dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał leo8
    Mariankossy
    Dobre i to że, przynajmniej jednego przekonało do ścian 2W
    Musze cie rozczarowac, ja nadal uwazam, ze ten system jest zbyt wrazliwy, zeby nie napisac „slaby” pomimo pewnych zalet ktore on posiada. Nic jeszcze nie jest przesadzone i wszystko zalezy od kosztow. Dwa argumenty ktore mnie sklaniaja do rozwazania 2W to kasa i ekipa budowlana, a juz na pewno nie wspolczynnik U dla scian.
    Co do trwalosci systemu 2W to watpliwosci moje zostaly rozwjane, jestem pewien za 60 lat nie bedzie to problemem ani moim ani wiekszosci z was


    Ty sie chłopie zastanów czy ty chcesz budowac czy nawracać innych.

    Tobie moze dalej wystarczy telewizor czarno-biały ( nikt ci nie broni) ale ja ide z postepem i mam kolorowy LCD z pilotem.

    W/g mnie nawiedzonych (teoretyków) bez doswiadczenia nam tu nie potrzeba tylko takich co praktycznie dom wybudowali lub zgodnie z profesją tym się zajmują (budowa , instalacje)
    A kazdy myslący o budowie dobrze wykorzysta wiedze, nowości i postep w dziedzinie budownictwa a nie bedzie sie cofał do technologii budowy lepianek z XIX w.


    Z duzym powazaniem pozdrawiam M. K.
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  2. #2

    Domyślnie

    Kwestia ktora podjolem prawie rok temu znalazla w ubieglym tygodniu swoj final. Buduje wbrew wszystkim "dwuwarstwowym marketingowcom" jednowarstwowo.
    Dom "Blizniak" podpiwniczony na dzialce 600m² w Gdyni. Wplyw na podjecie wlasnie takiej decyzji (1W) mialy dwa wydarzenia: reperatura sciany zachodniej domu mojego (jeszcze) sasiada ktora wyniosla prawie 12000PN oraz kontakt do mojego szkolnego kolegi ktory budowal 1W w 2009 z nowych materialow i potwierdzil maja teze co do kosztow zuzycia energii. Chce spac spokojnie rowniez w trakcie burzy i wichury, a te znikoma roznice dla scian mozna zignorowac, bo jest ona tylko teoretyczna.

    Pozdrawiam wszystkich 1W oraz pozostalych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony