dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Polska , to jest!!! jednak dziki kraj .

    Jeśli ktoś ma Neostradę , a skusi się na namowy tfuu!! " konsultanta" , ostrzegam .


    ....dzwoni do mnie " konsultant" , ..
    "

    Nawija .....
    "..jako ,ze jest Pan naszym dobrym klientem od wielu lat , mamy dla Pana propozycję .
    Oferujemy panu, darmowa Telewizję Satelitarną. Oferta bezpłatna , kanały HBO i wiele innych za darmo.

    Pytam się co jest w umowie ...drobnym druczkiem . Oczywiście , nic nie ma drobnym druczkiem , wszystko legalnie , bez opłat . W ramach dobrej współpracy.
    Mam abonament Cyfry + i jest mi ta TV nie potrzebna ...więc dziękuje . Za pare dni ponowny telefon.
    Ta sama gadka . Syn stwierdził ,ze jak tak " ZA DARMO " ..to weźmie sobie do pokoju na góre , bo talerzy sat. u nas ci dostatek to sie podłaczy.
    OK. Niech przysyłają . Parę dni kurier jest . Przywiózł zestaw.
    Umowa podpisywana w busie u kuriera ...wiele stron.
    No OK.
    po południu podłączamy LIVEBOXA i tuner . Dupa blada nie działa. A że , w tv sat raczej jestem obeznany stwierdzam awarie LIVEBOXA.
    Pożyczam od znajomego...działa. Sprawdzam kanały ..no jest z 5 szt ..reszta ogólnie dostępne FTA .Tuner muli ,aż miło Takiego chłamu dawno nie miałem do testów , a przewinęło sie przez moje ręce duuuzo.
    Z racji ,ze to badziewie jakich mało , chcę zrezygnować z tego "dobrodziejstwa" na mocy....że umowa sporządzona poza firmą .

    Obyście się nie zdziwili. najbliżyższy punkt , gdzie ten szajs moźna oddać ...80 km od mojego " zadupia".
    Syn studiuje w Waw-ce , to mu wysmażyłem upoważnienie ...coś mnie tak tknło wziął sprzet ...dwie spoere paczki pod pachcy i pojechał .
    Nic z tego . By rozwiązać umowę ...trzeba telefonicznie ( spróbujcie się dodzwonić do w miare kompetentnej osoby)..zgłosić rezygnację i odczekać pare dni. OŻ kutwa!!!
    No dobra . Sa Święta , będę dzwonił po.
    Dziś dzwoni jakas lala i nawija co ja chcę . Czy rezygnuje , czy podtrzymuje umowę " NA DWA LATA"!!!.
    Tłumacze jak chłop krowie na rowie , że nie potrzebne mi to i chcę zrezygnować i oddać im sprzęt " nówka sztuka nie śmigana"
    Ale coś mnie tak tknęło drugi raz i pytam się ...czy rezygnacja z TV nie wiąże się tez z rezygnacji z internetu...???
    Ależ oczywiście , jeśli Pan zrezygnuje z TV ....w ramach podziękowania za owocną współpracę ...
    pozbawimy Pana też internetu.
    Macie z rana słabe ciśnienie.....spróbujcie zrozumieć TPSA. Nie na darmo zwą ją " Telekompromitacją SA".
    Więc wg . ich poj@@@@@@j logiki , nie można zrezygnować z ostatniej proponowanej opcji , bez wymówienia całości.!!!
    Teraz bądź mądry..zrezygnuj , podpisz nową , a może masz nikłe szanse na tym " zadupiu" ,że ci nie zablokują portu w centrali.\ i podłącza cię znowu.
    Syn jutro w punkcie będzie wyjaśniał sprawę dalej , bo już chciałem wysłać " Rezygnację z rezygnacji" , żeby to badziewie stało w pudłach przez dwa lata , aby mnie nie odcięli od świata, ale kazali mi wysłać fax na 9394 ( w dobie internetu , XXI wiek , nie można mailem!!!) ..ale niestety 9394 ...NIEMA TAKIEGO NUMERU!!!!

    No krew jasna zalewa.
    Nie dawno miałem podobna akcję ...
    odcieli mi neta . Na parę dni . dzwonię , a ci kretyni ,że ...JA SAM ZREZYGNOWAŁEM!!!Okazało sie ,że to jakiś debil konsultant coś namieszał. W ramach przeprosin , przysłali mi podkładkę pod mysz ...oczywiście z logo TPSA!! Nie chciało mi sie juz dymać na povcztę by im ten WSPANIAŁY podarunek zwrócić .
    No ale nie ma lekko ...na koniec miesiąca rachunek ......1700 zł. ZA CO???? bo przeciez Pan zrezygnował i to jest kara za zerwanie umowy.
    Potem to już standart ..kupa telefonów , korekta rachunku, potem korekta , korekty.....................wyprostowali.
    Szkoda tylko ,że inernet z neostrady jest jedyną opcją w mojej mieścinie. Radiówka chodzi słabo. Przejście na innego operatora po ich kablach...miesiąc bez neta standart.




    no wyzaliłem się ....
    ale czy Drzewiecki nie miał racji???

    v
    Wiara czyni ...............czuba.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Witaj w klubie . Ja to ostatnio chciałem przedłużyć na rok . Po 3 miesiącach gadki na "błękitnej" i z działem reklamacji (przysłali kurierem złą umowę) skończyło się oczywiście rezygnacją . I teraz juz tydzień się rozliczam bo jeszcze procedury są w toku .

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Marek, a jakieś Orange mobilne czy coś? Chyba troszkę lepiej z tym jest, jak masz zasięg, to będzie śmigać.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    To już wolę play - mobile . Tylko że jest jeden problem . Niskie limity transferów .

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja w Orange mam 7 GB, nie jest tak źle. Można ponegocjować, bo wyjściowe oferty są nie najlepsze, ale jak człowiek się podroczy, to coś dorzucom.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    7 to mimo wszystko mało . A jak jeszcze rozbijasz na dwa kompy to nie ma o czym gadać .

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ja mam coś podobnego
    Było tak - wymyślili internet satelitarny, na co małż z ciekawości się zgodził.Przywieźli talerz, o czym mowy nie było. Dodatkowego talerza to my nie chcemy - nie mamy nawet gdzie go powiesić. No to odesłaliśmy bez podpisania umowy.
    Po czym okazało się, że wyrażenie zgody na to badziewie wiąże się z automatycznym rozwiązaniem umowy z tepsą. Ale to ONI rozwiązują, żeby zawiązać nową. A nic nie podpisywałam, ani rozwiązania ani nowej umowy. I tak sobie trwamy... Podobno umowa nie ważna ale działa, ja nic nie podpisuję ani nie zmieniam ale strzelili sobie w kolano, bo zamiast czekać na zakończenie umowy z nimi mam prawo w każdej chwili uznać moje zobowiązania za niebyłe (nie ma już starej - oni rozwiązali, nie ma nowej - nie podpisałam) i iść sobie precz. Na razie trwamy .....

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lagotek

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    tak to juz jest jak sie ktos zadaje z TPSA ja od nich mialem telefon stacjonarny, pozniej przez glupote wzialem internet i nigdy wiecej, mam ich serdecznie dosc

  9. #9

    Domyślnie

    No i stało się .....
    Pożegnałem się z TPSA definitywnie .
    po 10 latach współpracy. Wczoraj wyłączyli mi Neostradę pomimo zgłoszenia chęci dalszej współpracy na dwa lata.
    Niby nie zgłosiłem pisemnie rezygnacji z rezygnacji Konsultantka wcześniej stwierdziła ,że telefonicznie też można , a ona odnotuje chęć przedłużenia na kolejne dwa lata.
    Znajomy z neta , pracownik TPSA , też twierdził tydzień temu ,że w systemie ma " ANULOWANIE REZYGNACJI" i przedłużenie na kolejne dwa lata.
    Ileż kutwa mozna się z osłami użerać . Poprzednio na przedłużenie na kolejne dwa lata , przyszły mi dwie umowy z dwóch różnych miast. Z róznymi numerami umowy.

    Przechodzę do ERY na łączach TPSY. Radiówka i inne opcje odpadaja u mnie.
    Wiara czyni ...............czuba.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Bogdan_905
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podlasie-Tychy-Mississauga -Kanada
    Posty
    94

    Domyślnie

    Mirosław Drzewiecki i jego powiedzenie "ze Polska to dziki kraj", no coz to byla chwila szczerosci, jemu tez sie zdazaja.
    Bedac w Polsce chcialem miec internet na miesiac, cena nie gra roli, niestety. Umowa na dwa lata i inne takie tam duperele
    Bogdan_905

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    a my jakoś na "Tepsę" nie narzekamy ale zarówno ich, jak i innych firm konsultantom oferującym wszelakie darmowe usługi zawsze stanowczo mówię "NIE, DZIĘKUJĘ"

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Mnie ostatnio zaskoczyła jedna rzecz warunki w Cyfrowym Polsacie ( mówię tutaj o telewizji satelitarnej). Umowę z Polsatem mieliśmy podpisaną od 2000 roku, ale ponieważ dekoder był już stary i często szwankował postanowiliśmy trochę ponegocjować. Okazało się że jako starym sprawdzonym ( abonament zawsze opłacany na czas) klientom nic nam sie nie należy, więcej ponieważ mamy umowę na czas nieokreślony płacimy wyższy abonament niż ci którzy mają umowę na czas określony. PARANOJA.
    Jedyne wyjście zerwanie starej umowy i zawarcie nowej umowy na czas określony . Nowy dekoder za złotówkę i promocja w płaceniu abonamentu ( kilka miesięcy za darmo).
    W którym kraju jeszcze sprawdzonych klientów traktuje się tak źle ?
    A tutaj szczegóły dla zaintersowanych :
    http://media2.pl/media/58081-cyfrowy...ji-drozej.html
    Ostatnio edytowane przez aglig ; 19-04-2010 o 14:41 Powód: dodałam link
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dlatego ja robię ruchy skoczka - Polsat, Cyfra, Polsat, może n. Jak się promocja kończy, treba brać nowe.
    Oni nie traktują źle stałych klientów. Oni w ogóle nie traktują w nadziei, że będą leniwi i się przyzwyczaili i nie będzie im się chciało odejśc. ja się zaparłam.

  14. #14

    Domyślnie

    W CYFERCE+ , biore najkrótszy , mozliwy termin umowy . Potem dzwonie i pytam co mi zaoferuja ,bym nie rezygnował . Zawsze mi coś ciekawego proponują .
    Wiara czyni ...............czuba.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig Zobacz post
    Mnie ostatnio zaskoczyła jedna rzecz warunki w Cyfrowym Polsacie ( mówię tutaj o telewizji satelitarnej). Umowę z Polsatem mieliśmy podpisaną od 2000 roku, ale ponieważ dekoder był już stary i często szwankował postanowiliśmy trochę ponegocjować. Okazało się że jako starym sprawdzonym ( abonament zawsze opłacany na czas) klientom nic nam sie nie należy, więcej ponieważ mamy umowę na czas nieokreślony płacimy wyższy abonament niż ci którzy mają umowę na czas określony. PARANOJA.
    Jedyne wyjście zerwanie starej umowy i zawarcie nowej umowy na czas określony . Nowy dekoder za złotówkę i promocja w płaceniu abonamentu ( kilka miesięcy za darmo).
    W którym kraju jeszcze sprawdzonych klientów traktuje się tak źle ?
    A tutaj szczegóły dla zaintersowanych :
    http://media2.pl/media/58081-cyfrowy...ji-drozej.html
    Ja w ten sposob mam juz 4 dekoder polsatu, bo lepiej sie oplaca podpisac nowa umowe i dostac nowy dekoder niz byc stalym klientem.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    A to dokładnie tak samo jak w UPS. Chciałem przedłużyć umowę na poprzednich warunkach (3 w jednym) za 140zł, to oczywiście nie ma takiej opcji i jest za 170zł (z szybszym internetem, który jest mi niepotrzebny). jak rozwiązałem umowę, to nową mam za 125zł. Są dwie wersje, albo pracują w tych firmach same łosie, albo liczą że to my jesteśmy łosie.

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Jedno drugiego nie wyklucza

  18. #18

    Domyślnie

    Wygląda na to, że ta metoda jest podręcznikowa (ciekawe jaki to podręcznik i przez kogo pisany ), jakieś 6 lat temu zrezygnowałem z Ery bo nie chcieli mi po 2 latach wymienić telefonu, żeby taki dostać musiałbym zerwać umowę i podpisać nową czyli nic się do tej pory nie zmieniło.

  19. #19

    Domyślnie

    Noż kutwa ...wyłączyli mi neostradę , rozwiazali umowę i po paru dniach dzwonią ..
    "czy jest Pan zadowolony z TV z internetem"

    Zawsze starałem się delikatnie spławiać ankieterów i konsultantów naganiaczy, ale tym razem poooooszło po bandzie .
    Lekko nawtykałem panci i objecałem ,że jak jeszcze ktoś z TPSA do mnie zadzwoni ...oskarżę ich o molestowanie

    Wczoraj podpisałem umowę na neta z ERĄ. Przy okazji wziałem córce nowego laptopa w dobrej cenie i na raty
    Wiara czyni ...............czuba.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony