dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Oscary - kino sięgło dna? czy amerykańska megalomania ?

    " ... Od paru dni słyszę w wiadomościach radiowych mobilizujące rady, jak przetrwać "tę wspaniałą noc". Chodzi o noc transmisji z rozdawania Oskarów. Wiecie Państwo, kawa? Koniak? Gimnastyka? Byle dotrwa... Własnie, do czego dotrwać? Do absolutnie powtarzalnych i na dodatek nic nie znaczących chwil. Nazwisko, oklaski, motyw muzyczny, łzy, dziękuję mami, oklaski, nazwisko ..."

    http://www.redakcja.newsweek.pl/Teks...-nudziary.html

    "flaki z olejem" czyli tzw "rozdanie oscarów" odbyło sie tej nocy

    i ... w związku z tym co myslicie o sześciu Oscarach (w tym najlepszego filmu - sic !!!) dla filmu - gniota ?
    /nie oglądałałem i nie zamierzam oglądać po wstępnych opiniach tych którzy film "W pułapce wojny“ oglądnęli /
    wg opini internautów to mniej wiecej

    " ... bajeczka o tym jak to dzielni amerykanie rozbrajają bombki, a podle Araby zabijają wszystkich dookoła (łacznie z dziećmi ) i narażają wspaniałych amerykańskich bohaterów, którzy zaniedbują swoje osobiste życie ..."

    co myslicie o nagrodach ?
    co o filmie ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    daj spokój, niech się małolaty tym podniecają, jak zresztą wszystkim co hamerykańskie. Ja to mam za sobą.

    PS. Przedwczoraj w I programie radiowym podawano, że Ałła Pugaczowa ma kilkadziesiąt mln płyt "na koncie". Ale kto u nas o tym wie? Prawie nikt.
    Ale o byle grupce czwartorzędnej, co ma nakład płyty 20-tysieczny, byle po angielsku, to zaraz mowią.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie

    Z repertuaru babci Ałły to ta o różach jest najlepsza ...chyba. Ciągle mi się baaaa rdzo podoba
    Per Aspera Ad Astra

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Wszystko ladnie, pieknie ale najlepsza aktorka dla Sandry Bullock?! To juz jest przegiecie paleczki.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  5. #5

    Domyślnie

    Przy okazji załapała sie też na "malinę" .Bądź tu mądry
    Towarzystwo wzajemnej adoracji .



    film "W pułapce wojny“ .....wg.mnie ...typowa propagandówka.
    Wiara czyni ...............czuba.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Takie targowisko próżności

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    " i ... w związku z tym co myslicie o sześciu Oscarach (w tym najlepszego filmu - sic !!!) dla filmu - gniota ?
    /nie oglądałałem i nie zamierzam oglądać po wstępnych opiniach tych którzy film "W pułapce wojny“ oglądnęli /
    To chyba bardziej na wątek psychola pasuje niż tutaj.
    Rozkminianie co tłum miał na myśli wymaga głębszej analizy.

    ps. Mówią , że po drugiej stronie Ziemi chadzają na rękach i to do tyłu..

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie Re: Oscary - kino sięgło dna? czy amerykańska megalomania ?

    Cytat Napisał brzoza
    i ... w związku z tym co myslicie o sześciu Oscarach (w tym najlepszego filmu - sic !!!) dla filmu - gniota ?
    /nie oglądałałem i nie zamierzam oglądać po wstępnych opiniach tych którzy film "W pułapce wojny“ oglądnęli /
    Co mysle o filmie i o Oscarach dla niego, to nie powiem, bo go nie widzialam.
    Zastanawiam sie tylko, co myslec o Tobie, skoro nie ogladales, a wiesz, ze to gniot - jasnowidz? Czy tylko po prostu taka typowo polska przypadlosc, (od jakiegos czasu zreszta chyba zarazliwa, bo zatacza coraz szersze kregi) - oceniania i wydawania sadow kategorycznych o utworach, ktorych sie nie czytalo/ nie ogladalo.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Wszystko ladnie, pieknie ale najlepsza aktorka dla Sandry Bullock?! To juz jest przegiecie paleczki.
    Rozumiem, ze widziales film i Sandre w nim? Bo jesli nie, to troche glupie wypowiadac takie opinie.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał maysee
    Wszystko ladnie, pieknie ale najlepsza aktorka dla Sandry Bullock?! To juz jest przegiecie paleczki.
    Rozumiem, ze widziales film i Sandre w nim? Bo jesli nie, to troche glupie wypowiadac takie opinie.
    a nie wystarczy samą Sandrę? Na co film?
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał maysee
    Wszystko ladnie, pieknie ale najlepsza aktorka dla Sandry Bullock?! To juz jest przegiecie paleczki.
    Rozumiem, ze widziales film i Sandre w nim? Bo jesli nie, to troche glupie wypowiadac takie opinie.
    a nie wystarczy samą Sandrę? Na co film?
    A nie. Bo czasami nawet aktor do kitu trafi na swoja role i stworzy niezapomniana i bardzo dobra kreacje.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    ... niech się małolaty tym podniecają, jak zresztą wszystkim co hamerykańskie ... .
    Sandra Bullock - czym sie tu zachwycac ?

    i Grażyna Torbicka

    miodzio /mimo ze Sandra znacznie młodsza .../
    za sam "chód" warta Oscara ...

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Ja ja po prostu bardziej zapamietuje ze slabych rol/filmow (oslawiony Speed, Miss Agent2 czy ostatnio ta szmira the Proposal). Nie przekonuje mnie nawet jak jej cos wyjdzie na poziomie nieco wyzszym (Crash, Premonition). Filmu The Blind Side jeszcze nie widzialem ale za duzo po niej sobie nie obiecuje. Sandra siedzi u mnie w tym samym worku co B. Affleck, A. Jolie i P. Brosnan, czyli slabo, slabiuchno.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Niestety Sandra Bullock wybiera słabe scenariusze. Albo ma beznadziejnego agenta albo brak jej intuicji. Ja pamiętam dwa filmy z dobrymi jej rolami: "Ulotna nadzieja" i "Śmiertelna wyliczanka". Pozostałe to poprawnie zagrane ale słabo skonstruowane role.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ale byl co najmniej jeden zasłuzony oskar. Bardzo dobra drugoplanowa (??)rola w "bękartach wojny"
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    choć sam film to porażka
    tarantino osiągnął dno swoimi filmami,
    w dodatku rozczarował się, że na niego nie padło, hehe
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał maysee
    Wszystko ladnie, pieknie ale najlepsza aktorka dla Sandry Bullock?! To juz jest przegiecie paleczki.
    Rozumiem, ze widziales film i Sandre w nim? Bo jesli nie, to troche glupie wypowiadac takie opinie.
    a nie wystarczy samą Sandrę? Na co film?
    A nie. Bo czasami nawet aktor do kitu trafi na swoja role i stworzy niezapomniana i bardzo dobra kreacje.
    zapomniałem dodać usmieszku po swoim tekście
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    choć sam film to porażka
    tarantino osiągnął dno swoimi filmami,
    w dodatku rozczarował się, że na niego nie padło, hehe
    Tu sie z Toba zgodze w 100%. Nie rozumiem ludzi zachwycajacych sie filmami Tarantino ktore sa o niczym. Inglorious Bastards to rzeczywiscie glupawa bajka.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    kto z tu piszących obejrzał galę?



    ale fajny wątek. Taki z cyklu Tolek z Zabuża gada o problmach społeczno - gospodarczych krajów trzeciego śiata czyli Japonii, Peru i Republiki Czeskiej

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    PS: Brzoza, Grażynka ma mamę, też niezłą lufę - Tu też najdziesz stosowne porównanie?




    dla jasności wybieram Sandrę nie dlatego, że mówi po angielsku


    oraz zgadzam się ze Staśkiem, że najfajniejsza jest Ałła

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony