dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 152 z 152
  1. #141
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    AnSi - a kto śmiał Ci gips zabrać

    a tak serio to cieszę się, że odzyskałaś wolność

    ps. to ja dzisiaj dzwoniłam, jakby co ale nic tam tego.. tak pogadać chciałam
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  2. #142
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Spisek knul...tak domniemuje

    A tak w ogole to gipsa juz niet DPSia - dolaczam do plasania galko oddaj kozie majtki - ona zdaje sie taka uciemiezona teraz
    Gaci nie oddam
    Koza wcale nie wygląda na uciemięzoną,wprost przeciwnie -czegoś bardzo zadowolona
    Rozejrzyjcie sie po swoich torebkach bo coś mi się zdaje ,że zagrandziła którejś kosmetyczkę i próbuje się malować wszystkim na raz-lepiej,że państwo tego nie widzą
    anSi -jak to się stało,że dałaś sobie odebrać gips bez walki????
    Kto teraz będzie naszym symbolem uciemiężenia???
    No nic,w razie potrzeby zagipsuje się zdrową nogę.



    A tak naprawde to sie cieszę ,że możesz już opalać obie nóżki
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  3. #143
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    może propozycja lekko niestosowna, zważywszy na okoliczności
    - niemniej jednak proponuję fragmenty gipsu wmontować w sztandar ,
    absolutnie.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  4. #144

    Domyślnie

    ale pojechałaś zochna
    ale problem może być z letka z tym montażem.....
    bo tak : DPSia twierdzi, że przyodziana w sztandar pląsa, ale nikt zaświadczyć nie może, że tak jest, istnieją podejrzenia, że ten sztandar to jednak ukradli, ci co ich nie ma, ale swoich mają( tylko jak z łajby wynieśli?!?!?!?), a DPSia pląsa w haftnietej na kolor białej mej byłej bluzce, co się wyciągła jak ją wcześniej koza ze mnie zdjąć chciała.



  5. #145

    Domyślnie

    Kosmetyczka chyba była moja Czy tusz 25999 kalorii też zużyła????
    Proponuję na czas weekendowy w gips zapakować kozę. Fanty jej odebrać i zagrać z nią co najwyżej w Chińczyka, skoro Arab zaginął w odmętach....
    a w chwili spokoju można wyciągnąć kopytka na pokładzie i opalać, bo po zimie przybrały kolorek mrożonego drobiu
    Pląsający w haftowanej bluzce muszą wtedy uważać i slalomikiem pląsać, coby się nie potknąć..
    "masz to na co godzisz się"

  6. #146
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    AnSi -
    ps. to ja dzisiaj dzwoniłam, jakby co ale nic tam tego.. tak pogadać chciałam
    Jesoo,Zosia, a ja w glowe zachodzilam, bo moj S. Cie nie rozpoznal, akurat w jakims markecie stal przy kasie, a pies u Ciebie tez ponoc do sluchawki sie rwal, toscie sie dogadali A ja mialam zagadke Potem nawet smsa Ci wyslalam z moim nowym numerem -No, ale teraz zaraz se zapisze Twoj

    Gips stracilam - to prawda, ale - jakby co - mam jeszcze dwie laski


  7. #147
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Kawalek gipsu w sztandar - to jest mysl. Tylko czy DPSia potrafi to tak pieknie skomponowac, coby za serce chwytalo... Mam tez przeciez fotke z nanoznym symbolem uciemiezenia, to moze by tak wydrukowac i rozdawac chetnym, abyy poparcie nam wzroslo


  8. #148
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak Zobacz post
    Kosmetyczka chyba była moja Czy tusz 25999 kalorii też zużyła.
    No niestety ale malowała się tyle razy,że jak wznosiła do góry oczęta to rzęsami zahaczała o rogi

    anSi -bierz laski na pokład ,zawsze to dwie uciemiężone więcej.
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Napisał galka Zobacz post
    No niestety ale malowała się tyle razy,że jak wznosiła do góry oczęta to rzęsami zahaczała o rogi

    ......
    powiedzcie je,j że niestety te kalorie na skutek błędu producenta w biodra idą....
    wiem , co mówię, oj wiem
    "masz to na co godzisz się"

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak Zobacz post
    powiedzcie je,j że niestety te kalorie na skutek błędu producenta w biodra idą....
    wiem , co mówię, oj wiem
    to mnie oświeciłaś, szkoda, że tak późno, w żadne spodnie już się nie mieszczę i głupia zrzucałam to na obżarstwo

  11. #151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Ja to juz w ogole sie nie mieszcze..nie tylko w spodnie, ale w zadne ramy przyzwoitosci nawet. Czy to tez moze być wina tuszu, a posrednio to i kozy?


  12. #152

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Ja to juz w ogole sie nie mieszcze..nie tylko w spodnie, ale w zadne ramy przyzwoitosci nawet. Czy to tez moze być wina tuszu, a posrednio to i kozy?
    Jak ramy za małe to raczej nie koza winna a stolarz. Pewnie był pod wpływem, gdy mierzył. Ale trzeba chłopinę zrozumieć...
    "masz to na co godzisz się"

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony