dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 84
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1673
  1. #61

  2. #62

    Domyślnie

    a nam pogoda nie dopisuje....
    ale jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będą wylewać

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    U nas chwilowo nic sie nie dzieje musimy czekac az ciut woda obeschnie, wtedy wezma sie za robienie drogi dojazdowej do naszej i innych dzialek. W obecnej sytuacji nie ma nawet szans na przywiezienie jakiegokolwiek materialu. A jesli chodzi o budowe to po niedzieli tyczymy i mam nadzieje, ze jeszcze przed swietami ekipa wezmie sie za fundamenty niebawem bedziemy wiec zamawiac materialy na SSO. Dziewczyny powiedzcie mi czy macie jakas "mete" z dobrymi cenami na pustaki ceramiczne Wienerbergera? Nam udalo sie znalezc 25 P+W po 4,74 brutto/szt. (moze do malego rabatu) ... ogolnie to krzycza sobie po 5 zł/szt. :/

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magda 01

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam.Nam pogoda dopisuje i kończymy murować fundamenty.Budujemy systemem gospodarczym, mamy nadzieję że tak drogo nie będzie materiały już mamy oprócz dachu także teraz tylko mury w górę.Na pewno w tym roku nie skończymy, bo w przyszłym dopiero chcemy wziąć kredyt więc będziemy mogli wykończyć.Chciałam zapytać o okna dachowe na górze w pokojach, czy ktoś myślał żeby je zlikwidować?Czy będzie za ciemno?Na dole wprowadzamy podobne zmiany jak wszyscy, a na górze chcę kosztem tych dwóch sypialni obok siebie i garderoby stworzyć pralnie i suszarnię bo strasznie mi tego brakuje.Chcę dodać oczywiście okna w sypialniach na górze i coś wykombinowaić żeby w łazience zmieścić wannę i prysznic.Może macie jakieś pomysły?Pozdrawiam

  5. #65
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Hej. U nas w koncu tez cos sie ruszylo droga zrobiona, domek juz wytyczony, dzis sciagaja humus i utwardzaja teren, bo od jutra zaczynaja zwozic materialy do budowy. Jak tylko pogoda pozwoli to ekipa pewnie zacznie kopac w tym tygodniu fundamenty

    co do okien dachowych to my tak jak wszyscy wstawiamy dodatkowe okna w sypialniach w scianie szczytowej a do tego po jednym dachowym w pokoju. Mam nadzieje ze to wystarczy i bedzie w miare widno.

  6. #66
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pmona

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    34

    Domyślnie Witajcie

    Witajcie. Jestem z Gryfina i już za momencik ruszamy z budową. Męczy mnie troszkę ten kominek. Czy myśleliście, żeby obrócić go o 90 stopni? Czy będzie wówczas za mało miejsca?
    A nasze zmiany? Standardowe, takie jak i u Was.
    Pozdrawiam

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Hej Dziewczyny. U nas nareszcie cos sie ruszylo z budowa wczoraj wylane zostały fundamenty takze po swietach mam nadzieje, ze ekipa wezmie sie do roboty i nareszcie bedzie cos juz widac. A jak u was postepy? bo cos ucichlo.....czyzby porzadki Swiateczne wziely gore?? )

  8. #68

    Domyślnie

    u nas schną fundamenty i też mam, że niedługo będzie coś widać

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Witajcie po Świętach i Majówce co tam u Was na budowie słychac? U nas juz fundamenty sa, chudziak wylany i od dzis zaczeli stawiac sciany parteru. Do 20 maja maja nam wybudowac dom do wieźby włącznie.

  10. #70

    Domyślnie

    agsuchodolska i jak tam postępy, uda wam się do 20 maja?
    u nas stan zero zbliża się wielkimi krokami

  11. #71
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Witaj

    nasza budowa idzie jak burza stropy wylane, dzis muruja sciany poddasza a jutro maja zaczynac ukladac wiezbe. Takze do konca tygodnia powinni skonczyc tez wylewac schody. Powiem ci, ze dopiero jak budynek stoi to na biezaco mozna dokonywac adaptacji. Ale generalnie domek jest super. Zobaczymy jak gora wyjdzie

  12. #72
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kazia666
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    Zdjęcia, zdjęcia!!!
    U nas dopiero dziś ściągają humus, ależ Wy jesteście do przodu
    Ostatnio edytowane przez Kazia666 ; 16-05-2011 o 09:54

  13. #73

    Domyślnie

    wow agsuchodolska rzeczywiście idzie u was bardzo szybko! no i koniecznie wstaw jakieś zdjęcia

    my jesteśmy na takim etapie

  14. #74
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kazia666
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    Olencjaaa, domek wygląda obiecująco. Śliczna działka

  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar justmad
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ryki
    Kod pocztowy
    08-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał stachrena Zobacz post
    Witam wszystkich fanow projektu Z124. Interesuje mnie garaz 2-stanowiskowy i zastanawiam sie czy po takiej zmianie dom nie bedzie wygladal jak dluga stodola. Czy jest ktos kto ma podobny plan, co do tego tego projektu, a dokonal juz takich zmian. Bede wdzieczy za udzielenie informacji na temat projektu z124 z garazem 2-stanowiskowym? Z gory dziekuje
    Witam stachrena
    Przeczytałam twój post i odpowiadam.
    W projekt Z124 nie ma możliwości garażu 2 stanowiskowego, można go tylko poszerzyć o 60 cm.Zresztą garaż 2 stanowiskowy nieładnie wygląda przy mieszkaniu.Polecam oddzielny projekt garażu 2 stanowiskowego.Projekty kosztują od 400zł do 600 więc warto się zastanowić nad oddzielnym garażem na działce.My kupiliśmy ZG 4za strony Z500 i to był idealne rozwiązanie.Dołączam link do projektu.Strona warta polecenia.
    http://www.z500.pl/zamow-garaz/4.html

  16. #76
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    My tez ze wzgledu na bardzo maly i waski garaz w Z124 zdecydowalismy sie na postawienie obok dodatkowego. Prawie identyczny jak w powyzszym linku ale nie pracowni z500. Co do zdjec to najpierw musze nauczyc sie je wstawiac chyba ze ktoras z was woli na maila bo jest ich naprawde duuuzo

  17. #77

    Domyślnie witam wszystkich

    witam wszystkich, nie potrafię się doszukać na stronie naszego domku na z500 zestawienia tarcicy i stali, a dam sobie głowę uciąć, że jeszcze niedawno było .
    Może jakaś dobra dusza zdążyła zapisać i może mi przesłać?
    [email protected]

    dzięki i pozdrawiam

  18. #78
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Rzeczywiscie jeszcze ostatnio na stronie bylo to zestawienie. Ja gdzies to powinnam miec takze poszukam i ci podesle

  19. #79

    Domyślnie

    Witam wszystkich sympatyków i właścicieli Z124

    jestem jedną nogą właścicielką tego projektu (czekam na przesyłkę), mam pytanie które zadał mi branżysta: w którym miejscu jest zaplanowana rozdzielnia elektryczna?
    w miarę możliwości proszę o sugestię dotyczące zmian kosmetycznych, które dopiero wychodzą podczas budowania a ciężko na nie wpaść patrząc tylko na suchy projekt
    dziękuję

  20. #80
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiai

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    drezdenko
    Kod pocztowy
    66-530
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam forumowiczów, właśnie jesteśmy na etapie adaptacji projektu, bardzo jestem ciekawa jak wygląda wasza budowa , agsuchodolska czy możesz przesłac zdjęcia na maila
    [email protected] z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez kasiai ; 18-05-2011 o 18:55

Strona 4 z 84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony