dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 170
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Nie szkodzi. Ja dużo kupuję przez internet i moje wrażenia są w połowie zachwytem, a w połowie..smutkiem z porażki.
    Jedni sprzedają wspaniałe, zadbane rośliny , inni są tylko posrednikami kupionego w marketach materiału ( strzępów roślinnych).
    Trzeba patrzeć na komentarze, bo to jedna ze wskazówek, przy podejmowaniu decyzji.
    Pozdrawiam cieplutko- h.

  2. #42

    Domyślnie

    Ja ostatnio kupiłam na allegro2 Tawułki Andersa po 4 zł. szt i byłam mocno zwiedziona .Roślinki zapakowane w karton po litrowym napoju Clipo , listki zwiniete były w połowie , bidulki straszne miały warunki wsadziłam je do ogródka i jakoś odżyły ale co z tego będzie to nie wiem . A w Macro kupiłam Tawułke "Spirea in varietes" ufff białą wys. 90 cm w doniczce za 9,80 juz kwitnącą . Trudno osadzic bo zależy kto jaka roslinke sobie upatrzy. Na Allegro kupiłam w ub. roku Cycasa z 3 listkami za 28 zł i świetnie sie trzyma oczywiście trzeba doliczyc 10,- za przesyłkę bo to priorytet i kurierem ale zapakowany był doskonale.

  3. #43

    Domyślnie

    Witam, ja nigdy nie kupowałem na allegro, ale często korzystam z oferty sklepów internetowych, podaję link do strony na której znajdziecie adresy profesjonalnych sklepów internetowych z roślinami i innymi art. ogrodniczymi, z pierwszymi 3 sklepami od góry mam bardzo miłe doświadczenia
    http://www.ogrody.cvd.pl/pliki/esklepy.html
    zapraszam do umieszczania komentarzy w tym poście na temat opisanych sklepów, chętnie poznam także Wasze opinie

  4. #44

    Domyślnie Znacie jakis sklep wysylkowy, internetowy ogrodniczy??

    Witam
    Moje piekne kwiatki zaatakowaly przedziorki , niestety pracuje w obozie pracy i nie ma szans zebym do konca lipca sie wyrwala na zakupy... Moze znacie jakis sklep wysylkowy, ktory ma oferte w Internecie? Musze kupic jakas chemie na to bo naturalne metody nie skutkuja

  5. #45

    Domyślnie

    www.eogrody.com
    Kupowałam ostatnio sadzonki ,bardzo szybka i dobra obsługa.

  6. #46

    Domyślnie

    No dziekuje bardzo ,eh jakos tylko nie zauwazylam.. Oni prowadza sprzedaz wysylkowa?

  7. #47

    Domyślnie

    Przepraszam,pisała z pamieci-prawidłowy adres: www.e-ogrody.com

  8. #48

    Domyślnie

    Oj niestety, tam nie maja srodkow na szkodniki (

  9. #49

    Domyślnie

    zielonecentrum.com.pl lub wpisz w google szukane srodki.

  10. #50

    Domyślnie

    No tak tak, mam kilka sklepow googlowych, wolalam jednak takie z polecenia, zaufane

  11. #51

    Domyślnie Re: Znacie jakis sklep wysylkowy, internetowy ogrodniczy??

    Cytat Napisał Mufka
    Witam
    Moje piekne kwiatki zaatakowaly przedziorki , niestety pracuje w obozie pracy i nie ma szans zebym do konca lipca sie wyrwala na zakupy... Moze znacie jakis sklep wysylkowy, ktory ma oferte w Internecie? Musze kupic jakas chemie na to bo naturalne metody nie skutkuja
    tu znajdziesz wszystko na opryski:
    http://www.marolex.pl/
    http://forumogrodnicze.info/index.ph...bbf4c7b1b970d4
    r2

  12. #52

    Domyślnie

    Odnowię temat, bo może ktoś ma kolejne namiary. Ostatnio kupiłem na Allegro liguster - 40 sztuk za 109 zł, a każda sadzonak ma koło metra wysokości. Czy się przyjmą to sie okazę, ale zapakowane były solidnie i wyglądają ładnie.

  13. #53

    Domyślnie

    Ja raz kupowałam sadzonki przez Internet, tutaj:

    http://sadzonki.abc24.pl/default.asp?menu=1

    Przesyłka termionwa, ładne, solidnie zapakowane, tylko wychodzi per saldo drożej niz w ogrodniczym, bo trzeba doliczyć koszty opakowania i przesyłki - z tym, że zdecydowałam sie na zakup tylko dlatego, że w Rzeszowie nie mogłam nigdzie znaleźćtego, czego szukałam.

  14. #54

    Domyślnie ..

    Temat sprzed kilku ładnych lat ale może macie swoje sprawdzone adresy sklepów ,szkółek gdzie sprzedają np.na allegro do których macie zaufanie ja czasem kupuję cebulki ,krzewy ,nasionka i różnie bywało z jakością ,proszę a Wasze spostrzeżenia.

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar akswał
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    287
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Ja miałam już swoją przygodę z allegro.

    Postanowiłam zasadzić park (szumne określenie tego kawałka) za moim ogrodzeniem (zanim ktoś zacznie krzyczeć - teren ten jest w planach zagospodarwania przeznaczony pod wysoką zieleń parkową!!!). A wiem, że miasto i tak z tym kawałkiem gruntu nic szybko nie zrobi.

    Kupiłam cały przekrój sadzonek (szczegóły w moim dzienniku) - zakładając że pora na sadzenie nie ta, dobór drzewek też nie za bardzo (teren z wysokim stanem wód gruntowych a mi się daglezji zachciewa) - jak 20% przeżyje to bedzie idealnie dobrze.

    Licząc się z wielkimi stratami w roślinach, kupiłam sadzonki na allegro. Przyjechały (na oko laika) zdrowe, z wilgotna lekko bryłą korzeniową i na czas. (jedyny wyjątek to 8 topoli, które przyszły do mnie dopiero przed wigilią i raczej już nic z nimi nie mogłam zrobić).

    Ogólnie jestem jak narazie zadowolona.


  16. #56

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bardzo drodzy są.

  18. #58

    Domyślnie

    generalnie to kupowałam parę razy ale na 100% zadowolona jestem tylko z zakupu u gościa o nicku smilingface. ma genialne funkie. piekne i zdrowe.mam zamiar dokupić jeszcze parę rzeczy u niego.
    aha i jeszcze polecam żart56 też piękne roslinki.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  19. #59

    Domyślnie Re: Zakup roślinek przez internet?

    Kupilam na jesien ze 300 cebul rozniastych, na wiosne zobaczymy co z tego wyrosnie

    Rok wczesniej jesienia kupilam kilka (ok7-8?) roznych drzewek owocowych. Wszystkie sie przyjely. Kupowalam tez od kogos innego sadzonki rozniastych krzaczkow, drzewek, potem bylin, tez sie wszytskie przyjely. Ale sadzonki byly male - funkie to takie malenstwa pojedyncze z obcietymi liscmi... zurawki chucherka... przyjely sie, ale zanim bedzie je widac musi chyba duzo czasu uplynac... Kupujac na zywo mozna wybrac konkretna sadzonke, pomacac ja itp

  20. #60

    Domyślnie zakup na allegro

    Często kupuję przez internet i musze powiedzieć ze jestem zadowolony z profesjonalizmu jakim wykazują się przedawcy w sieci, rośliny zawsze zdrowe i udane. Kupując nie zapominajcie o zakupie polskich odmian i nie zapominajcie o krzewach i drzewach liściastych. Mogę na PW polecić swoich ulubionych sprzedawców.

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony