dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jak przykleić folię do papy termozgrzewalnej?

    Macie jakiś pomysł jakim klejem można przykleić folię do papy termozgrzewalnej.

    Chcę skleić folie budowlaną która wystaję z fundamentów z papą termozgrzewlaną na chudziaku.

    Czym to skleić?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar BigPiotr
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Dzielnica
    Stara Huta
    Posty
    435

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Macie jakiś pomysł jakim klejem można przykleić folię do papy termozgrzewalnej.

    Chcę skleić folie budowlaną która wystaję z fundamentów z papą termozgrzewlaną na chudziaku.

    Czym to skleić?
    Np.: http://folnet.pl/do/item/10-113_5/Duotec50mb

  3. #3

    Domyślnie

    A co myślicie o kleju Fasatan TFK

    Wydaję się że mógłby być dobry.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  4. #4

    Domyślnie

    Nie musisz kleic, wystarczy zaklad. Malo tego, robiac termozgrzewalna do chudziaka prawie na pewno stopisz folie..
    Ja w takim przypadku na chudziaka tez dawalem folie. Na czystego i gladkiego chudziaka. Dwie warstry folii.
    Zastosowales folie tam, gdzie jest potencjalne ryzyko podciagania kapilarnego wody, a w miejscu, gdzie wilgoc wydostaje sie jedynie w postaci pary chcesz dawac pancerna pape. Jest nawet regula (zalecenie?), ze na terenach gdzie nie jest szczegolnie mokro sam stryropian wystarczy, bo jest wystarczajaca izolacja p-wilgociowa.
    Dajesz jeszcze przeciez folie na styropian.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony