dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Remontuje dom a w wolnych chwilach tworzę

    Witam serdecznie.

    Generalnie sporo czasu poświęcam na wertowanie również tego forum, ponieważ aktualnie remontuje dom, tym niemniej znajduję również czas na inne sprawy. Ostatnio stworzyłem stronkę i bardzo proszę o ocenę tejże. http://www.galeria-europa.cba.pl

    O czym stronka...? Otóż, przez ostatnich 6 latek razem z moją kobitką trochę sobie pojeździliśmy po Europie i chcieliśmy się podzielić naszymi fotkami i doświadczeniami. Nadmienię, iż każda fotografia ma możliwość pobrania w dużej rozdzielczości, więc jeśli komuś któraś spasuje na tapetkę to będzie mi niezmiernie miło.


    Generalnie proszę o subiektywne odczucia dotyczące samej strony, jej wyglądu, kolorystyki, przejrzystości no i oczywiście samej zawartości...
    Jest to jedna z pierwszych moich stron , więc zakładam że dostanę trochę po uszach i w żadnym wypadku nie liczę na wyrozumiałość. (Jak to mówią "Co nas nie zabija to nas umacnia")

    Z góry dziękuje za wszelkie uwagi.

    Aha... Chciałbym dodać, że absolutnie wszystkie fotografie (włącznie z chmurkami w nagłówku) są własnoręcznie wykonane i są moja własnością. (Piszę to, bo zauważyłem że czasem te kwestie są dość drażniące)

  2. #2

    Domyślnie

    Siema!
    Chwała Ci za inwencję twórczą !

    Łyżka miodu:
    Moim zdaniem sama stronka zrobiona wzorowo, przejrzyście, wszystko działa, nie jest przeładowana migoczącą grafiką - jednym słowem "tak trzymać"
    No i Forum - życzę Wam, aby szybko zyskało wielu uczestników i się rozkręciło na całego.

    kropla dziegciu:
    Trochę obróbki czasem nie zaszkodzi, ja się dopiero uczę poprawnej fotografii (też wkrótce jakąś galeryjkę stworzę). Na przykład mam hopla na punkcie niewypoziomowanego horyzontu (chyba, że celowo - artystycznie) i nietrzymanie pionów. A Andorra5 to aż się prosi o balans bieli i wypoziomowanie


    p.s. ale bym chciał tego wielbłąda pogłaskać po ryju

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    ... mam hopla na punkcie niewypoziomowanego horyzontu
    Musiałem zacytować samego siebie, ale właśnie sobie przypomniałem pewien cytat z innego wątku:

    Cytat Napisał mikolayi
    PS2. I zeby było jasne za prostowanie horyzontu powinni wsadzać do więzienia
    czy mam się wstydzić?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Siema!
    p.s. ale bym chciał tego wielbłąda pogłaskać po ryju
    Mowisz i masz TU LINK

    A zdjęciami to rzeczywiście masz rację - trzeba się zająć, bo szkoda by było aby przez kilka niedoróbek nie znajdywały się na tapetkach innych ludzi

    ------EDIT------

    No i serdeczne dzięki za mile słowa o stronce

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał bceuropa
    ...
    Mowisz i masz TU LINK ...
    mmm...jaki mięciutki... dzięki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał bceuropa
    ...
    Mowisz i masz TU LINK ...
    mmm...jaki mięciutki... dzięki
    Do usług mości Panie

    hehe, ze zwierząt jedzących mi z ręki mam jeszcze... małpy, papugi, kozy, konie, żyrafę, i jakbym poprzeglądał wszystkie moje fotki to coś pewnie by się jeszcze znalazło...
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie niom już jestem

    Nie było mnie parę dni, bo z netem był mały problemik.
    Kto mi jeszcze skrobnie czy ta stronka się podoba, a jak już mi ktoś napisze że jakieś zdjęcie z moich galerii wylądowało na tapecie to będę wniebowzięty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony