dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 84
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1673
  1. #1001

    Domyślnie

    madzia&paweł - nie pamiętam jakiej firmy miałam strop - coś mi sie wydaje, że lokalnego roosensa
    Kazia666 bez słupów tarasowych dom wygląda na smuklejszy, mniej przysadzisty niż mój, podoba mi , ze jest jasny - moze też sie skusze na jasną elewację
    Lottta ja nawet nie mam zawsze to co lubię, ale to na co mnie stać i co jest w miarę wygodne dla mnie i mojej rodziny. Działke kupiliśmy w miarę jak najbliżej miasta - bym nie była skazana przez kilka dobry lat na los woźnicy - wożenie dzieci w tą i w tamtą stronę, do kolegi, do szkoły, do dziadków, na zajęcia pozalekcyjne itp. Autobus, sieciówka i nie martwię się, że będą wracać drogą na odludzie, tylko chodnikiem, oświetlonym, miasto odśnieży mi drogę przed domem, a nie będę od 6 rano jechać z łopata przed domem albo dzwonić po prywatny pług
    a co do styropianu, jestem z niego bardzo zadowolona, tak miało być
    na ścianach mam zwykły tynk niczym nie malowany ani grunowany
    prosze pokaż swoje fotki bo nie tylko ja jestem bardzo ciekawa jak wygląda Twój dom

  2. #1002
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazia666 Zobacz post
    Lottta, może Ty się pochwalisz w końcu jakimiś fotkami?
    Kasia&Krzysiek, mieszkacie już?
    U nas wygląda to prawie jak na wizualce z500

    Kazia gratuluje postepow domek nabiera pieknego wygladu !

    A mam pytanie do reszty osob budujacych Z124: czy ktos zrezygnowal calkowicie z okien dachowych??? bo nam chodzi to po glowie

  3. #1003
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kazia666
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał agsuchodolska Zobacz post
    Kazia gratuluje postepow domek nabiera pieknego wygladu !

    A mam pytanie do reszty osob budujacych Z124: czy ktos zrezygnowal calkowicie z okien dachowych??? bo nam chodzi to po glowie
    Dzięki Aga Z tego, co się orientuję to Olencjaaa zrezygnowała z okien dachowych. Ja zostawiłam po jednym oknie dachowym i w ścianie szczytowej - myślę, że jest git Pokoje jasne, doświetlone. Najfajniejsza jest nasza sypialnia

  4. #1004

    Domyślnie

    [QUOTE=Kazia666;5343542]Lottta, może Ty się pochwalisz w końcu jakimiś fotkami?
    Kasia&Krzysiek, mieszkacie już?
    U nas wygląda to prawie jak na wizualce z500

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...98b5d7e7f.html

    prawie czyni wielka różnicę ale jest badzo ładnie - taki elegancki masz ten dom, ja jednak bym nie rezygnowała ze słupów dają sporo uroku ale o gustach ponoć się nie dyskutuje na forum

    Wandeczka wyluzuj, nikt się nie buduje na odludzi, ale jak sie buduje dom to po to by mieć trochę prywatnosci, przestrzeni, ja tez mam sasiadów a za domem mam las.

    u nas ocieplamy poddasze a na razie wygląda to tak:


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ade57ab0f.html

    aga - nie wyobrażam sobie domu z 2 spadowym dachem bez okien dachowych - ja odradzam
    Ostatnio edytowane przez Lottta ; 23-04-2012 o 17:12

  5. #1005

    Domyślnie oświetlenie

    jak umieściliście oświetlenie w salonie?

  6. #1006
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kazia666
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    U nas będzie jeden punkt centralnie na środku i dwa kinkiety na ścianie... z telewizorem Na pewno obok sofy stanie też jakaś lampa podłogowa.

  7. #1007
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agsuchodolska

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa/ Żelechów
    Posty
    74

    Domyślnie

    U nas w salonie beda 2 plafony, jakas lampa podlogowa i na suficie ledy - nad kanapa i tv. Nad stolem w jadalni lampa wiszaca. Co do kuchni trwaja negocjacje

  8. #1008

    Domyślnie

    u nas będzie podwieszany sufit - oświetlenie ledowe wokół i halogenowe w kilku miejscach tylko nas stołem będzie lampa. w kuchni też kilka punktów,zeby dobrze oświetlić blat bo z 1 punktu będzie za ciemno. będę tez miałą doświetlony kominek ledem od dołu i góry - super efekt

  9. #1009

    Domyślnie

    napiszcie wyszyscy co aktualnie robicie u nas budowa zaczyna isc jak flaki z olejem . stan surowy poszedł szybko a teraz szkoda słów

  10. #1010
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kazia666
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    144

    Domyślnie

    Dokładnie, przychodzi pewien etap budowy, od którego praktycznie nie widać, że cokolwiek się dzieje. Dziubanina i tyle. U nas schną posadzki, panowie wylewają zewnętrzne schodki. Kuchnia zamówiona, płytki do łazienek prawie wybrane. Za 3-4 tygodnie liczę, że znowu budowa ruszy z kopyta.

  11. #1011

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazia666 Zobacz post
    Lottta, może Ty się pochwalisz w końcu jakimiś fotkami?
    Kasia&Krzysiek, mieszkacie już?
    U nas wygląda to prawie jak na wizualce z500

    Nie, sprzątamy . Weekend majowy zamierzamy przeznaczyć na ostatnie, kosmetyczne poprawki i przewożenie drobniejszych rzeczy. Pod koniec tygodnia może uda mi się wreszcie wrzucić zdjęcia: mamy już wszystkie kolorki na ścianach na parterze, tapetę w gabinecie i prawie skończona łazienkę; z ważniejszych rzeczy brakuje nam jeszcze cokołów przy schodach (chyba skończy się na tym, że będziemy je sami robić bo wykonawca coś marudzi), barierki i szkła nad blatem kuchennym. Końcówka budowy wlecze się masakrycznie, a po tygodniu pracy prawie nie widać rezultatów.

    Moim zdaniem okna dachowe są tu niezbędne, żeby ładnie doświetlić duże pokoje (w pokojach dziecięcych zwykłe okna wychodzą na północna stronę - więc u nas nie było innego wyjścia).

    Oświetlenie salonu - dookoła kołnierz z oprawkami wpuszczanymi (9 sztuk), w środku 2 plafony, do tego 3 natynkowe oprawki w wykuszu, 4 w komunikacji, 5 w kuchni, nad barkiem 2 lampy wiszące. Oprócz tego podświetlenie schodów i podświetlenie półek. Kiedyś pojawi się tez duża XXL lampa stojąca przy wypoczynku (którego też jeszcze oczywiście nie ma )

  12. #1012
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzia&pawel

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Boguchwała
    Kod pocztowy
    36-040
    Posty
    19

    Domyślnie

    Mam prośbę: rozważamy właśnie dwie kwestie: czy okno w salonie nie jest za wąskie (czy dobrze doświetla salon i czy w rzeczewistości ładnie wygląda) oraz czy nie przeszklić całego wykuszu (tzn. zlikwidować te betonowe słupy tak jak jest w projekcie z237).). Napiszcie proszę co o tym myślicie

  13. #1013

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzia&pawel Zobacz post
    Mam prośbę: rozważamy właśnie dwie kwestie: czy okno w salonie nie jest za wąskie (czy dobrze doświetla salon i czy w rzeczewistości ładnie wygląda) oraz czy nie przeszklić całego wykuszu (tzn. zlikwidować te betonowe słupy tak jak jest w projekcie z237).). Napiszcie proszę co o tym myślicie
    hey
    ja mam okno tarasowe poszerzone do 2,5m i dla nas jest akurat ale wszystko zależy ile masz słońca i o której godzinie za domem oraz jak daleko będziesz miała wysunięty dach nad tym oknem. Okno wykuszowe jest miedzy zbrojonymi słupami, które podtrzymują strop i daszek - musisz zapytać konstruktora czy można te słupy zamienić na okienne.

  14. #1014

    Domyślnie

    mu mamy cały wykusz przeszklony, wygląda dużo lepiej niż ze słupami. dużo więcej światła wpada przez boczne okna.

  15. #1015
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzia&pawel

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Boguchwała
    Kod pocztowy
    36-040
    Posty
    19

    Domyślnie

    Wandeczka, okno tarasowe mamy od południa i dach bedzie wysunięty tak jak w projekcie, ale chyba je jednak trochę poszerzymy.

    Vojtek, a jak likwidowałeś te słupy z wykusza to nanosiłeś jakieś poprawki konstrukcyjne w projekcie i w trakcie budowy, bo tak jak pisze Wandeczka podtrzymują one daszek i strop i nie wiem czy można ich się tak poprostu pozbyć....

  16. #1016

    Domyślnie

    mamy ogarniętego kierownika budowy, który dorysował nam kilka drutów w tym "daszku", a zalaliśmy go razem ze stropem i wszytko gra. Ale na dobrą sprawę słupki łączące okna są 10x10 cm więc też duże Jedyny zysk to większe okno boczne

  17. #1017

    Domyślnie

    Vojtek pokaż swój dom bo jak czytam to bedzie troche inny niz standardowy z124

  18. #1018

    Domyślnie

    już się robi ;D
    poniżej rysunek jak to wygląda, a za chwile zdjęcia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	m_1 (1).jpg
Wyświetleń:	367
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	114170  

  19. #1019

    Domyślnie

    widok wykusza - nie ma tych wielkich szyb i ramy wewenętrznej, bo się panom uszkodziło.... wiec zabrali i przywiozą nowe
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bok  - wykusz.jpg
Wyświetleń:	436
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	114172   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok na wykusz i w oddali kuchnia.jpg
Wyświetleń:	434
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	114174  

  20. #1020

    Domyślnie

    widok na salon od wykusza
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Słup w salonie i kominek.jpg
Wyświetleń:	442
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	114179  

Strona 51 z 84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony