dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 102
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.037 z 2037
  1. #2021
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Ciekawa taktyka polityczna - sam umieścił się na marginesie politycznym. Przez dzisiejszą, szczeniacką manifestację stracił w oczach opinii zagranicznej. Teraz liderem opozycji w oczach obserwatorów zagranicznych okaże się Napieralski. Czyżby powtarzała się historia, PiS padnie jak Porozumienie Centrum?
    Problem polega tylko na tym że na przestrzeni lat zdołał wypracować sobie wśród swoich popleczników opinię nieomylnego guru i nawet jeśli elektorat się radykalnie zmniejszy to i tak zostaną przy nim ludzie zapatrzeni w niego jak w święty obrazek.
    A jak pokazały wtorkowe wydarzenia z sprzed Pałacu Prezydenckiego, fanatyzm nie wymaga wcale dużej liczebności.
    Według księdza Adama Bonieckiego, a muszę się z nim zgodzić, jedyną osobą która w obecnej sytuacji byłaby w stanie spokojnie przeprowadzić krzyż spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św. Anny jest Jarosław Two Face, ale on kompletnie nie jest zainteresowany między innymi ze względu na swoją maluczkość takim działaniem (kursywą to już moje zdanie).

    Ale nie wykluczone że jest to też działanie zamierzone i jak tylko atmosfera zacznie trochę się uspokajać, to Jarosław stanie jednak na czele "pielgrzymki" i znowu się wykreuje takim działaniem na jedynego prawdziwego Polaka, "patriotę wszechczasów"
    Swoją drogą, jak Wałęsa nosił w klapie Matkę Boską, to może Jarek powinien zacząć nosić znaczek "TERAZ POLSKA"
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  2. #2022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jani_63 Zobacz post
    ...
    Swoją drogą, jak Wałęsa nosił w klapie Matkę Boską, to może Jarek powinien zacząć nosić znaczek "TERAZ POLSKA"
    On ma w klapie tylko na razie pod spodem znaczek "TERAZ JAROSŁAW, A POTEM CH... Z TYM WSZYSTKIM"
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #2023

    Domyślnie

    Wygląda nato ,że w wyborach prezydenckich , uchroniliśmy się przed wyborem"małego , zakompleksionego, chorego psychicznie prezesa"
    Wiara czyni ...............czuba.

  4. #2024
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Jarek stwierdził że nie pojawił się na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta, bo wygrana w wyborach B. Komorowskiego była przypadkiem.
    Jak degradacja umysłu prezesa będzie dalej postępować w takim tempie to niedługo się dowiemy że wybory były zmanipulowane przez obcy wywiad "wrogiego" państwa.
    Bo pomalutku, ale gość się coraz bardziej nakręca.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  5. #2025

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jani_63 Zobacz post
    J
    Bo pomalutku, ale gość się coraz bardziej nakręca.
    Jak barrakuda )
    Wiara czyni ...............czuba.

  6. #2026

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek-B Zobacz post
    Wygląda nato ,że w wyborach prezydenckich , uchroniliśmy się przed wyborem"małego , zakompleksionego, chorego psychicznie prezesa"
    Eee tam. Po pierwsze nie jest mały, tylko niski. Po następne, gdyby wygrał, nie byłby zakompleksiony aż tak. Po kolejne stan zdrowia zostałby objęty tajemnicą, a do Twoich drzwi zapukaliby mili panowie wytłumaczyć, że już nie prezes, tylko prezydent, w dodatku całkowicie zdrów, bo zdrów.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  7. #2027

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jani_63 Zobacz post
    Jarek stwierdził że nie pojawił się na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta, bo wygrana w wyborach B. Komorowskiego była przypadkiem.
    Jak degradacja umysłu prezesa będzie dalej postępować w takim tempie to niedługo się dowiemy że wybory były zmanipulowane przez obcy wywiad "wrogiego" państwa.
    Bo pomalutku, ale gość się coraz bardziej nakręca.
    Gość zaczyna gadać z sensem. Gdyby nie przypadek, prezydentem byłby wciąż Lechu. Tylko co to ma wspólnego z nieobecnością na zaprzysiężeniu?
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  8. #2028
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Eee tam, Bolka tez nie bylo na zaprzysiezeniu Olka. Piekny Olo wczoraj mowil w telewizorze, ze absencja JK to brak klasy i kultury politycznej a kto jak kto ale Olo sie na tym zna!
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  9. #2029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee Zobacz post
    Eee tam, Bolka tez nie bylo na zaprzysiezeniu Olka. Piekny Olo wczoraj mowil w telewizorze, ze absencja JK to brak klasy i kultury politycznej a kto jak kto ale Olo sie na tym zna!
    Widac , ze sie dobrze zna , trudno mu racji odmowic , chyba sie z tym zgodzisz ?
    Widzialam , ze Kwasniewski siedzial obok Walesy i bardzo mi sie to podobalo , to swiadczy wlasnie o tym , ze sie klase ma .Pomimo roznic mozna jesli sie chce .

  10. #2030
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Cytat Napisał m.k.k Zobacz post
    Gość zaczyna gadać z sensem. Gdyby nie przypadek, prezydentem byłby wciąż Lechu. Tylko co to ma wspólnego z nieobecnością na zaprzysiężeniu?
    Czyli jednak przypadek sprawił że wybory były rozpisane wcześniej nie jak niektórzy usiłują wmówić reszcie społeczeństwa, że to zamach skierowany w polską, jedynie prawą I sprawiedliwą demokrację.
    A swoją drogą wynik wyborów za pół roku byłby raczej taki sam.
    LK nie miał szans na reelekcję, a Jarek Two face bez tła w postaci katastrofy lotniczej w której zginął jego brat mógłby te wybory oglądać tylko z pozycji prezesa partii z 20% poparciem.

    Cytat Napisał maysee Zobacz post
    Eee tam, Bolka tez nie bylo na zaprzysiezeniu Olka. Piekny Olo wczoraj mowil w telewizorze, ze absencja JK to brak klasy i kultury politycznej a kto jak kto ale Olo sie na tym zna!
    No właśnie.
    Opisane przez Ciebie zdarzenie miało miejsce 15 lat temu. Od tego czasu kultura polityczna, według wszelkich prawideł powinna ewoluować.
    I to ewoluować w stronę większej ogłady.
    Niestety Jaro pokazał że bucowatość to jego drugie imię, i jakiekolwiek pozytywne wzorce do niego nie docierają.
    Zachłysnął się 48% poparciem i wydaje mu się że jest pępkiem świata.
    To taki typ boksera który w czasie walki gryzie, a po przegranej walce nie gratuluje przeciwnikowi zwycięstwa.
    Na widok taki ludzi publika gwiżdże.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  11. #2031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Widac , ze sie dobrze zna , trudno mu racji odmowic , chyba sie z tym zgodzisz ?
    Widzialam , ze Kwasniewski siedzial obok Walesy i bardzo mi sie to podobalo , to swiadczy wlasnie o tym , ze sie klase ma .Pomimo roznic mozna jesli sie chce .
    tiaaaaaaa, w kontekście podawania przez jednego z nich "lewej nogi" zamiast ręki i nieobecności na zaprzysiężeniu w tamtym czasie - drugiego z "lewą nogą i goleniem kulawego" bredzącego o tropikalnych chorobach - niekoniecznie są przykładem i autorytetem dla kogokolwiek i czegokolwiek.........
    Twierdzenie "że się klasę ma" powstało pewnie po 3 "zimnych Lechach"..........
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  12. #2032

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Widac , ze sie dobrze zna , trudno mu racji odmowic , chyba sie z tym zgodzisz ?
    Widzialam , ze Kwasniewski siedzial obok Walesy i bardzo mi sie to podobalo , to swiadczy wlasnie o tym , ze sie klase ma .Pomimo roznic mozna jesli sie chce .
    Gdyby tak Jarka wpakowac do loza p.Komorowskich mysle ze wreszcie czulibyscie sie spelnieni. To bylaby KLASA.

  13. #2033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    ...Twierdzenie "że się klasę ma" powstało pewnie po 3 "zimnych Lechach"..........
    ... rozumiem, że "ciepły Lech" niestrawny

    Cytat Napisał babcia krysia Zobacz post
    Gdyby tak Jarka wpakowac do loza p.Komorowskich mysle ze wreszcie czulibyscie sie spelnieni. To bylaby KLASA.
    ... pod warunkiem, że Jarek byłby z kotem
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 08-08-2010 o 11:53
    unde venis et quo tendis

  14. #2034
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał babcia krysia Zobacz post
    Gdyby tak Jarka wpakowac do loza p.Komorowskich mysle ze wreszcie czulibyscie sie spelnieni. To bylaby KLASA.
    Takie samo mam uczucie. Jesli Jaro by sie tam pojawil to bylyby podobne komentarze w stylu: "Nie usmiechal sie", "Byl naburmuszony", "Ostentacyjnie okazywal swoja dezaprobate" czy w koncu "NIE KLASKAL!". Przegral wybory, jest "tylko" prezesem partii opozycyjnej to w czym problem? Nie jest na swieczniku, poza tym ja bym tez nie przyszedl, no chyba, ze nawalony jak meserszmit.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  15. #2035
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

  16. #2036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Ja tam stary jestem - i pamiętam wiecie - takie stare moje..................
    I one z racji rocznika,batalii o krzyż - są wciąż niepodważalne..

    http://www.youtube.com/watch?v=yM5ILbByRx4
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  17. #2037

    Domyślnie

    Cytat Napisał barakuda1 Zobacz post
    -

    No układ jest taki jak Putin - Miedwiediew .

    Ale poczekamy jak zacznę się żreć między sobą to raz , dwa - wprowadzać ' r e f o r m y ' żeby obywatelom żyło się l e p i e j bo kryzysu w Polsce nie ma no i trzy - i niech w wyniku tych ' reform ' stracą najwięcej ci , którzy na PO głosowali

    To nie jest mój prezydent , więc się nie przejmuję zbytnio , niech się martwią ci którzy na niego głosowali


    Jedno jest pewne - PO nie może sę teraz zasłaniać , że wszystkiemu jest w i n i e n prezydent



    I życzmy im POwodzenia

    -


    -

    Czy napisałam - ' ' żreć się między sobą ' ' ?


    - a fe, jak nieładnie napisałam - cool

    -

    - ' Niech w wyniku tych reform stracą ci , którzy na PO głosowali ' - wróżka jestem , lepsza od niejednego etatowego wróża internetowego - hahaha




    -
    Ostatnio edytowane przez barakuda1 ; 20-09-2010 o 15:24

Strona 102 z 102

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony