dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    To mnie teraz wzruszyłeś z tym kagankiem kultury i dobrami narodowymi.

    Aha! Jak nie mam ochoty płacić akcyzy , to mogę nie pić gorzały.
    Znowu mam jakiś wybór. TVP nie daje mi żadnego.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    TVP i PR sa naszymi dobrami narodowymi utrzymywanymi z naszych kieszeni. I bezsprzecznie niosa ten kaganek oswiaty/kultury.
    O tu: " niosa " gdzieś Ci Ł uciekło, ma być "niosła", niosła. Albo "niosły". Przy czym PR chyba w większym stopniu.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #23
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood

    O tu: " niosa " gdzieś Ci Ł uciekło, ma być "niosła", niosła. Albo "niosły". Przy czym PR chyba w większym stopniu.
    Chodzi Ci o Polskie Radio czy "PijaR" ?

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    ...TVP i PR sa naszymi dobrami narodowymi utrzymywanymi z naszych kieszeni. I bezsprzecznie niosa ten kaganek oswiaty/kultury.
    niosa, niosą ...
    Ziobro nosił rządowego laptopa do domciu zastępczyni dyrektora Agencji Informacji TVP S.A. - Patrycji Koteckiej /zwanej przez niektórych pieszczotliwie Pati - Koti /
    i co z tego wynikło ?
    ano Ziobro musiał rozpier ... lic rzadowego laptopa, a my musimy za ekscesy "misyjnych" ekstrawagancji tej pary płacicć ....

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    To mnie teraz wzruszyłeś z tym kagankiem kultury i dobrami narodowymi.
    Przyznaje, zabrzmialo patetycznie (efekt niezamierzony).

    Cytat Napisał retrofood
    O tu: " niosa " gdzieś Ci Ł uciekło, ma być "niosła", niosła. Albo "niosły". Przy czym PR chyba w większym stopniu.
    I tu dyskusja moze napotkac pewne trudnosci bo to jest bardzo subiektywne zagadnienie. Dla jednego niosa dla drugiego niosla, niosly.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  6. #26
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    Ziobro nosił rządowego laptopa do domciu zastępczyni dyrektora Agencji Informacji TVP S.A. - Patrycji Koteckiej /zwanej przez niektórych pieszczotliwie Pati - Koti /
    i co z tego wynikło ?
    ano Ziobro musiał rozpier ... lic rzadowego laptopa, a my musimy za ekscesy "misyjnych" ekstrawagancji tej pary płacicć ....
    Ch..j z laptopem, naród jakoś się złoży.
    Gorzej z niektórymi pensjami i ich przełożeniem na treści i wartości jakie niosą opłacani.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wracając do tematu babć i niepłacenia abonamentu to zdaje się, że weszło jakieś nowe prawo, iż zwolnieni mają być już od 60 roku życia po dokonaniu odpowiedniego zgłoszenia.
    Swoją drogą nasza kochana TVP już dawno zaprzestała swojej wielkiej misji i jest jednym wielkim bełkotem. Wartościowe programy czy filmy serwuje wcześnie rano albo grubo po północy i zdecydowanie jestem w gronie przeciwników płacenia abonamentu. Co gorsza popularne platformy cyfrowe zaczynają doganiać już poziom naszej "kochanej" TVP i też nie za wiele można tam zobaczyć poza powtórkami.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony