Witam


Kompletuję dokumentację potrzebną do pozwolenia na budowę. Wymagana jest w moim urzędzie tzw. plansza zbiorcza, na której są naniesione na plan zagospodarowania działki wszystkie sieci uzbrojenia, w tym prąd, wodociąg i oczyszczalnia. Instalacje wewnątrz budynku już mam. Niestety projektanci, którzy je robili (współpracujący z architektem , który projektował mi dom) nie są zainteresowani wykonaniem projektu instalacji poza budynkiem, gdyż wiązałoby się to z uzgodnieniami w moim mieście (są z innego) i uciążliwymi dla nich dojazdami .
Muszę te projekty załatwić we własnym zakresie.
Dysponuję planem z lokalizacją domu, na to muszą branżyści nanieść resztę, w tym prąd. Nie mam jeszcze jednak skrzynki, umowy z zakładem energetycznym też nie mam jeszcze podpisanej, ale mam warunki przyłączeniowe.
Dowiedziałam się, że można to rozwiązać rysując tymczasowy przebieg - kreskę do domu, z adnotacją "do późniejszego opracowania".
I tu mam pytanie - czy tą "kreskę" musi narysować ten sam projektant, który projektował instalację w budynku, czy może inny? Bo mam sprzeczne informacje.

Czy później na tej planszy muszę mieć pieczątki wszystkich projektantów, którzy pracowali nad innymi elementami, znajdującymi się na planie - np. lokalizacja domu i te wspomniane instalacje wewnątrz? Bo całą tą planszę przygotowuje mi projektantka od od wod-kanu.

Wiem, że zazwyczaj te projekty wykonują te same osoby co instalacji wewnętrznych, ale może ktoś miał podobną sytuację, lub orientuje się w temacie