraj czasem brodzika pod kątem umiejscowienia odpływu bierz jaki Ci się podoba a podłączyć się go na pewno podłączy ( z mniejszymi lub większymi problemami...)
    ...

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    zwróć się do przedstawiciela PCI
    www.basf-cc.pl

    mają gotowe rozwiązania systemowe + rysunki
    Nie wiem czy rysunki są na stronie, ale mogą być.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Panowie pozwolę sobie odkopać stary temat
    Mam źle wykonane ujście do kanalizacji pod brodzikiem od jednej ściany jest 37cm i od drugiej jakieś 30cm Natomiast brodzik ma odpływ w rogu 20 cm od jednego i drugiego boku Syfon po założeniu jest za długi i nie ma możliwości go skrócenia. Wiem też że istnieje możliwość zatoczenia koła z kolanek 50mm i podejscia do ujścia z drugiej strony Jednak na moje nieszczęście brodzik jaki mam ma tylko 16cm a od odpływu brodzika do płytek jest tylko 9 cm i po zrobieniu takiego ronda z kolanek 50mm (ja użyłem ich 6szt.) nie ma w nim spadku

    I tutaj mam pytanie czy mogłoby tak zostać czy woda by przepchnela przez owe rondo do ujścia nie robiąc zatoru i nie zamulajac w brodziku?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony