dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85
  1. #81

    Domyślnie A co powiecie na temat Widawy?

    Obecnie moi znajomi kupili działkę na Widawie w okolicy ul. Fryzjerskiej i Kminkowej. Aż zdziwiony byłem że taka działka w prostym promieniu od rynku jakieś 5 km. Przecież to jest tak blisko centrum. Oni zapłacili za działkę z drogą asfaltową ok. 250 zł za metr. Można też sobie zobaczyć wiele ogłoszeń na serwisach ogłoszeniowych.

    Przejrzałem internet i uważam, że jest to przepiękna okolica. Obecnie blisko węzła widawskiego więc wszędzie blisko, do rynku jechałem 10 minut. Dodatkowo strona od ulic Fryzjerskiej, Strażackiej wysoko położona od rzeki widawa i nie ma możliwości przelewu wału - bo obniżenie idzie w stronę Szymanowic, czyli innej strony. Ciekawy jestem jakie wy macie na ten temat opinie? Ja dopiero wchodzę w temat nieruchomości.

    Maciek

    To co mogę polecić na temat Widawy to prywatna strona: ale nie wiem czemu ostatnio nie działa widawa.lap.pl
    Proszę mnie nie banować za umieszczanie strony jest bez odnośnika.

  2. #82

    Domyślnie

    mam do sprzedania dzialke pod Wrocławiem, mniej niż 10 minut jazdy do nowobudowanego stadionu. Obok w planach jest budowa osiedla domków jednorodzinnych. dojazd z drogi asfaltowej, kanalizacja w planach(wioskę dalej już ciągną), media blisko(po 2 stronie ulicy), spokojna okolica, bardzo uczynni sasiedzi, piekne tereny. gmina wojczyce.
    do sprzedania jest działka 20 ar, 80 zl/metr.

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysiek383

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-383
    Posty
    2

    Domyślnie warto kupić działkę pod Wrocławiem w...

    Ja ze swojej strony mogę polecić działki w Zajączkowie, 5km za Wrocławiem na pólnoc. Jest tam sporo terenu który jest właśnie przekwalifikowany i miejscowi, rolnicy wysprzedają nieużytki rolne na działki budowlane za niewygórowane pieniądze. Szybki wjazd na nowy fragment obwodnicy śródmiejskiej i AOW, w dali lasy obornickie, stawy PZW w Zajączkowie, dalej Glinianki w Pęgowie i Wilczynie, lasy w Obornikach Śląskich (choć tereny są równinne). Poza tym są to tereny niezalewowe, gdyż miejsowość leży znacznie wyżej niż pozostałe względem Odry (jak np. Uraz, Raków, Kotowice, oraz częściowo Szewce). Wiele osób które wyprowadzają się z Wrocławia na wieś niesprawdza co działo się z tymi miejsowościami podczas powodzi 1997 roku. A przecież były pod "wielką wodą"... (np. Siechnice, Radwanice, Kamieniec Wrocławski, Łany).

    Polecam krótki film z ujęciami z Zajączkowa:

  4. #84
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    e.stamirowski

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja polecam biuro www.investdom.pl szybko sprzedałem mieszkanie i kupiłem kolejne po atrakcyjnej cenie. Wszystko odbyło się szybko, wszelkie dokumenty były gotowe bardzo szybko, i była możliwość negocjacji prowizji.

  5. #85

    Domyślnie Na pytanie nie otrzymałem odpowiedzi. Co sądzicie o działkach na widawie?

    Podobno tam wiele działek jest już wykupionych przez prywatnych inwestorów, między innymi dach bud i deweloperów i ten teren ma prężnie się rozwijać. Teren z tej strony widawy nie jest zalewowy ponieważ niżej położony jest Szymanów. A są to tereny wolne od przemysłu z piękną zielenią?
    Ma ktoś jakieś informacje na temat inwestycji w tamtym rejonie?

    LP
    http://stylowywroclaw.pl

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony