dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 31
Pokaż wyniki od 601 do 614 z 614
  1. #601
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar dorkaK
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie



    życzy Dorota z rodziną!!!

  2. #602
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar dorkaK
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    NIECH NOWY ROK POZBAWIONY BEDZIE PRZYKROŚCI, A SKŁADA SIE Z SUKCESÓW I SAMYCH RADOŚCI!!!


    życzy Dorka!!!

  3. #603

    Domyślnie

    Hejka Kasiu!
    Kochany Twój Staś.Mój tez ma taka urocza szparke między zębami jak Twój maluszek
    Powiadasz ze za swoim nie mozesz nadazysz,a mój to na razie powoli chodzi juz kilka razy zaliczyl glebe i no dzis przekoziołkował przez autko.No ale takie sa uroki początkowego chodzenia.
    Co u ciebie?Jak maluszek? Jak sie mieszka w nowym domku?

    Pozdrowienia

  4. #604

    Domyślnie

    Oj oj... moje obiecanki dawne dalej nie doszły do skutku... Ale tak to jest, jak dziecko i praca pochłania każdą wolną chwilę.... no i dom... ciąhle coś jest do zrobienia
    wklejam parę fotek, mimo, że już są stare.... po sprzed miesięcy paru

    naroznik nie docelowy,trafiła się okazja i kupiliśmy, na ten właściwy na razie brak środków finansowych

    okno w jadalni

    bałagan kuchenny ( kwiatki na oknie tymczasowe)




    na codzień staram się nie mieć takiego bałaganu



    Firanka do poprawy, bo środkowa część wygląda zbyt "płasko"



    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  5. #605

    Domyślnie

    i dalej
    góra




    wiatrołap... ciągle brak docelowej skrzynki dlatego ta nie jest zamknięta

    no i brak szafki i wieszaka... nie chcę wstawiać byle czego, wole poczekać, aż znajdzie się kaska na ten konkretny



    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  6. #606

    Domyślnie

    a jak wklejać to wklejać

    za oknem niestety jeszcze brak tarasu, ale jest w trakcie budowy

    i nasz nowy nabytek... w końcu (krzeseł kupionych jest 8szt. ) są suuuuper wygodne i w rzeczywistości ładniejsze, zdjęcie robione telefonem....




    Mamy też nową szafkę pod tv, ale nie mam aktualnych zdjęć, telefonem nie wychodzą jak powinny, a aparat pożyczyłam szwagierce. Jak tylko powiesimy telewizor, ustawię wszystko jak powinno byc to znów pokażę co sie zmieniło
    Ostatnio edytowane przez kasiulakp ; 17-07-2012 o 13:45
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  7. #607

    Domyślnie

    Halo
    Mnie tez dawno na forum nie było, moj watek totalnie zaniedbany - dom tez, a to dlatego ze "chwilkę" (jakiś roczek) w nim nie mieszkaliśmy. Włóczyliśmy się trochę po świecie, jak za dawnych czasów, ale na jesień wracamy i to nie sami. Wiec czeka mnie powrót także na forum, bo mam zamiar trochę w domu pozmieniać, a przede wszystkim dokończyć to co zostało do dokończenia. Od października zamieszka z nami nasza córeczka (tak przynajmniej twierdzi lekarz).

    U Ciebie dużo zmian, widać ze domek zagospodarowany w pełni i nawet mały lokator na zdjęciu uwieczniony.

    Pozdrawiam cieplutko

  8. #608

    Domyślnie

    witaj witaj

    Mały lokator pcha sie wszędzie i ciagle tyle ma energii, że czasami zastanawiam się skąd to bierze
    W domu jeszcze naprawdę dużo do zrobienia, ale to co najbardziej mnie raziło już mam.... czyli drzwi wewnętrzne (na początku mieszkaliśmy bez), listwy przy podłogach i w końcu ten stół z krzesłami oraz szafka pod tv teraz cierpliwie czekam na zmianę narożnika i kupno mebli do Stasia pokoju a także wiele drobnostek jak koszyczki nowe do łazienki, dywanik pod ławę w salonie itp.
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  9. #609
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar dorkaK
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Kasiu oj dawno cię nie było Fajnie w domku u ciebie a Stasiu jak zwykle uroczy
    Pozdrawiam cieplutko !!!

  10. #610

    Domyślnie

    hop hop

    czy ktoś mnie tu pamięta? Kasiu super domek wyszedł, i Synek jaki duzy, a dopiero co się rodził. Wieki nie zaglądałam, jesień idzie to chyba trzeba wrócić.

    Inka do Ciebie zaglądałam, ale też Cię dawno nie było. I wiesz co od października tez zamieszka z nami nasza druga córeczka

  11. #611
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie


    Uploaded with ImageShack.us

  12. #612

  13. #613
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar dorkaK
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    By zbliżający się Nowy Rok 2013 przyniósł radość z tego co jest, nadzieję na to co przed Wami, uśmiech i pogodę ducha na każdy nowy nadchodzący dzień.



    życzy Dorka z rodziną!!!

  14. #614
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar tommiberry
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Kasiulakp-przejrzałem cały twój dziennik budowy-super wyglada twój granat. Ale nigdzie nie znalazlem zdjec komina z kotlowni na dole i lazienki na gorze. Mozesz wskazac jakies zdjecia odnosnie tego komina. Chcialbym zobaczyc jak to jest rozwiązane u ciebie i czy oon nie przeszkadza... Pozdrawiam

Strona 31 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony