Miałem napisać ten temat wcześniej ale myślałem ,że jednak coś uda mi się znaleźć. Chciałem zasięgnąć informacji porady , na temat wyjazdów na tą jakże piękną wyspę. W tym roku postanowiłem ja ponownie odwiedzić po wielu latach. Wyspa ta zauroczyła mnie swoim pięknem. Tylko pojawił się problem a mianowicie tylko jedno z wielu odwiedzionych przez mnie biur podroży oferowało taki wyjazd ale po pierwsze samochodem ( dojazd własny) po drugie zakwaterowanie na campingu. Ostatnio jak tam byłem to tez tak mieszkałem ale ja już wyrosłem ze spania na materacu itp. Chciałbym pojechać do jakiegoś hotelu , pensjonatu , kwatery nie wiem .Francuskiego nie znam a z tego co wiem na Korsyce czy Francji ciężko z osobami mówiącymi po angielsku.Dlatego chciałbym pojechać z biura podróży najlepiej samolotem albo autokarem. Ale jeśli mnie już przymusi to jak radzilibyście tam dojechać , prom wsiadać w Tulonie czy w Livorno a może gdzieś indziej. Jechać jakbym musiał to raczej przez Niemcy niż przez Austrię ale może się mylę poprawcie mnie. Może ktoś ma doświadczenia z ostatnich kilku lat i mógłby się nimi podzielić albo pracuje w biurze podróży i wiem ,ze jego biuro oferuje tkaie wycieczki.