dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 24
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 478
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Drodzy Forumowicze, Wasze uwagi są bezcenne

    Wasze uwagi są bezcenne, by programiści mogli poprawiać nowe forum.
    A dopóki nie dotrze się złożony mechanizm, prosimy o Waszą wyrozumiałość i współpracę.

    Pozdrawiamy

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Witam

    Zawsze po zalogowaniu korzystałem z opcji moje wątki - teraz jej nie widzę i znalezienie ich zajmuje masę czasu - czy jest gdzieś ta opcja ?

    Jeśli nie ma to czy będzie ?

    Nie widzę też emotikonów - czy ich nie ma czy są gdzieś indziej (zawsze były do wyboru przy odpowiadaniu) ?

    Pozdrawiam

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Please, zmiencie te koszmarne emotikony.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    I wydłużcie trochę strony

    małgoś, nawet sie zrymowało....

  5. #5
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zwiększyłem domyślną ilość postów na stronę do 20.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dzięki Ci Wielki Adminie.
    Zaraz zobacze jak jest teraz.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No lepiej, ale bez fajerwerków. Jeszcze 10 i już sie nie będę narzucać.

    Emotikony są rzeczywiście koszmarne. Wprawdzie nie nauczyłam się jeszcze ich używać w pełnej krasie, ale widzę w innych wątkach, że trudno odróżnić uśmiech od grymasu.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar inwent
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    No lepiej, ale bez fajerwerków. Jeszcze 10 i już sie nie będę narzucać.

    Emotikony są rzeczywiście koszmarne. Wprawdzie nie nauczyłam się jeszcze ich używać w pełnej krasie, ale widzę w innych wątkach, że trudno odróżnić uśmiech od grymasu.
    Liczbę wyświetlanych postów (na razie max 40) można zmienić samodzielnie: W górnym lewym rogu: forum>>operacje>>zaawansowane ustawienia znajduje się tam lista rozwijana "Ilość postów na jednej stronie:".

    pozdrawiam
    tomek k

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dzięki tomek k, ale ja to chyba nie mam czasu na aż takie gadżeciarstwo. Może jest to dobre dla bardzo zafascynowanych klikaniem, albo dla czasowych. Dla mnie TO forum jest zbyt pochłaniające czas z tymi opcjami, klikaniami. Może sie przyzwyczaję, ale póki co, aby przeczytać post, marnuję masę czasu na jakieś przewijania, klikania, czekania. O reszcie nie mówię, bo nie sprawdzałam.
    Wiem, wiem, nowe zawsze głupie, ale profil forumowiczów to nie licealista, a dojrzały człowiek, którego stać na dom, więc forum nie powinno wyglądać jak jedna wielka gra komputerowa. Myślę, że nowe forum jest mało przyjazne jeśli chodzi o profilowanych użytkowników.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Question

    Szanowny Adminie,

    Udzielałem się w wielu wątkach i nie pamiętam ich wszystkich tytułów (bo nigdy nie było takiej potrzeby) - jak mam je teraz wszystkie odnaleźć ?

    Pozdrawiam

  11. #11
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Możemy Was zapewnić, że Wasze uwagi są na bieżąco czytane przez programistów. Mamy nadzieję, że równie szybko wprowadzone w życie.
    Forum jest w wersji BETA...

  12. #12

    Domyślnie

    Komunikaty w języku angielskim?
    proszę Was, jestesmy w Polsce.

    I najważniejsze: jak długo będzie działalo w takim tempie?
    Nie da się normalnie z niego korzystac.
    Ostatnio edytowane przez monia77w1 ; 03-04-2010 o 08:55
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  13. #13

    Domyślnie

    Lista użytkowników online na dole:
    - powinna być ułożona w kolejności alfabetycznej
    - powinna zająć całą szerokość strony - podobnie jak na każdym z n/w forów:
    http://forum.nikoniarze.pl
    http://forum.clubpenguin.pl
    http://forum.vw-passat.pl
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  14. #14
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Nie da się wejść przez www.forum.muratordom.pl

  15. #15

    Domyślnie

    zbędne www - zresztą Google pyta o właściwy adres


    STRONA:
    Klik w banerek strony domowej na samej górze przekierowuje na forum zamiast na www.muratordom.pl

    ODPOWIEDŹ:
    - obok "Wyślij odpowiedź" i "Zaawansowana edycja" mógłby się znaleźć dodatkowy button "Podgląd wiadomości"

    PRIWY:
    - w "Wysłanych" wszystkie priwy sa opisane jako Od: [nick usera] - a to są przecież listy Do: [nick usera]
    - nie wiadomo, czy dany adresat odebrał priw - info jest zbiorcze i po angielsku
    "You have 1 confirmed and 1 unconfirmed private message receipts"
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  16. #16

    Domyślnie

    Ostatnia uwaga na teraz, bo nie mam czasu czekać po kilka(naście) minut na przeładowanie się strony widząc jedynie komunikat "Oczekiwanie na forum.muratordom.pl"

    COOKIES:
    - trzeba wydłużyć ważność ciasteczek dla zalogowanych - na starym forum były to dwie godziny, moim zdaniem absolutne minimum to godzina (strona jest nowa, nowe funkcje i układ są nieznane, serwer ma olbrzymie opóźnienia)
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #17

    Domyślnie

    Koszmarnie długo otwierają się strony.

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar aneta-we
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7.456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Unhappy

    Cytat Napisał labas1 Zobacz post
    Koszmarnie długo otwierają się strony.
    właśnie. U mnie też ;(

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwent Zobacz post
    Liczbę wyświetlanych postów (na razie max 40) można zmienić samodzielnie: W górnym lewym rogu: forum>>operacje>>zaawansowane ustawienia znajduje się tam lista rozwijana "Ilość postów na jednej stronie:".

    pozdrawiam
    tomek k
    pisałem o tym w innym wątku, jak mnie wyloguje to już mam spowrotem domyślną liczbę postów na stronie, i tak jak jestem zalogowany jestem na stronie np. 4 a po wylogowaniu na 6 i kicha, więc wolę żeby domyślnie było więcej i wybiorę sobie domyślną wartość w profilu żeby mi nie skakało w zależności od tego czy przeglądam zalogowany czy nie...

    poza tym trochę boję się bałaganu - już ktoś pisał o kominkach, ja swoje uwagi zamieszcałem w osobnym wątku o uruchomieniu nowego forum teraz widzę tu kolejny wątek założony przez redakcję - już nie wiem gdzie mam zamieszczać uwagi

    ale są i plusy podoba mi się edycja, choć póki co to mam wrażenie że stare forum było nieco siermiężne ale nie przeszkadzało to bo najważniejsza była treść i ludzie, teraz mam nadzieję że użytkownicy nie zniechęcą się i nie zostanie "przerost formy nad treścią". Trzymam kciuki

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...scalić dział "wymiana doświadczeń" teraz jest niezłe zamieszanie - nie wiadomo co gdzie jest.

    ...no i te badziewne emoty! Bosche tosz to koszmar! Ty patrzysz i nie grzmisz!

    ...no i ta prędkość! Śmiga jak ślimak na pastwisku!

    ...no i ...jeszcze nie znalazłem tematu "ocieplam poddasze - krótkie pytania" ale nadal szukam....
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 03-04-2010 o 13:25 Powód: dopisek
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Strona 1 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony