dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 378 z 378
  1. #361

    Domyślnie

    Jak i gdzie można jeszcze wpłacić pieniądze dla Tomka i jak przekazać fanty do licytacji. I co wogóle u Niego. Nie często wchodziłem na stare forum , ale nowe to horrorek.

  2. #362

    Domyślnie

    Cytat Napisał wimech Zobacz post
    Jak i gdzie można jeszcze wpłacić pieniądze dla Tomka i jak przekazać fanty do licytacji. I co wogóle u Niego. Nie często wchodziłem na stare forum , ale nowe to horrorek.
    Licytacja została zakończona jakiś czas temu, ale pomóc poprzez wpłatę można zawsze; link do konta podałem 3 posty wyżej

    A Tomek, nasz Super Hero ? Szybko wraca do zdrowia
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4078325
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...ura-Wielkiego-))
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    a ja czekam na talon węglowy, dobrze, że się ciepło zrobiło

  4. #364
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Chlebek od DPSi dostałam dziś po południu i jednego bochenka już prawie nie ma. Pyszotka- a jak smakował maluchom
    Dziękuję bardzo DPS-iu.

  5. #365
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kochana - na zdrowie, to ja dziękuję, że mój chlebek wybrałaś na licytacji!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #366
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Achaja - pieniążki za wysyłkę przelej na konto Tomka. I masz z głowy wycieczkę na pocztę.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  7. #367
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    a jak naszyjnik z malz jeszcze nie sprzedany to ja podbijam do 85 zl
    naszyjnik wystawila zazdrosnica ( nie wiem czemu przeczytalem najpierw zlosnica )
    i od basiah2 wisiorek z bursztynem ksiezyc czy cos w podobie 70 zl
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  8. #368

    Domyślnie

    Cytat Napisał adi_ Zobacz post
    a jak naszyjnik z malz jeszcze nie sprzedany to ja podbijam do 85 zl
    naszyjnik wystawila zazdrosnica ( nie wiem czemu przeczytalem najpierw zlosnica )
    i od basiah2 wisiorek z bursztynem ksiezyc czy cos w podobie 70 zl
    Nawet tytuł wątku wyraźnie sugeruje, że licytacja została ZAKOŃCZONA
    nie mówiąc o tym, że przed napisaniem czegokolwiek warto przeczytać choćby pierwszy post w danym temacie...
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  9. #369
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    naszyjnik sprzedany, kasa poszła, naszyjnik nie dotarł ...

  10. #370

    Angry

    Cytat Napisał bobowa budowniczowa Zobacz post
    naszyjnik sprzedany, kasa poszła, naszyjnik nie dotarł ...
    widzę że nie jestem sama.
    i widze że swojego fanta kupiłas/wylicytowałas od tej samej osoby.
    mój fant tez przepadł mimo, że pieniążki wpłaciłam tak dawno, że juz prawie zapomniałam.
    kasa poszła na "zbożny" cel, ale niesmak mi pozostał jednak jakiś.
    nie chodzi nawet o kwote bo ta nie była jakaś powalajaca tylko o to , że czuję się oszukana.
    już więcej w licytacje jakieś bawić się nie będę.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  11. #371

    Domyślnie

    Nie wiem, czy próbowałyście tę sprawę wyjaśnić z Zazdrośnicą; niemniej przed chwilą wysłałem priwa z prośbą o ustosunkowanie się do dwóch powyższych wpisów
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  12. #372

    Domyślnie

    Od siebie napiszę tak:
    Najpierw myślałam,że to przez to nowe forum problemy z komunikacją są więc czekałam cierpliwie.
    Póź niej dopadła mnie proza życia pt: robimy dach więc wypadło mi z życia trochę czasu bo wszystko, całą budowę ciągniemy sami z małżem bez fachmanów.Więc trzeba było się nauczyć i położyć dachówkę itp. sprawy, więc zwyczajnie zapomniałam o internecie i o forum.
    Teraz po baaaardzo długiej przerwie zajrzałam na forum i przypomniało mi się o licytacji. wiec zajrzałam tutaj i widzę, że nie jestem sama. No to sie odezwałam też. i tyle
    Nie wyjasniałam niczego z Zazdrośnicą bo uważam, że tu nie ma co wyjasniać.
    Następnym razem wpłace pieniążki na konto bez bawienia sie w licytacje i tyle, jeśli bede miała chęć i kasę żeby komuś pomóc.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  13. #373
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    a co mam wyjaśniać?
    Pieniądze wpłaciła, zameldowałam że wpłaciłam, adres podałam....czy coś jeszcze powinnam zrobić?????
    Chyba ja nie.....
    Ponury, nie naciskaj proszę Zazdrośnicy, ja nie potrzbuję tego naszyjnika, powiem więcej, nawet go nie chcę, najważniejsze, że pieniądze dotarły dla osoby, która ich bardzo potrzebowała.
    Przepraszam AgnesK, może w ogóle nie powinnam pisać o braku przesył, bo domyślam się w jakiej niekomfortowej sytuacji ty jesteś....


    a w licytacji udział wezmę, ale dokładnie zastanowię się od kogo będę kupować fanty...

  14. #374

    Domyślnie

    Cytat Napisał elli3 Zobacz post
    (...) zajrzałam tutaj i widzę, że nie jestem sama. No to sie odezwałam też. i tyle
    Nie wyjasniałam niczego z Zazdrośnicą bo uważam, że tu nie ma co wyjasniać.
    Cytat Napisał bobowa budowniczowa Zobacz post
    Pieniądze wpłaciła, zameldowałam że wpłaciłam, adres podałam....czy coś jeszcze powinnam zrobić?????
    Chyba ja nie.....
    Ponury, nie naciskaj proszę Zazdrośnicy, ja nie potrzbuję tego naszyjnika, powiem więcej, nawet go nie chcę, najważniejsze, że pieniądze dotarły dla osoby, która ich bardzo potrzebowała.
    Normalna procedura po zakończeniu licytacji to wpłata gotówki, ustalenie z osobą oferującą fanty sposobu dostarczenia przesyłki i ewentualne reklamacje, gdyby coś było nie tak. Skoro pojawiły się posty o niedotrzymaniu umowy przez oferującą fanty, normalne jest że powinna się wypowiedzieć, tym bardziej że ma dostęp do FM - na mój priw odpowiedź dostałem natychmiast. Pominę - na razie - jej treść, bo Zazdrośnica miała się z Wami skontaktować, i na to potwierdzenie tego faktu czekam. To, że ewentualnie zrezygnujecie z fantów, to Wasza decyzja, ale na razie sprawa nie jest załatwiona.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  15. #375
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Nie dostałam żadnej wiadomości od Zazdrośnicy.
    Czy mogę Cię Ponury prosić o wysłanie jakiejkolwiek wiadomości na priv, bo nie wiem czy z moją skrzynką jest wszystko ok.

  16. #376

    Domyślnie

    Oczywiście, już wysłałem
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #377
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Dzięki Ponury
    Doszło. Tak więc moja skrzynka działa

  18. #378
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Dostałam wiadomość od Zazdrośnicy. Sprawa zakończona.
    Dzięki

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony