dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 31
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 614
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga1401
    juz mialam ci na priv napisac abys zalozyla galerie.KONIECZNIE.
    a tu niespodzianka.witam i pozdrawiam.
    pieknie u was.ale to ci juz pisalam.
    a my wracamy do polski na stale za tydzien.trzymaj kciuki.
    bedzie sie na budowie dzialo...
    a u was to juz maly kroczek do zamieszkania
    Witaj w moich skromnych progach
    Chciałaś galerię.... mówisz i masz
    A co do waszego powrotu... masz miejsce w walizce?? Ja jadę z Tobą i już zostanę Cieszę się,że zdecydowaliście się ostatecznie. Ja mimo,że nie mam pracy, to muszę tu jeszcze zostać. Bo rolą żony jest być przy mężu
    A tak poważnie to na razie zbieramy jeszcze kaskę na meble i sprzęty kuchenne, ogrodzenie i kostkę oraz na jakiś start w Pl. A nie wyobrażam sobie bycia w Pl. sama... tak jak mój Połówek bycia samemu tutaj. Więc tak latam co jakiś czas do mamy na kilka dni i znów wracam do Irl. żeby ugotować mężusiowi obiadek
    3mam za was mocno kciuki... bo wiem,że mimo wielkich chęci powrót do kraju nie jest łatwy... dlatego ciągle jeszcze nie podjęliśmy decyzji o powrocie!
    No i czekam z niecierpliwością na zdjęcia z placu boju- czyli budowy
    U nas jak teść mój położy podłogi na górze i zamontują meble kuchenne można śmiało mieszkać
    życzę Wam żebyście i wy jak najszybciej zamieszkali w swoim gniazdku
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  2. #42

    Domyślnie

    Kiedy znów poleciałam do Pl. na budowie zastałam kolejne zmiany... co prawda parę robót niedokończonych, ale już widać ich zarys
    Kominek będzie do małej poprawy...a mianowicie zostanie wycięty "narożnik" i oczywiście zostanie obudowany jakimś kamieniem
    wstępnie prezentuje się tak

    i kilka halogenków nad kominkiem

    a właśnie tego białego na rogu szyby nie będzie
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  3. #43

    Domyślnie

    oczywiście równo z pracami nad kominkiem trwały prace nad sufitem w kuchni.
    Wiele koncepcji sufitu miałam, ale ostatecznie poprosiłam o wykonanie takiego... sami oceńcie jak wyszedł



    tak wygląda od dołu, za ścianą kominka

    i w połączeniu z sufitem nad kominkiem
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  4. #44

    Domyślnie

    będąc u Siostry w Niemczech nabyłam kilka drobiazgów do salonu... choć salonu jeszcze nie mam... w sensie gotowego do urządzania
    plecione doniczki


    i niestety kolorki znów dziwnie przekłamane
    Zakupiłam również serwetki i bieżniki na stół w jadalni
    ta serwetka koloru ecru

    Taką dostałam od siostry (na żywo pięknie się świeci bo przeplatana jest złotą nitką, a sam pomarańcz jest bardziej żywy)

    i jeszcze bieżnik
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  5. #45

    Domyślnie

    a teraz pora na kilka inspiracji
    marzy mi się taki żyrandol do brązowo-turkusowej sypialni, ale cena chłodzi mój zapał

    taka tapeta będzie we wspomnianym już wiatrołapie, tylko,że w kolorze czarnym

    taka natomiast ale w kolorze zielonym jest zakupiona do pokoju zielonego na dole


    Taki narożnik z tym,że koloru capuccino będzie stał w naszym salonie

    Obrazy które kupiłam do salonu... będą wisieć nad narożnikiem

    I lampki nocne do sypialni... zakupione szt. dwie te turkusowe wzory haftowane są na satynopodobnym materiale... piękności


    jeśli te krzesła będą pasowały mi idealnie kolorystycznie do stołu to takie zakupię
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  6. #46

    Domyślnie

    Już dawno zamówiłam oczywiście na allegro lampy i żyrandole, drzwi wewnętrzne: a więc!!


    lampy oddałam te które wcześniej pokazywałam i zamówiłam takie: dwie szt. z potrójnymi kloszami na przedpokój góra i dół, jedną szt. z podwójnym kloszem do wiatrołapu, oraz jeden z jednym kloszem na malutki przedpokoik koło zielonego pokoju, wc i pomieszcz. gosp.

    lampa nad stół w jadalni

    dwa kinkieciki, nad powieszeniem których teraz się zastanawiam. Obawiam się,że razem z obrazami będzie już za dużo

    oraz listwę na sufit nad salonem
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  7. #47

    Domyślnie

    i ostatni post... z inspiracjami
    w związku z tym,że zamówiłam kuchnię, pokaże wam jaki będzie układ...

    i widok za ścianką kominka


    koloru frontów i rodzaju uchwytów na razie nie zdradzę,żebyście mieli co oglądać jak już będzie kuchnia zamontowana

    A tak zagospodarowane skosy w garderobie mi się marzą... hmmm... może się ziści


    w którymś pokoju pojawi się taka firaneczka

    A takie prawdopodobnie będą w kuchni, jadalni i salonie. Z tym,że w salonie chcę, jedną taką do połowy okna tarasowego a drugą troszkę dłuższą... mowa o dwóch połówkach drzwi balkonowych
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  8. #48

    Domyślnie

    rozrysowałam również dla teścia, "projekt" ułożenia kostki Zaakceptował i powiedział,że da się wykonać, więc może już niedługo i przed domem zrobimy porządek
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  9. #49

    Domyślnie

    kasiek ale zapierniczasz z "niby budowa" - oj zeby czlowiek byl w stanie tak szybko wybudowac jak wstawiasz zdjecia, to bylo by super

    Panele masz pinia alpejska z Classena mam takie same od lat w mieszkaniu





    bedziesz zadowolona, w wygladzie sa tak niespotykane ze az zadziwiajace a do tego dosc dobre - u mnie leza chyba 6 rok i wygladaja jak nowe... dlatego tez kupilam takie same na cala gore do Rubika, tylko ciemniejsze pinie sakramento.

  10. #50

    Domyślnie

    Mohag ostatnio u Inki napisałam nawet,że właśnie takie mam jak ty
    Ale ja nie mam właśnie Classena... ale nie jestem pewna... może się mylę

    Moja siostra jak pisałam wcześniej, miała podobne w mieszkaniu i strasznie je zachwalała, a ja kiedy je zobaczyła pomyślałam,że kiedyś takie sobie kupię i tak właśnie zrobiłam.

    Na górze będzie drzewo na legarach... miało być ciemne,takie jak schody... ale jak zobaczyłam deski przygotowane do położenia, jeszcze takie surowe to postanowiłam,że będą naturalne... z tym,że tylko polakierowane. A ja przy tym nie będę musiała tak często ścierać podłóg... a na schodach ojjj chyba będę codziennie ze szmatą latać No i na korytarzyku na górze muszę zrobić również ciemną podłogę,żeby nie było zbyt wielkiego kontrastu

    A na dole mam prawie wszędzie podłogówkę więc mam płytki, tylko w małym pokoiku na dole musiałam położyć panele,żeby nie było różnicy poziomów między płytkami a panelami
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  11. #51

    Domyślnie

    A to nie doczytalam ... ale to jest Classen, bo ja swoje jasne kupowalam u Niemca a ciemna w Obiku w Polsce ale patrzylam na te jasne i sa identyko.
    Te jasne sa cacy, nawet mam jedna paczke bo kupilam zeby w przedpokoju na gorze zmieszac z tymi ciemnemi ... ale zrezygnowalam, bo przedpokoj jest jednak za waski zeby efekt byl.

  12. #52

    Domyślnie

    Ja właśnie chyba mam takie jak są w Niemczech, tylko kupione w Obi... bo moja siostra mieszka w Niemczech i kupowała identyczne tam

    A tak w ogóle to jaki ty dom budujesz... bo zaglądam do Ciebie, ale już prawie nie ma zdjęć (chyba poblokowane, albo wykasowałaś) a szczerze powiem,że nie czytałam wszystkiego, bo chyba bym oczopląsu dostała od tych literek
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  13. #53

    Domyślnie

    Ja nie buduje, tylko remontuje kostke-szeregowke a raczej juz prawie skonczylam, dlatego tez niektore zdjecia zniknely w czelusciach przestworzy poprostu juz za bardziej osobiscie-domowo sie zrobilo, a ja nie lubie jak ktos mi w talarze zaglada od czasu do czasu wkleje jakis detal, czy kawalek kata ale staram sie nie....

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Obejrzałam i jest super.
    Teraz macie najfajniejszy etap-------- wykończeniówka..........tak jak my.
    Daj namiary na tapetę , którą będziecie mieć w wiatrołapie.........PIKNA.

    Sufit w kuchni zaczepisty, a kolor niebieski w jednym pomieszczeniu cudny.
    Mężus wybrał/ namówił na Cię na super sypialnie.

    Będę zagladać , podpatrywać i może zgapiać.

    Pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Mam pytanie - gdzie można kupić takie lampki turkusowe?

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał 30Agulka
    Obejrzałam i jest super.
    Teraz macie najfajniejszy etap-------- wykończeniówka..........tak jak my.
    Daj namiary na tapetę , którą będziecie mieć w wiatrołapie.........PIKNA.

    Sufit w kuchni zaczepisty, a kolor niebieski w jednym pomieszczeniu cudny.
    Mężus wybrał/ namówił na Cię na super sypialnie.

    Będę zagladać , podpatrywać i może zgapiać.

    Pozdrawiam
    Jej... Agulka dziękuję za tyle miłych słów
    Racja... wykończeniówka jest najlepsza, ale strasznie trudna gdy nie jest się na miejscu ale cóż zrobić... gdybyśmy nie byli tutaj, to pewnie nie mielibyśmy czego wykańczać
    Tapetę kupiłam w Irl. Ale jest z firmy monsoon... może uda ci się gdzieś znaleźć w necie... trochę droga ta tapeta, ale skusiłam się mimo ceny
    Sufit w kuchni miał wiele wersji, ale jak wymyśliłam to (chciałam coś innego niż inni) i rozrysowałam mężowi... to stwierdził, żebym została architektem A kolor a raczej odcień w pokoju wybrałam ja... tylko on zażyczył sobie niebieski Wstawię tam białe albo jasno kremowe mebelki... będzie cudnie

    JA również do Ciebie zaglądam... tylko jakoś nigdy się nie ujawniłam
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał viki-wr
    Mam pytanie - gdzie można kupić takie lampki turkusowe?
    Te lampki kupiłam w Irl.... zresztą jak wiele, wiele innych rzeczy do domu
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  18. #58

    Domyślnie

    Witaj! Przeczytałam cały Twój wątek i musze przyznać że bardzo mnie zaciekawił.Bardzo ładny masz domek.Podoba mi sie twój sufit podwieszany.My tez mieszkamy w Irlandii i budujemy domek na odległość.Wiemy ile nerwów,stresów kosztuje taka budowa.Pozdrawiamy

    http://forum.muratordom.pl/nasza-roz...mu,t176550.htm

  19. #59

    Domyślnie

    wow... nie myślałam że kogoś może zaciekawić co nabazgrałam nadrobiłam nie całe 3 lata budowy w 2 dni, więc trochę to chaotyczne

    Dziękuję bardzo za miłe słowa... to cieszy, kiedy ktoś zwraca uwagę na to, co wymyśliłaś i mu się podoba

    A gdzie dokładnie mieszkacie w Irl. ??
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aneta6

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    13

    Domyślnie

    kasiulakp piekny domek i pięknie zapowiadające się wnętrza. Będę zaglądać . Mam prośbę, mogłabyś podać mi namiary na sklep z tymi obrazami, które będą wisiały w salonie

Strona 3 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony