dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Ja uważam, że zasady są jasne i uczciwe. Każdy zarejestrowany użytkownik może wykupić płatny profil wg. cennika a dla "Najlepszych doradców na tym forum" cena wynosi 0 zł.
    No niekoniecznie. Nawet do teraz, nie ma tak jasno określonych intencji Redakcji w tym zakresie.
    Po „naprowadzaniu” Redakcja określiła się, że jest to „przywilej” a potem wspomniała, ze jest to „prezent”.
    Ale nie wiadomo dokładnie na czym ten prezent polega – może faktycznie, tak jak piszesz, opłata jest 0zł, ale może jest tylko zniżka – też bliżej nieokreślona.
    To nigdy i nigdzie nie zostało napisane.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Dla mnie jest jasne. Redakcja w pierwszym poście pisze, że chce Najlepszych doradców obdarować, a w poście #6 powtarza, że jest to prezent. Nie mam wątpliwości, że to darmowa opcja reklamy dla Najlepszych doradców (dla tych co chcą).
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja w każdym razie, pomimo tego, że nie skorzystam z propozycji, dziękuję Redakcji za ten przywilej.
    Pozdrawiam.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Ja w każdym razie, pomimo tego, że nie skorzystam z propozycji, dziękuję Redakcji za ten przywilej.
    Pozdrawiam.
    Ja mam nadzieję, że więcej osób z tego prezentu nie skorzysta, bo wtedy forum budowlane zamieni się slideshow i ciężko będzie doszukać się tego małego kawałeczka wartościowego tekstu pośród tych wszystkich reklam, bannerów, liczników, statystyk, miejsc na nie-wiadomo-co itp ps. Tak, wiem, życzę redakcji braku dodatkowych dochodów - ale jakoś mi nie jest przykro z tego powodu ;)

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Jezier - chyba Cię obedrę ze złudzeń...
    Próbowałem kilkukrotnie zamówić płatny profil - bezskutecznie. Z pewnością można to zrzucić na karb wprowadzonych zmian i nowości na FM.
    Ale...Poskarżę się trochę, bo zaskoczyła mnie jedna rzecz i szczerze mówiąc jestem nieco zbulwersowany.
    Nie działał system płatności, nie można było przeczytać ogólnych warunków skorzystania z usługi (czyli zawrzeć umowy), nie można było też zobaczyć jak będzie wyglądało takie ogłoszenie. Także moje chęci zamówienia tej usługi spełzły na niczym...po czym wczoraj dostaję e-maila z działu obsługi zamówień Muratora, z prośbą o potwierdzenie płatności gdyż system jednak zarejestrował moje próby.
    To tak, jakbym trochę naopowiadał komuś jak to będzie fajnie, nie dopiął niczego (a przecież o pieniądze, zamówienia, faktury tu chodzi) ale upominał się o zapłatę...
    Rozumiem, ze Murator S.A. ma teraz dużo więcej pracy w związku ze zmianą Forum i serwisu internetowego. Ale to już taka lekka żenada. I raczej się nie łudźmy "kaska" - tylko to jest powodem jakichkolwiek zmian Forum.
    Dam się więc chętnie "ponieść nurtowi", tylko po co ze strony Redakcji "ubieranie" tego w piękne słowa?
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 13-04-2010 o 07:32
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ja nie mam złudzeń, że wszystko na tym forum działa tak jak powinno. Ale kiedyś pewnie zacznie i pojawią się też reklamy przy wpisach. Mi wystarczy świadomość, że jak będę potrzebował się zareklamować to jako najlepszy doradca skorzystam bezpłatnie z tej opcji.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  7. #27
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Jezier - chyba Cię obedrę ze złudzeń...
    Próbowałem kilkukrotnie zamówić płatny profil - bezskutecznie. Z pewnością można to zrzucić na karb wprowadzonych zmian i nowości na FM.
    Ale...Poskarżę się trochę, bo zaskoczyła mnie jedna rzecz i szczerze mówiąc jestem nieco zbulwersowany.
    Nie działał system płatności, nie można było przeczytać ogólnych warunków skorzystania z usługi (czyli zawrzeć umowy), nie można było też zobaczyć jak będzie wyglądało takie ogłoszenie. Także moje chęci zamówienia tej usługi spełzły na niczym...po czym wczoraj dostaję e-maila z działu obsługi zamówień Muratora, z prośbą o potwierdzenie płatności gdyż system jednak zarejestrował moje próby.
    To tak, jakbym trochę naopowiadał komuś jak to będzie fajnie, nie dopiął niczego (a przecież o pieniądze, zamówienia, faktury tu chodzi) ale upominał się o zapłatę...
    Rozumiem, ze Murator S.A. ma teraz dużo więcej pracy w związku ze zmianą Forum i serwisu internetowego. Ale to już taka lekka żenada. I raczej się nie łudźmy "kaska" - tylko to jest powodem jakichkolwiek zmian Forum.
    Dam się więc chętnie "ponieść nurtowi", tylko po co ze strony Redakcji "ubieranie" tego w piękne słowa?
    Pozdrawiam.

    Przepraszamy, mieliśmy zapewnienie, że to działa. Sprawdzamy

  8. #28
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Już działa.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Dziękuję.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Taki profil troszkę blokuje robienie sobie jaj na FM, pisanie mało odpowiedzialnych wypowiedzi upierdliwych też
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Upierdliwy będę zawsze wobec tych, którzy "androny plotą" w interesującej nas tematyce
    A "skazałem" się na niego (profil ten) z premedytacją. Żaden "pacan" nie zarzuci mi teraz kryptoreklamy.
    Płacę za to..
    TYLKO NIECH REDAKCJA JESZCZE POKAŻE JAK MOŻNA ZMIENIAĆ I EDYTOWAĆ TO MOJE NIESZCZĘSNE "UPRZYWILEJOWANE DAROWANIE", BO TEŻ MIAŁO TO BYĆ, A DOSTAŁEM FIGĘ Z MAKIEM...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Czyżbyś sam sobie zapłacił za ten „podarunek”?????
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Będę robił za adwokata diabła, ale nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, że Najlepszy doradca zapłacił za płatny profil. Za usługę sprzedawania tego profilu odpowiada automat. Wypełnia się odpowiednie pola płaci kartą i profil jest.
    Aby otrzymać reklamę za darmo była zaproponowana inna ścieżka w poście #1.
    Oczywiście zapłacenie za reklamę to w pewnym sensie pokazanie niezależności głoszonych poglądów.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Upierdliwy będę zawsze wobec tych, którzy "androny plotą" w interesującej nas tematyce
    A "skazałem" się na niego (profil ten) z premedytacją. Żaden "pacan" nie zarzuci mi teraz kryptoreklamy.
    Płacę za to..
    TYLKO NIECH REDAKCJA JESZCZE POKAŻE JAK MOŻNA ZMIENIAĆ I EDYTOWAĆ TO MOJE NIESZCZĘSNE "UPRZYWILEJOWANE DAROWANIE", BO TEŻ MIAŁO TO BYĆ, A DOSTAŁEM FIGĘ Z MAKIEM...
    Pozdrawiam.
    Chodzi mi że pojawienie się gdzieś dla "jaj' też będzie odbierane za reklamę.
    Bywam też upierdliwy, bywa iż wychodzę z siebie i staję obok
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    No tak....takie wejścia dla "rozrywki" faktycznie mogą być odbierane nieopatrznie...
    Ale jest na to wyjście (tu propozycja do Redakcji), może by umieścić funkcję edycji reklamy, którą reklamujący się mógł by decydować czy w danym poście ma się pokazywać płatny profil?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...dla mnie trochę dziwnym byłoby gdyby w jakimś "porąbanym" temacie zamieścił równie "porąbaną" odpowiedź i z boku poważna reklama moich usług ...no chyba że nastawię się tylko na komercję...



    ...ale chyba mi to nie grozi
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  17. #37

    Domyślnie

    Szanowna Redakcja wychodzi frontem do najlepszych doradców? To miło. A ja opiszę następujący przypadek: użytkownik "ania", ze stażem od 2002 roku i tytułem Najlepszego doradcy Forum nie może się zalogować. Jej wszystkie dotychczasowe posty są podpisane "Guest". Od dłuższego czasu próbuję tym zainteresować administratorów - bezskutecznie.

    Jeśli rzeczywiście "stawiacie na doradców", to na początek dobrze byłoby zadbać o to, żeby nie znikali z Forum.
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    a ja,
    a jakże, chciałem ostatnio skorzystać z dobrodziejstwa Redakcji,

    chciałem zamieścić darmową reklamę,

    niestety nie jestem kumaty i nie wiem jak to zrobić,
    bo nie ma żadnego odnośnika który by to umożliwił,

    pisałem do Redakcji,
    jak zwykle brak odzewu,
    nie wiem co o tym sądzić,
    Ponury ma zawaloną skrzynkę, nie można wysłać PW,

    to jak?
    można wykorzystać tę darmową reklamę, czy nie?

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Nie łudź się że to co jest po prawej stronie tego postu jest darmowe ...
    Wchodzisz na swój profil, szukasz zakładki "profil płatny", piszesz co chcesz, płacisz za fakturę niecałe 300 zeta i masz.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Forest tutaj nie o to chodzi,
    ja chciałbym skorzystać z propozycji Redakcji,

    przecież to nie ja się deklarowałem

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony