dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy odkurzacz centralny...?

Głosujących
231. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Beam

    40 17,32%
  • Aerovac

    8 3,46%
  • Allegro

    2 0,87%
  • Disan

    3 1,30%
  • Venton

    6 2,60%
  • Borysowski & aertecnica

    5 2,16%
  • Profi

    29 12,55%
  • Husky

    8 3,46%
  • Pama-vac

    0 0%
  • Vacuflo

    59 25,54%
  • Sach

    1 0,43%
  • Aspilusa

    30 12,99%
  • Cyclovac

    40 17,32%
Strona 47 z 57
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1138
  1. #921
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    madajos

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-638
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Wystarczy poszukać - tym razem sprzedawca jest spójny z deklaracjami producenta:

    https://www.drainvac.com/app/uploads...Comparison.pdf

    Do tego dokumentu producenta dotarłem juz wcześniej. Zawiera te same dane, które podaje sprzedawca, ale nadal brak jest informacji co to za silnik, że daje radę osiągnąć takie moce, skoro ma być ze znanej firmy silnikowej, której silniki stosują inni producenci. Czy zatem taka moc jak w deklaracja wystepuje w rzeczywistości. Taką wiedze moze mieć tylko ktoś kto używa tego urządzenia.

  2. #922
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał madajos Zobacz post
    Do tego dokumentu producenta dotarłem juz wcześniej. Zawiera te same dane, które podaje sprzedawca, ale nadal brak jest informacji co to za silnik, że daje radę osiągnąć takie moce, skoro ma być ze znanej firmy silnikowej, której silniki stosują inni producenci. Czy zatem taka moc jak w deklaracja wystepuje w rzeczywistości. Taką wiedze moze mieć tylko ktoś kto używa tego urządzenia.
    Oczywiście - ale jak na razie użytkowników jak na lekarstwo. O silnikach więcej info możesz znaleźć tutaj :
    http://www.thinkvacuums.com/central-...&order=voltage
    wygląda, że modele 120V to głównie silniki Lamb, natomiast 230V to Domel.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  3. #923
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    madajos

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-638
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Oczywiście - ale jak na razie użytkowników jak na lekarstwo. O silnikach więcej info możesz znaleźć tutaj :
    http://www.thinkvacuums.com/central-...&order=voltage
    wygląda, że modele 120V to głównie silniki Lamb, natomiast 230V to Domel.
    Dzięki. Ustaliłem że do modelu G2 700aw jest silnik DRAINVAC DOMEL MOTE-29 . Użytkowników odkurzacza chyba brak, więc raczej zdecyduje się na coś bardziej znanego,

  4. #924
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    To w takim razie "jak żyć"!? Dystrybutorzy chwalą to co sprzedają, producenci utajniają szczegóły techniczne, sprzedawcy - wiadomo. Jak w takim razie kupić dobry odkurzacz, dopasowany do posiadanej instalacji nie przepłacając za "bajery" lub marketing?
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #925
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jewrioszka

    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Dobrzenica
    Kod pocztowy
    05-505
    Dzielnica
    Mazowieckie
    Posty
    1.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    126

    Domyślnie

    Walo, informowałem o nieobecności Vacuflo w PL do czasu kiedy Pan K wyczuł koniunkturę i nie nawiązał z nimi współpracy. Nie zmienia to faktu że ten propdukt w ostatnich katach straciła na jakości. Dla Twojej informacji zejdź ze mnie. Dodatkowo dopiszę że nie boje się wyzwań, tak samo teraz jak i 8 lat temu kiedy wprowadzałem TC na rynek a wszyscy sprzedawali prawie tylko Beama. Rozumiem tez Ciebie że wolisz sprzeadawać to co ludzie łyjkaja jak kaczka kaszę. Chętnie tez nawiążę współprace z obecnym dystrybutorem Vacuflo jeśli jakość wróci do poprzednich standardów.
    Ostatnio edytowane przez jewrioszka ; 26-11-2016 o 09:19

  6. #926
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Usunęliśmy kilka wpisów. Autorów prosimy o rozważenie, czy nie powinni wykupić Płatnego Profilu. Płatny Profil daje możliwość przedstawiania parametrów produktów, odwołania się do konkretnej marki i typu.
    Sytuacja, że ktoś wykupił Płatny Profil, a inne osoby występują jako przedstawiciele producenta - bez Płatnego Profilu - jest krzywdząca.

    Prosimy o zrozumienie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-11-2016 o 10:14
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #927
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Patii1985

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-009
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał jewrioszka Zobacz post
    Walo, informowałem o nieobecności Vacuflo w PL do czasu kiedy Pan K wyczuł koniunkturę i nie nawiązał z nimi współpracy. Nie zmienia to faktu że ten propdukt w ostatnich katach straciła na jakości. Dla Twojej informacji zejdź ze mnie. Dodatkowo dopiszę że nie boje się wyzwań, tak samo teraz jak i 8 lat temu kiedy wprowadzałem TC na rynek a wszyscy sprzedawali prawie tylko Beama. Rozumiem tez Ciebie że wolisz sprzeadawać to co ludzie łyjkaja jak kaczka kaszę. Chętnie tez nawiążę współprace z obecnym dystrybutorem Vacuflo jeśli jakość wróci do poprzednich standardów.
    Jak widzę jest Pan tutaj jedynym który pozjadał wszystkie rozumy. Co do jakości to firma Cyclovac już tez była na rynku wcześniej i z tego co mi wiadomo nie oferowała ona modeli z silnikiem TRUE FLOW, więc to chyba nie ta firma pogorszyła jakość produktów

    Z tego co można wyczytać natomiast to firma na która Pan tak najeżdża wprowadziła zmiany w swoich modelach w 2009 r dodatkowo wygłuszając i zwiększając moc silników ale w dalszym ciągu oferuje silniki By-pass ?

    Czy myśli Pan że klienci to teraz ciemna masa i wszyscy uwierzą że za silnik True flow ktoś zapłaci więcej niż 2000-2500 zł ?

    Wg mnie to sam Pan jesteś jak chorągiewka na wietrze i poleca Pan to co sprzedaje a to co nie to Pan próbuje oczerniać nie mając pomysłu na marketing.

    Na dowód tego załączam Pana post z równoległego forum, na którym jeszcze w 2011 r chwali Pan produkty firmy Vacuflo, a we wcześniejszych wiadomościach pisał Pan o zmianach jakie wprowadziła firma - tylko że jak widać to jeszcze wtedy chwalił Pan wszystkie produkty, teraz pan chwali następne a za rok znowu pan będzie zmieniał zdanie - a Beam czy Vacuflo dalej pozostaną na rynku wiodącymi markami jednostek.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wypowiedź.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	65,6 KB
ID:	374588

    ps. Nie wiem czy Pan słyszał ale wg najnowszych informacji firma H-P Product, producent marki Vacuflo właśnie przegonił sprzedażą w USA firmę Beam, swoim rozwiązaniem INVERTER + CFT.

    Proszę otworzyć oczy szerzej niż tylko na to co Pan próbują w mowić dystrybutorzy bo każdy z nich mowi że jego najlepsze.

  8. #928
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek 1970

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-455
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patii1985 Zobacz post
    Jak widzę jest Pan tutaj jedynym który pozjadał wszystkie rozumy. Co do jakości to firma Cyclovac już tez była na rynku wcześniej i z tego co mi wiadomo nie oferowała ona modeli z silnikiem TRUE FLOW, więc to chyba nie ta firma pogorszyła jakość produktów

    Z tego co można wyczytać natomiast to firma na która Pan tak najeżdża wprowadziła zmiany w swoich modelach w 2009 r dodatkowo wygłuszając i zwiększając moc silników ale w dalszym ciągu oferuje silniki By-pass ?

    Czy myśli Pan że klienci to teraz ciemna masa i wszyscy uwierzą że za silnik True flow ktoś zapłaci więcej niż 2000-2500 zł ?

    Wg mnie to sam Pan jesteś jak chorągiewka na wietrze i poleca Pan to co sprzedaje a to co nie to Pan próbuje oczerniać nie mając pomysłu na marketing.

    Na dowód tego załączam Pana post z równoległego forum, na którym jeszcze w 2011 r chwali Pan produkty firmy Vacuflo, a we wcześniejszych wiadomościach pisał Pan o zmianach jakie wprowadziła firma - tylko że jak widać to jeszcze wtedy chwalił Pan wszystkie produkty, teraz pan chwali następne a za rok znowu pan będzie zmieniał zdanie - a Beam czy Vacuflo dalej pozostaną na rynku wiodącymi markami jednostek.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wypowiedź.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	65,6 KB
ID:	374588

    ps. Nie wiem czy Pan słyszał ale wg najnowszych informacji firma H-P Product, producent marki Vacuflo właśnie przegonił sprzedażą w USA firmę Beam, swoim rozwiązaniem INVERTER + CFT.

    Proszę otworzyć oczy szerzej niż tylko na to co Pan próbują w mowić dystrybutorzy bo każdy z nich mowi że jego najlepsze.
    Firma o której Pani pisze wprowadziła silniki chińskie w 2011 roku, czego efektem była fala reklamacji. Sprzedaż odkurzacza z silnikiem chińskim za 4000 tysiące złotych i więcej to chyba lekka przesada. .

  9. #929
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Patii1985

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-009
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek 1970 Zobacz post
    Firma o której Pani pisze wprowadziła silniki chińskie w 2011 roku, czego efektem była fala reklamacji. Sprzedaż odkurzacza z silnikiem chińskim za 4000 tysiące złotych i więcej to chyba lekka przesada. .
    Proszę nie wprowadzać klientów w błąd ponieważ jak czytaliśmy wyżej motory zmieniły się w 2009, nie wiem czy Pan zauważył ale najdroższe telefony Iphone Aple jest także made in PRC, a płacimy za nie ponad 4000 zł i są one jedne z najlepszych.

    Uważa Pan że z Meksykańskim silnikiem TRUE FLOW ( drugie chiny ameryki ) za 4000 zł to chyba już duża przesada ? Nawet Beam/Elektrolux sprzedaje swoje jednostki taniej

    A Państwa atak tylko pokazuje jak bardzo boicie się konkurencji ze storny tej firmy z silnikami by-pass.

  10. #930
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Napisał Redakcja:
    Usunęliśmy kilka wpisów. Autorów prosimy o rozważenie, czy nie powinni wykupić Płatnego Profilu. Płatny Profil daje możliwość przedstawiania parametrów produktów, odwołania się do konkretnej marki i typu.
    Sytuacja, że ktoś wykupił Płatny Profil, a inne osoby występują jako przedstawiciele producentów - bez Płatnego Profilu - jest krzywdząca.

    Prosimy o zrozumienie

    Szanowni "anonimowi sprzedawcy" - poczytajcie proszę post Redakcji i weźcie sobie go do serca - te Wasze przepychanki już są beznadziejnie nudne i zawłaszczyliście wątek dla siebie - w waszych wypowiedziach nie ma już nic nowego, wręcz zniechęcacie (niestety z uwagi na to, że nie raczycie się przedstawić swoją firmą, potencjalnych klientów zniechęcacie do sprzedawanych przez was marek odkurzaczy).
    Kilku użytkowników wyraźnie się wypowiedziało, że miejsce produkcji silnika itp jest dla nich drugoplanowe - ważniejszy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zgodność parametrów faktycznych z ofertą + bieżąca obsługa klienta.
    Zachęcam do równie aktywnego przebijania się rękojmią/gwarancją lub ofertą specjalną WASZYCH firm dystrybucyjnych a walkę o jakość oraz logistykę produkcji zostawcie producentom, którzy na tym znają się zdecydowanie lepiej.
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 29-11-2016 o 08:00
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #931
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek 1970

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-455
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Szanowni "anonimowi sprzedawcy" - poczytajcie proszę post Redakcji i weźcie sobie go do serca - te Wasze przepychanki już są beznadziejnie nudne i zawłaszczyliście wątek dla siebie - w waszych wypowiedziach nie ma już nic nowego, wręcz zniechęcacie (niestety z uwagi na to, że nie raczycie się przedstawić swoją firmą, potencjalnych klientów zniechęcacie do sprzedawanych przez was marek odkurzaczy).
    Kilku użytkowników wyraźnie się wypowiedziało, że miejsce produkcji silnika itp jest dla nich drugoplanowe - ważniejszy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, zgodność parametrów faktycznych z ofertą + bieżąca obsługa klienta.
    Zachęcam do równie aktywnego przebijania się rękojmią/gwarancją lub ofertą specjalną WASZYCH firm dystrybucyjnych a walkę o jakość oraz logistykę produkcji zostawcie producentom, którzy na tym znają się zdecydowanie lepiej.
    Akurat post Redakcji dotyczy nie tego o czym Pan pisze.

    Jeżeli miejsce produkcji (w tym przypadku Chiny) ma znaczenie dla potencjalnych klientów gdyż przekłada się na jakość to nie rozumiem dlaczego nie należy o tym klientów informować. W końcu wątek w którym piszę nazywa się "Odkurzacz centralny - jakiej firmy kupić?". Osobiście serwisowałem kilkaset odkurzaczy z chińskimi silnikami i wiem o czym piszę i mógłbym jeszcze więcej napisać ale po co?
    Proponuję aby każdy sprzedawca, lobbysta, cichy doradca, dystrybutor itd. zajął się swoją marką, gwarancjami, rękojmią parametrami technicznymi i nie atakował innych marek. Jeżeli czytający to zrozumieją, na pewno wszyscy z tego skorzystają i nikt nie będzie reagował.

    Pozdrawiam Wszystkich

  12. #932
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek 1970 Zobacz post
    Akurat post Redakcji dotyczy nie tego o czym Pan pisze.

    Jeżeli miejsce produkcji (w tym przypadku Chiny) ma znaczenie dla potencjalnych klientów gdyż przekłada się na jakość to nie rozumiem dlaczego nie należy o tym klientów informować. W końcu wątek w którym piszę nazywa się "Odkurzacz centralny - jakiej firmy kupić?". Osobiście serwisowałem kilkaset odkurzaczy z chińskimi silnikami i wiem o czym piszę i mógłbym jeszcze więcej napisać ale po co?
    Proponuję aby każdy sprzedawca, lobbysta, cichy doradca, dystrybutor itd. zajął się swoją marką, gwarancjami, rękojmią parametrami technicznymi i nie atakował innych marek. Jeżeli czytający to zrozumieją, na pewno wszyscy z tego skorzystają i nikt nie będzie reagował.

    Pozdrawiam Wszystkich
    Jest napisane wyraźnie - proszę czytać ze zrozumieniem. Natomiast dla mnie (i nie tylko dla mnie - proszę poczytać od początku wątek - klienci bezpośredni wypowiadają się w podobnym tonie), jako klienta miejsce produkcji elementów składowych nie ma znaczenia lub jest gdzieś na końcu - producent daje gwarancję na całość + oferta uzupełniająca i to mnie interesuje.
    Ale prośba do wszystkich sprzedawców, cichych doradców itp jak najbardziej jest po mojej myśli - ja też poszukuję odkurzacza dla siebie, natomiast czytając te przepychanki można stracić zaufanie zarówno do sprzedawców jak i do dystrybutorów - każdy ciągnie w swoją stronę a wszyscy inni oczywiście są "be".
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  13. #933

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    natomiast czytając te przepychanki można stracić zaufanie zarówno do sprzedawców jak i do dystrybutorów - każdy ciągnie w swoją stronę a wszyscy inni oczywiście są "be".
    dokładnie, to już się słabe robi Panowie.... zamiast się licytować który silnik jest mniej chinski wezcie sie za merytorykę i sensowne planowanie instalacji a nie lecicie wg jednego schematu oby szybko, łatwo i przyjemnie. coś o tym wiem bo przez mój dom przewinęło się z 5 instalatorów - tu szczególnie pozdrawiam Pana od HaH z cyclovaca z Łodzi
    Ostatnio edytowane przez kermit_theFrog ; 30-11-2016 o 20:25

  14. #934

    Domyślnie

    Wie ktoś gdzie znajde listę autoryzowanych serisow Cyclovac i Beam? Bo sięc dystrybucji to zapewne niekoniecznie siec serwisowa.

  15. #935
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artekpyrlandia

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Tarnowo Podgórne
    Kod pocztowy
    62-080
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał JejoX Zobacz post
    Wie ktoś gdzie znajde listę autoryzowanych serisow Cyclovac i Beam? Bo sięc dystrybucji to zapewne niekoniecznie siec serwisowa.
    Witam, nie ma czegoś jak sieć serwisowa tych dwóch producentów.

    Jednostki BEAM naprawiasz w Szczecinie u dystrybutora serwis jest bezpłatny na gwarancji.
    Jednostki Cyclovac gdzieś koło Redy serwis jest płątny po 3 latach.

    Wszystkie prawie firmy działaja w systemie Door-to-door, ja akurat znam tylko dwie które udostępniają swoj serwis dystrybutorom, jedną z nich jest firma Aspilusa która posiada sieć swoich firm dystrybucyjnych, a część z tych firm ma uprawnienia serwisowe. Druga firma jest firma Vacuflo kóra posiada kilka centrów serwisowych - a najprostrze naprawy jak serwis szczotek czy samego urządzenia uprawnieni są autoryzowani sprzedawcy ale to tylko część napraw reszta jest w systemie Door to door

  16. #936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek 1970 Zobacz post
    Cyclovac na swoje produkty w Polsce oferuje:...
    Panie Tomaszu,
    post który Pan zamieścił uznałem za prezentację marketingową i go usunąłem.
    Z uwagi na fakt, że nie odpowiada Pan na PW pozwalam zamieścić sobie taki właśnie wpis.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 04-12-2016 o 18:23
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #937
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek 1970

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-455
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Panie Tomaszu,
    post który Pan zamieścił uznałem za prezentację marketingową i go usunąłem.
    Z uwagi na fakt, że nie odpowiada Pan na PW pozwalam zamieścić sobie taki właśnie post.
    Rozumiem, poniżej poprawiony post z treścią którą chciałem przekazać.

  18. #938
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek 1970

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-455
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał JejoX Zobacz post
    Wie ktoś gdzie znajde listę autoryzowanych serisow Cyclovac i Beam? Bo sięc dystrybucji to zapewne niekoniecznie siec serwisowa.
    Co do Cyclovaca to autoryzowani dystrybutorzy świadczą też usługi serwisowe. Posadają oni autoryzację przedstawiciela w Polsce. Opcja door-to-door też istnieje. Listę autoryzowanych dystrybutorów jak i adres samego przedstaieciela znajdzie Pan w Google na pierwszym miejscu listy wyszukiwań.

  19. #939
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artekpyrlandia

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Tarnowo Podgórne
    Kod pocztowy
    62-080
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek 1970 Zobacz post
    Co do Cyclovaca to autoryzowani dystrybutorzy świadczą też usługi serwisowe. Posadają oni autoryzację przedstawiciela w Polsce. Opcja door-to-door też istnieje. Listę autoryzowanych dystrybutorów jak i adres samego przedstaieciela znajdzie Pan w Google na pierwszym miejscu listy wyszukiwań.
    To bardzo ciekawe co Pan mówi zwłaszcza ze jest Pan jednym z właścicieli firmy, ponieważ dzwoniąc lub pisząc z problemem większość dość dużych dystrybutorów odsyła wszystkich do Państwa. To śmieszne że tak poważna osoba ukrywa się pod fikcyjnymi kontami. Sam pomagałem w ostatnich miesiącach klientowi z takim zgłoszeniem

    Państwa procedura Reklamacyjna z firmy CC mówi jasno

    "Procedura reklamacji

    2. Po przyjęciu zgłoszenia zostaną Państwo poproszeni o podanie preferowanego terminu odbioru reklamowanego produktu przez kuriera.....

    dodatkowo

    punkt 7. .... Koszt jednej godziny serwisowej wynosi 150zł*. ..

    W innych firmach taki koszt liczony jest w granicach 30-40 zł lub wcale go nie ma ponieważ naprawy zdarzają się na tyle rzadko że nie ma potrzeby wprowadzania takich cenników.

  20. #940
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek 1970

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-455
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artekpyrlandia Zobacz post
    To bardzo ciekawe co Pan mówi zwłaszcza ze jest Pan jednym z właścicieli firmy, ponieważ dzwoniąc lub pisząc z problemem większość dość dużych dystrybutorów odsyła wszystkich do Państwa. To śmieszne że tak poważna osoba ukrywa się pod fikcyjnymi kontami. Sam pomagałem w ostatnich miesiącach klientowi z takim zgłoszeniem

    Państwa procedura Reklamacyjna z firmy CC mówi jasno

    "Procedura reklamacji

    2. Po przyjęciu zgłoszenia zostaną Państwo poproszeni o podanie preferowanego terminu odbioru reklamowanego produktu przez kuriera.....

    dodatkowo

    punkt 7. .... Koszt jednej godziny serwisowej wynosi 150zł*. ..

    W innych firmach taki koszt liczony jest w granicach 30-40 zł lub wcale go nie ma ponieważ naprawy zdarzają się na tyle rzadko że nie ma potrzeby wprowadzania takich cenników.
    Oczernianie innch nie jest dobrym sposobem na marketing. Niedawno na forum była mowa o tego typu zachowaniach. Tylko gdzie klienci? Panie Artek kim Pan jest? Jakiego producenta Pan reprezentuje? Wystarczy spojrzec na historię wpisów i Pana historię usuniętych postów.

    Jakie to są te inne... firmy? Proszę o konkrety, a jeżeli ich nie ma to proszę nie zanieczyszczać przestrzeni publicznej.

    Przedstawianie wyrwanych z kontekstu cytatów to zwykła manipulacja. Proszę o więcej merytoryki albo się nie odzywać.

Strona 47 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony