dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: .

  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie .

    Mamy goldena ... który dotychczas mieszkając w bloku na zewnatrz biegał po trawie..

    Po przeprowadzce okolice domu .. to glina , glina błoto - trawy jak na lekarstwo...

    Macie pomysly jak poradzic sobie z myciem?
    zainstalowalismy prysznic w garazu i tak go myjemy ..
    moze sa jakies specjalne wanienki dla zwierzat? tak bloto cale splywa do kratki ale osadza sie na plytkach ..

  2. #2

    Domyślnie

    To jest wyzwanie, rzeczywiscie.
    Ja na swoja goldenke mam sposób, którym Cie niestety nie zaskoczę:
    do domu wchodzimy przez garaz, tam Fela zostaje i czeka na mnie, az sie pojawie z.......miską z woda, odrobinka Ludwika nie zaszkodzi.
    Myje suczce łapki i podwodzie, wycieram suchym starym recznikiem.
    Nastepnie Fela przechodzi do czesci mieszkalnej i idzie od razu do swojej "budy". "Buda" znajduje sie pod schodami, przywiazuje Fele do poręczy i czekam az przeschnie. A potem znowu to samo...W wypadku roztopów, czyli aktualnej sytuacji na dworze, "ceremoniał" prania suczki nastepuje ok 4 x dziennie.
    O prysznicu bym nie pomysłała
    brudną wode z piachem wylewam na zewnatrz.
    Koh3 (1) Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Ja mam sznaucera i tez bloto wokol domu . Po powrocie z podworka wstawiam go do brodzika i lapki oraz brzuch splukuje prysznicem (uzywam szamponu psiego albo szarego mydla ale nie przy kazdym myciu, nieraz sama woda wystarczy). Potem wycieram recznikiem frotowym, a na koniec recznikami papierowymi - super wsiaka w nie woda, wiec pies do domu wchodzi suchy, a jesli ma wilgotne lapki to jest to czysta woda i na podlogowce schnie w mig.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony