dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Brama garażowa Wiśniowski, nigdy więcej, złom i brak serwisu.

    W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku nową bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro podnoszoną elektrycznie. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hörmann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. W tej chwili podnosi się, ale sygnalizacja świetlna w ogóle nie działa. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!! Kontakt z osobami odpowiedzialnymi w firmie Wisniowski, tj Panami Jan Łosak czy Cezary Zdanowski zanim się zacznie, to się skończy, oni po prostu olewają klienta, który już kupił bramę.
    Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy Emaile nie odpowiada.
    Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa no i serwis jest ok.
    [email protected]

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Przecież juz pisałeś na ten temat - zapomniałeś?
    Masz problem z monterem a nie z producentem - to on nie dostarczył instrukcji obsługi. On także świadczy naprawy gwarancyjne i zapewne ma to zapisane w umowie o współpracy. On jest stroną a nie producent.... no chyba, że zawarłeś umowę z nim bezpośrednio i jego ludzie to wstawili. Bardzo w to wątpię.....
    Swoją drogą dopiekasz Wiśniowskiemu na każdym możliwym forum dotyczącym spraw budowlanym i szczerze się dziwię, że jeszcze nie dobrał ci się do d*py.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ale widzisz Staruszku, że niektórym się wydaje iż mogą wszystko.
    Też mi się wydawało że już kiedyś czytałem ten temat - aż sprawdzałem daty czy nie są to oby przypadkiem odgrzewane kotlety.
    Tym razem autor postarał się o dodanie wiarygodności swojemu postowi - szkoda ze nie ma odwagi odszukać poprzedniego wpisu i stawić czoła przedstawionym tam kontrargumentom.

    Nienawidzę takich spienionych wpisów...

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć Stary,
    Nie zapomniałem, ale sytuacja się zmieniła. Jakiś główny Manager Sprzedaży od Wiśniowskiego chciał się ze mną skontaktować i porozmawiać na temat jakości ich bram, ale niestety ślad po nim zaginął.
    Zresztą nie ja jeden jestem niezadowolony z tych bram, jest dużo więcej osób. Poczytaj na innych forach.
    Do mojej d*py dobrać się jest bardzo ciężko, przede wszystkim jest ona dużo za duża na takiego "Wiśniowskiego"
    Ja myślę, że firma kładzie laskę na tzw "image", no i na klientów. Poprostu dużo energii (pieniędzy) wkłada w samą sprzedaż produktów i na reklamę im już nie wystarcza.
    Trzeba by wysłać tam UKS, aby sprawdzili księgi.
    Ja myślę, że robię dobrą robotę także dla innych klientów, bo teraz inni producenci będą bardzo szybko wysyłali klientom instrukcje obsługi, nie mówiąc już poprawieniu jakości przez nich produkowanych wyrobów.
    [email protected]

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał schneider Zobacz post
    W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku nową bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro podnoszoną elektrycznie. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hörmann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. W tej chwili podnosi się, ale sygnalizacja świetlna w ogóle nie działa. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!! Kontakt z osobami odpowiedzialnymi w firmie Wisniowski, tj Panami Jan Łosak czy Cezary Zdanowski zanim się zacznie, to się skończy, oni po prostu olewają klienta, który już kupił bramę.
    Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy Emaile nie odpowiada.
    Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa no i serwis jest ok.
    [email protected]
    Szanowni Państwo,
    Jestem pracownikiem Działu Serwisu Firmy WIŚNIOWSKI i chciałbym ustosunkować się do treści postu zamieszczonego na forum przez schneidera
    Brama segmentowa WIŚNIOWSKI funkcjonująca w Gorzowie Wlkp. przy ul. 9 Maja została zamontowana przez jednego z naszych lokalnych Sprzedawców w 2006r. W ramach obsługi gwarancyjnej w lutym 2008r. sprawdziliśmy funkcjonowanie bramy i dokonaliśmy bezpłatnej wymiany żarówek w sygnalizatorach. W lipcu 2009r. otrzymaliśmy zlecenie wymiany uszkodzonej w sposób mechaniczny jednej z prowadnic pionowych. Naprawa została wykonana w uzgodnionym terminie, a prawidłowe działanie bramy potwierdziła osoba odbierająca prace montażowe. W styczniu 2010r. ekipa serwisowa wykonała kompleksowy przegląd bramy, w wyniku czego wymieniono elementy o dużym stopniu zużycia, co spotkało się z aprobatą osób zarządzających budynkiem pod wymienianym adresem w Gorzowie Wlkp.
    Podsumowując powyższe informacje stwierdzam, że:
    - firma WIŚNIOWSKI poza wymienionymi okolicznościami nie była informowana w jakikolwiek sposób o nieprawidłowej pracy bramy, a tym bardziej o jej „częstych awariach”;
    - brama jest wyposażona w układ awaryjnego otwierania, korzystanie z którego jest łatwe i nie wymaga użycia nadzwyczajnej siły;
    - Instrukcja Obsługi i Montażu nie jest dokumentem o charakterze poufnym, jest dołączana do każdego wyrobu, można ją otrzymać drogą pocztową lub elektroniczną; jednak takiego zapytania ze strony autora postu nie otrzymaliśmy.
    Wobec zarzutów o nie przyjmowaniu reklamacji bądź nie odpowiadaniu na e-maile pozwolę sobie stwierdzić, że nie przystają one do rzeczywistości. Przykre jest to, że osoba schowana za nickiem zdobywa się na forum na pomówienia, które w łatwy sposób dyskredytują wysiłki wielu osób pracujących na dobre imię firmy WIŚNIOWSKI. Nie są nam znane przyczyny, które kierują autorem postu do tego stopnia, że powielił swój wpis na wielu forach budowlanych. Rozumiem, że środowisko sieci www jest dobrym miejscem, w którym każdy ma prawo do wyrażenia swoich opinii i ocen. Szkoda tylko, że jest również miejscem podawania nieprawdziwych informacji…

  6. #6

    Domyślnie

    Szanowny Panie, bardzo się cieszę z Pańskiej odpowiedzi, gdyż od ponad roku z firmy Wisniowski nie dostałem żadnej odpowiedzi, ani Emailem ani na forum.
    Niestety, ale wątpię, że jest Pan pracownikiem Serwisu Firmy Wiśniowski, gdyż wypisuje Pan nieprawdę, a poza tym występuje Pan anonimowo. Każdy Serwisant renomowanej firmy podpisałby się pod swoim Postem, chociażby ze względów reklamowych. Albo Pan tam nie pracuje, albo wstydzi się Pan wyrobów tej firmy.
    To co Pan pisze jest nieprawdą,
    - brama nie mogła być zainstalowana w 2006 roku, gdyż blok został zbudowany w 2007 roku,
    i w grudniu 2007 oddany do eksploatacji.
    - brama ma napęd po lewej stronie (patrząc od wewnątrz) i łańcuch koliduje z wjeżdżającym
    samochodem. Ja rozumię, że tak została zamówiona przez inwestora, ale tylu fachowców ją
    montowało i naprawiało, że ktoś powinien to zauważyć i przełożyć napęd lub go wymienić.
    (co wskazuje na to, że serwisanci byli nie fachowcami lub olewali klienta)
    - wielokrotnie pisałem Emaile do Firmy pod adresami [email protected] oraz
    [email protected] , od ponad roku nie mam na nie odpowiedzi, chociaż
    chciałem tylko otrzymać elektroniczną instrukcję obsługi tejże bramy. W tym miejscu nie
    rozumiem Pańskiego stwierdzenia o braku korespondencji z mojej strony Przecież
    wielokrotnie pisałem do ww osób, gdybym miał Pńskiego Emaila, to przesłał bym Pany
    kopie moich pism, ale skoro ukrywa Pan się pod Nickiem, jest to niemożliwe.
    - w Pańskiej wypowiedzi, sam Pan przyznał, że kilkukrotnie dokonaliście poważnych
    napraw tej bramy. Jakość jej jest na tym samym poziomie co i Pańska odpowiedź jak i
    dbałość firmy o klienta.
    - Kilka dni temu sąsiadowi przy wjeżdżaniu opadła ta sławetna brama na samochód i
    uszkodziła lakier. Dobrze by było, aby Pan ujawnił swój adres, na który mógłby on
    przesłać rachunek za naprawę tych uszkodzeń.
    - jeżeli przeglądał Pan inne fora budowlane, to musiał Pan czytać także inne sygnały ludzi
    rozczarowanych firmą Wiśniowski, których jest więcej. Dlatego też radzę wziąć się do
    roboty i poprawić jakość wyrobów jak i serwis.
    - byłoby lepiej dla firmy, gdybyście Państwo mniej energii poświęcali na pisanie postów, a
    więcej na jakość Waszych wyrobów i na obsługę klienta.
    - poza tym nie jestem schowany za Nickiem, (tak jak Pan) tylko podpisałem się imieniem i
    nazwiskiem, oraz podałem swój adres Emailowy. Radzę szybko pójść do okulisty, Panie
    „ZAWODOWIEC”
    Z poważaniem
    [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Z ostatniej chwili; wczoraj otrzymałem od "Skrzynka Serwis" <[email protected]>" kompletną DTRkę 36 stron.
    Dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony