dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Apsik77

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    okolice krakowa
    Posty
    46

    Domyślnie

    Też jestem na kupnie suszarki i mam jedno pytanie , czy każdą suszarką można postawić na pralce jeśli maja podobne gabaryty, czy sa tylko jakies konkretne modele które sie do tego nadają?

  2. #22

    Domyślnie

    z tego co wiem to większość (odpadają te o mniejszych wymiarach) - z tym, że sprzedawca zasugerował aby raczej brać z tej samej firmy - mamy wtedy pewność że zarówno pralka, suszarka jak i łącznik będą do siebie pasować.
    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Tak, najlepiej kupić komplet u jednego producenta, albo z tego co widziałam są też takie jednoczęściowe pralko-suszarki, nie trzeba nic łączyć, ma się dwa w jednym.

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apsik77 Zobacz post
    Też jestem na kupnie suszarki i mam jedno pytanie , czy każdą suszarką można postawić na pralce jeśli maja podobne gabaryty, czy sa tylko jakies konkretne modele które sie do tego nadają?
    Jest dokładnie tak jak piszesz. Każdą suszarę można postawić na pralce jeśli maja podobne gabaryty. Kwestia tylko dobrania odpowiedniego łącznika.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  5. #25

    Domyślnie

    mam suszarkę elektroluxa (tę z pompą ciepła) i nie wyobrażam sobie bez niej życia. mam taki system, ze piorę tylko w soboty (tańsza taryfa weekendowa), wychodzą mi 4 pralki, suszę od razu, wyciagam cieple, 'prasuję' ręką i składam, zanoszę do szaf. Nic mi nie wisi na suszarkach stojacych, nie czekam aż wyschnie żeby złożyć czy wstawić nastepną pralkę. Nic mi się nie skurczyło, nie zmechaciło, mało tego - rzeczy z suszarki wychodzą odkłaczone, bez żadnych włosów czy pyłków.
    Kocham moją suszarkę i polecam
    w aloesie - już mieszkam

  6. #26

    Domyślnie

    O, My też nasza kochamy!!!! DO tego stopnia, że jak nam się ostatni zepsuła (zatkał się tyllko weżyk pompki - na szczęście) to zonka prawie sie popłakała i oswiadczyła, że nie bedzie robic prania dopóki suszarki nie naprawią!!! "No co ty, przeciez to potem trzeba rozwieszać, czekać, prasować - nie ma mowy, nie piorę!"
    >>>NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI<<<

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Jest dokładnie tak jak piszesz. Każdą suszarę można postawić na pralce jeśli maja podobne gabaryty. Kwestia tylko dobrania odpowiedniego łącznika.
    Ano właśnie - widziałem ostatnio nawet uniwersalne łączniki w MM (mam teraz pralkę Boscha a interesuje mnie właśnie ten Electrolux z pompą ciepła).

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony