dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 102
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2037
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie Kampania wyborcza ...

    ... rozpoczęta.
    "Przodownicy" raczą nas, swymi przemyśleniami i ... wyzwaniami, które czekają nas w niedalekiej już przyszłości, kiedy to "zadanie zostanie wykonane".
    Jeszcze echo niesie głos dzwonu Zygmunta a zwolennicy (być może nawet członkowie), "jedynie słusznej opcji", już rozpoczęli kampanię wyborczą.
    Wytyczne z centrali są jasne ... Prezes czeka na meldunki z "frontu", ... "Nowa dynastia" (jak mówią krakowianie), musi mieć przecież zapewnioną ciągłość.
    -
    Prym wiedzie "ginekolog amator" - marian. Oto próbka jego profesjonalizmu:
    Cytat Napisał mariankossy Zobacz post
    ...
    wisienka jak bys nie wiedział to jest łechtaczka, taki mały czerwony " zdyndzelek", żołądż u wejscia do " zródełka". Ale to możesz nauczyc sie od gimnazjalistów.
    ... tak oto bezlitośnie gromi przeciwników, którzy opuścili na chwilę jego agitacyjną prelekcję:
    Cytat Napisał mariankossy Zobacz post
    ... nie ma cię już 20 minut , poszedłes się poskarżyć czy strzepać kapucyna???
    ...
    ... czyżby podsumowanie ?
    Cytat Napisał mariankossy Zobacz post
    ... (Myliłem się, już zaczęli redaktory,
    Feliks D. i Heinrich H. byli by b. zadowoleni ( za taki PR ) nie wsPOminając o ..... . )
    -
    Tuż za plecami mariana, słychać głosy wsparcia i poparcia jego zagorzałych zwolenników:
    -
    Bold z siekierką w herbie rzecze:
    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    .... chyba trafiłeś marian w czuły punkt
    ... i dodaje:
    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    ... widać po tej informacji zaczynają lemingom puszczać nerwy
    ...
    -
    Dopouser-owi, niechybnie zaszkodziła czernina ... gdyż snuje przed nami "czarne wizjie":
    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    I podobno ma być wprowadzony zakaz spożywania drobiu, zwłaszcza konsumpcja kaczek ma być mocno karana... ...
    No i myślą o zmianie godła... dlatego ten zakaz, panie... będzie zamordyzm jak nic, pani...
    ... i dalej:
    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Ba! Chodzą słuchy, że robią listy obywateli którzy nie wywiesili flag podczas tygodniowej żałoby, panie... ...
    Zamordyzm totalny będzie, panie...
    ... a miało przecież być:
    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    ... Zauważyłeś że ludzie go nieznający płakali ? Nadal będziesz sypał dowcipem czy odpowiesz merytorycznie ?
    -
    "kobieta wyzwolona" (z wszystkiego i od wszystkiego) pomyliła solarium swego ukochanego z solarami:
    Cytat Napisał barakuda1 Zobacz post
    Ukochany juz dawno na solary ...
    i jak podpowiada wyborcom podając, "oczywistą, oczywistość":
    Cytat Napisał barakuda1 Zobacz post
    ... Wracajac do powiedzenia Baracka Obamy, ze czasami nawet sznurowek nie ma zeby sie podciagnac, panstwowiec nie odwraca sie plecami od roznych programow spolecznych .
    ...
    Panstwowiec uwaza, ze aspirujacym grupom spolecznym warto pomoc bo dzieki temu beda z zapalem pracowac dla dobra panstwa. ...
    ... podpierając tą tezę stwierdzeniem:
    Cytat Napisał barakuda1 Zobacz post
    ... Panstwowcy to z reguly centrowcy i jednak generalnie za rodzina, wiec milosc srodowisk gejowskich do Obamy byla od poczatku miloscia bez wzajemnosci ale potrzebowal ich glosow i tego, ze to tzw srodowiska opiniotworcze .
    ... Zaden polityk nie jest idealny ...
    Cóż za przepływ "szczerości".
    -
    ... i tak "plując "lawą i pyłem" niczym spiskujący, zaplątany w układy wulkan "Eyjafjallajokull", ostrzegają popaprańców, Żydów, cyklistów, komuchów, uboli, pedałów i innych "skurwieli".
    Cytat Napisał mariankossy Zobacz post
    Kłamstwa wkrótce umrą i prawda znów zatriumfuje. Nadejdzie czas gdy staniemy ponad wszystkim czyści i bez skazy ...
    "TKznowuM"

    Cytaty zaczerpnięto z tematów:
    Lech Kaczynski czyli panstwo bez kompleksow
    ale dlaczego na Wawelu
    Pochówek na Wawelu
    Czy obraz Lecha Kaczynskiego i jego zony Marii byl zmanipulowany ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 23-04-2010 o 05:11
    unde venis et quo tendis

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... rozpoczęta.
    "Przodownicy" raczą nas, swymi przemyśleniami...
    Piękna kompilacja... aby było obiektywnie należałoby zacytować oponentów, nie sądzisz ?
    A jakoś nie dostrzegam "kwiatków" BOHA i Pepega ? Odbieram materiał jako czysto zmanipulowny i zdecydowanie stronniczy... wyrwany z kontekstu i poskładany niczym rozmowa Wałęsy z bratem w latach komuny...

    A propos samej kampanii: dałeś piękny przykład kampanii negatywnej...nic pozytywnego o twoim ugrupowaniu i swoich idolach (BOHO i Pepeg z Gumy )... ale może tak robią kampanię w USA i stąd ten styl...

    Btw: nie dopatrzyłem się odpowiedzi o zależności R.Ziemkiewicza i B.Wildsteina z twojej strony...
    All rights reserved.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Chefie...
    Pragnę li tylko przypomniec, iż onegdaj już Bohdan Smoleń zauważył... - dzwon już nie jest Zygmunta tylko państwowy
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  4. #4

    Domyślnie

    Ales sie rozpisał. Słów mnogo a treści żadnej.

    Bardzo chcesz " lody kręcic " ?

    Nie lepiej było napisać jasno i krótko :
    " Polska to dziki kraj..." ( Miro D. )


    ( polonia w stanach ciebie nie rozumie , nie kontaktuje sie z Tobą ( sam pisałeś ) a tu szukasz poparcia ??
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Wchodząc liczyłam, że wątek będzie merytoryczną i w miarę obiektywną próbą komentowania rozpoczętej właśnie (chociaż moim zdaniem rozpoczęła się już wcześniej, prawyborami) kampanii prezydenckiej. Jednak zastałam kolejne miejsce do napierniczania się.

    Bez urazy, ale się rozczarowałam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Wchodząc liczyłam, że wątek będzie merytoryczną i w miarę obiektywną próbą komentowania rozpoczętej właśnie (chociaż moim zdaniem rozpoczęła się już wcześniej, prawyborami) kampanii prezydenckiej. Jednak zastałam kolejne miejsce do napierniczania się.

    Bez urazy, ale się rozczarowałam
    U nas ( w Polsce ) kampania trwa cały czas to powinnas juz wiedzieć.

    Wchodż "nie pękaj' i napierniczaj !!!

    Przeca nikt nie mówił że będzie lekko !!!

    Bedzie cieżko, obiektywnie i ciekawie.
    Desant kolegów Mira z ameryki szykuje się. ( golfiarzy - lodziarzy )
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    http://wiadomosci.onet.pl/2159993,11...aosu,item.html

    Zaspałem chyba i nie zauważyłem jeszcze tego przerażającego chaosu i zapaści, w którym pogrążył się mój kraj.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Wchodząc liczyłam, że wątek będzie merytoryczną i w miarę obiektywną próbą komentowania rozpoczętej właśnie (chociaż moim zdaniem rozpoczęła się już wcześniej, prawyborami) kampanii prezydenckiej. Jednak zastałam kolejne miejsce do napierniczania się.

    Bez urazy, ale się rozczarowałam
    Z całym szacunkiem Amalfi,
    ... chciałem pokazać "argumenty" jakimi usiłuje mnie się przekonać do "jedynie słusznego wyboru"
    ... chciałem pokazać te "złote gwoździe" jakimi należy przyszpilić oponentów "jedynie słusznej opcji" (i wcale nie zamierzam udowadniać, że "gdzieś tam również biją murzynów")
    i wreszcie
    ... mamy odpowiedź na pytanie i ankietę Bobiczka, "Zmiany polskiej kultury politycznej po tragedii?"
    To tylko tyle, a może "aż tyle".
    unde venis et quo tendis

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Nie jestem zwolennikiem monarchii, to tym bardziej nie będę popierał dynastii.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    http://wiadomosci.onet.pl/2159993,11...aosu,item.html

    Zaspałem chyba i nie zauważyłem jeszcze tego przerażającego chaosu i zapaści, w którym pogrążył się mój kraj.
    Szybki jesteś jak ten " ślimak" od grubej kreski
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    http://wiadomosci.onet.pl/2159993,11...aosu,item.html

    Zaspałem chyba i nie zauważyłem jeszcze tego przerażającego chaosu i zapaści, w którym pogrążył się mój kraj.
    chaos i zapaść to niektórzy mają w głowach i to nie od dzisiaj.....

    a apel..... no cóż, wazeliniarzy wszelkiej maści to w Polsce nigdy nie brakowało....
    BOHO
    Warszawa

  12. #12

    Domyślnie

    BOHO a ty w swoim życiu CO zrobiłeś, poranna kupa się nie liczy.
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Artykul red. Ziemkiewicza na temat opiniotworczych elit i emocji towarzyszacych obecnej kampanii wyborczej:
    http://www.rp.pl/artykul/465048.html

    Pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał wierzch Zobacz post
    Artykul red. Ziemkiewicza na temat opiniotworczych elit i emocji towarzyszacych obecnej kampanii wyborczej:
    http://www.rp.pl/artykul/465048.html

    Pozdrawiam
    mi wystarczy pierwsze zdanie:

    "Do jakiego stopnia trzeba być wyobcowanym z polskości i jak bardzo jej nienawidzić, aby odczuwać strach na widok, że Polacy odbudowują poczucie wspólnoty – zastanawia się publicysta „Rz"

    żeby bełkotu Ziemkiewicza nie czytać....
    BOHO
    Warszawa

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    mi wystarczy pierwsze zdanie: [...]
    żeby bełkotu Ziemkiewicza nie czytać....
    Oświeć nas, o Słońce, i napisz który z redaktorów nie bełkocze...
    Uwagi na temat interpunkcji, ortografii, czy jakiekolwiek inne nie w temacie sobie daruj...
    All rights reserved.

  16. #16

    Domyślnie

    hm, a kto nie bełkocze... "sztuką" by zacząć, potem to już leci siłą rozpędu... hehe

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał zakrEtka Zobacz post
    hm, a kto nie bełkocze... "sztuką" by zacząć, potem to już leci siłą rozpędu... hehe
    Kto nie bełkocze ? Moje typy tych, którzy nie bełkoczą na tym Forum to np. BOHO i Pepeg z Gumy...

    A tak w ogóle to Wałęsa agentem nie był, Prezydentowi Kaczyńskiemu nikt nie "dorabiał mordy", ataków na niezależność Kurtyki i IPN przecież nie było... i oczywiście kampanii anty-PiSowskiej przez "łże-elity" nie ma i nie było również... gdzież by tam... a w ogóle to całe te uroczystości pogrzebowe w TV były manipulowane... podobno ta sama ekipa która robiła "Avatara" brała w tym udział...
    All rights reserved.

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Chefie, przez przypadek stworzyłeś kolejny temat do pyskówek

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Chefie, przez przypadek stworzyłeś kolejny temat do pyskówek
    Przez przypadek ???

    Celowa selekcja i manipulacja z wypowiedziami to przypadek ?
    All rights reserved.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Chefie, przez przypadek stworzyłeś kolejny temat do pyskówek
    Nie,no - pyskowka to jeszcze z cala pewnoscia nie jest. Czytajac ten i wiele podobnych watkow z latwoscia mozna dostrzec "co sie komu w duszy gra, co kto w swoich widzi snach" i do ciekawych socjologicznych wnioskow dojsc.


Strona 1 z 102

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony