dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie "WSI SPOKOJNA, WSI WESOŁA"

    Witam cieplutko drodzy forumowicze temat budownictwa zaczął mnie obowiązywać, więc pomyślałam że wrzucę parę fotek, może ktoś podejmie konwersację Na początek parę słów o naszej chatce. Zaczęliśmy budowę na wiosnę zeszłego roku po kilkumiesięcznych udrękach papierzastych domek nazywa się "w świetliku", już na tym etapie nabawiłam się nerwicy, gdyż działeczka wąska a chcieliśmy wejście od frontu. Opcje zmieniały się z częstotliwością błyskawicy chcemy piwnicę, nie chcemy garażu, sypialnia na dole, duża łazienka i wszystkie inne możliwe kombinacje stanęło na tym że bez piwnicy i z garażem(ale i tak garaż przerabiamy na mieszkalny). Ufff ale się rozpisałam no więc na dzień dzisiejszy chałupa stoi zabita dechami a ja w trybie nagłym muszę te dziury przeszklić i tu kolejny oooogromny problem, no bo kolor czy białe? lepiej było kupić zamieszkany bo już czuję wyrzynające się wrzody
    ps.jak wkleić te cholerne fotki bo nic mi nie wychodzi???

  2. #2

    Domyślnie

    Trochę poczytałam i mam coraz większy zamęt względem tych okien, no ale muszę coś postanowić. Chyba się zdecyduję na ciemny brąz dwustronny. Matko sama już nie wiem

  3. #3

    Domyślnie

    no nijak te fotki nie chcą wleżć do kompa

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał balbinaxx
    hura hura nie wierzę że mi się udało

  6. #6

    Domyślnie

    kochani bardzo proszę o radę-czy wewnątrz mam dać okna w kolorze czy bez? dach mam ciemny brąz, więc jeśli chcę pod kolor to czy nie będzie to zaciemniać wnętrza? a jeszcze mam w planach szprosy

  7. #7

    Domyślnie

    witam balbinko
    ja osobiście wole ciemną stolarkę, ale niektórzy wolą białą klasykę - musisz sama zdecydować co bardziej Ci się podoba poza tym akie drewniane elementy planujesz we wnętrzu? drzwi wewnętrzne, podłogi? jeśli będą ciemne - daj też ciemne okna, moim zdaniem będzie to lepiej wygadało.
    a poza tym strona praktyczna.... czyi mycie białych ram

  8. #8

    Domyślnie

    mnie też strasznie się podobają okna "drewnopodobne" ale to już narzuca wystrój wnętrza zrany z oknem z drugiej strony białe są praktyczniejsze ale takie oblatane, no i trzeba się bardziej przyłożyć do mycia, co nie jest moim wymarzonym zajęciem natomiast jeśli wzięłabym jaśniejszy brąz, który tak bardzo nie wyróżnia się w środku to nie wiem czy będzie pasował do dachu
    [/img]

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał balbinaxx
    mnie też strasznie się podobają okna "drewnopodobne" ale to już narzuca wystrój wnętrza zrany z oknem z drugiej strony białe są praktyczniejsze ale takie oblatane, no i trzeba się bardziej przyłożyć do mycia, co nie jest moim wymarzonym zajęciem natomiast jeśli wzięłabym jaśniejszy brąz, który tak bardzo nie wyróżnia się w środku to nie wiem czy będzie pasował do dachu
    [/img]

  10. #10

    Domyślnie

    no i wybrałam te przeklęte okna- kolor dwustronny ciemny dąb montują po świętach, jak będą wrzucę fotki

  11. #11

    Domyślnie

    Witajcie, mam już okna i prawie skończone instalacje, no teraz to się dopiero zacznie...
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d8ed0c2f2.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4bce732cd.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony