dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 102
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2037
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    mnie proszę nie badać Mogę od razu powiedzieć co ze mną nie tak

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    mnie proszę nie badać Mogę od razu powiedzieć co ze mną nie tak
    tzn. co?
    BOHO
    Warszawa

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    mnie proszę nie badać Mogę od razu powiedzieć co ze mną nie tak:)
    Agnieszko, a z ktorej strony nie tak Bo ja z lewej odczuwam dyskomfort, a prawa to juz w ogole do d...Tak sobie tylko gadam, jakby kto chcial badac :


  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Wchodząc liczyłam, że wątek będzie merytoryczną i w miarę obiektywną próbą komentowania rozpoczętej właśnie (chociaż moim zdaniem rozpoczęła się już wcześniej, prawyborami) kampanii prezydenckiej....
    Kampania prezydencka rozpoczęła się w chwili startu rządowej "tutki" 10 kwietnia wczesnym rankiem, kiedy to na pokład samolotu wsiadły osoby, których jedynym zadaniem było utworzenie dostojnej świty ŚP Prezydenta podczas uroczystości katyńskich.
    Przy okazji - oświećcie mnie - czy np. ŚP Prezes NBP miał kogoś w Katyniu? etc...etc...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    Kampania prezydencka rozpoczęła się w chwili startu rządowej "tutki" 10 kwietnia wczesnym rankiem, kiedy to na pokład samolotu wsiadły osoby, których jedynym zadaniem było utworzenie dostojnej świty ŚP Prezydenta podczas uroczystości katyńskich.
    Przy okazji - oświećcie mnie - czy np. ŚP Prezes NBP miał kogoś w Katyniu? etc...etc...
    Moim zdaniem rozpoczęła się prawyborami, w których w szranki staneli Sikorski z Komorowskim.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, że takie prawybory są świetnym rozwiązaniem na bezkarne przedłużenie kampanii. Nie wiem ile było w tym zaplanowanej gry, a ile ambicji kandydatów, ale nie zmienia to faktu, że media zrobiły i jednemu i drugiemu bezpłatną reklamę. Pamiętam jakiś wywiad z Piskorskim, w którym dał wyraz swojemu rozgoryczeniu, że o Olechowskim media milczą, podczas kiedy o kandydatach PO cały czas głośno.
    Jest to tym bardziej "cenne" dla Komorowskiego, że katastrofa spowodowała prawie zupełny brak możliwości reklamy podczas obecnej, skróconej kampanii. Czas reklamowy wykupiony, miejsce na bilbordach też, więc pozostaje przepłacić i odkupić albo wymyślac coś innego. A czasu mało.
    Co do PISu, kandydowanie Kaczyńskiego nie jest taką [prostą sprawą, ponieważ nie ma obecnie nikogo, kto skutecznie utrzyma partię. Wątpię, aby w przypadku wygranej udało się pogodzić urząd prezydenta z kierowaniem PiSem. Gdyby Sikorski nie odszedł, byłby naturalnym kandydatem na jedno albo drugie stanowisko.
    Co do lewicy, po rezygnacji Nałęcza mogła by zawalczyć, ale kandydat jeszcze słaby. Jak to mówią: nie jego kolejka.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Przytaczam fragment dzisiejszego wpisu Kataryny, zamieszczonego na portalu Salon24 (link do calosci tutaj):

    [..]
    "Jeśli ktoś się łudzi, że ta kampania wyborcza będzie inna, bardziej wyciszona, to bardzo się myli bo będzie to kampania dużo ostrzejsza. Tyle, że inaczej będzie przebiegać, to co normalnie powiedziałby Palikot w najlepszym czasie antenowym, będą mówili rozmaici "wysocy politycy" Platformy w kuluarach, a resztę zrobi niezawodna w takich przypadkach Gazeta Wyborcza, sprawdzonymi metodami. Przedsmak tych metod daje odświeżenie "incydentu gruzińskiego", a zwłaszcza pytania "Czy Arkadiusz Protasiuk mógł się czuć pod presją podczas lotu do Smoleńska, skoro już raz miał z prezydentem takie nieprzyjemności?", "Czy Protasiuk mówił panu jako swojemu dowódcy, że incydent gruziński był dla niego traumą?", "Słyszałam, że po incydencie gruzińskim piloci z 36. pułku nie chcieli latać z prezydentem?", "Mówią, że Protasiuk latał z prezydentem, bo nie bał się ryzykownych misji."

    Jest tylko kwestią czasu, kiedy pojawią się pierwsi "anonimowi informatorzy z kręgów zbliżonych", którzy opowiedzą kilku dziennikarzom, których nazwiska mogę już dzisiaj typować, o tym co rzekomo jest na czarnej skrzynce, ale nikt tego nie chce powiedzieć głośno, ze względu na uczucia rodziny i żałobę, a także dlatego, żeby nie było wrażenia, że ma to związek z wyborami. Bo nie wątpię, że uda się jakoś połączyć puszczenie plotki obciążającej prezydenta z informacją o własnym bezgranicznym szacunku dla żałoby jego rodziny i trosce o jej samopoczucie. Odkąd przekonałam się, że można nawet znaleźć pracowników TVP anonimowo zapewniających o moich lukratywnych interesach z telewizją, żaden news podparty świadectwem "anonimowego informatora" mnie nie zdziwi. Podobnie jak żaden, nawet najbrudniejszy chwyt w tej kampanii, bo niby dlaczego śmierć "lepszego Kaczyńskiego" miałaby zmienić sposób traktowania jego brata, gdy kaczyzm ponoć u bram? Trzeba tylko trochę odczekać, i metody dobrać bardziej subtelne, stosowne do żałoby.

    Nawiasem mówiąc, gdyby w najbliższej kampanii media przedstawiły prawdziwego Lecha Kaczyńskiego, takiego jakim był i jakim go znały, a nie jego karykaturę jaką stworzyły na użytek walki politycznej, to obawiam się, że Bronisław Komorowski miałby ciężką przeprawę. Ostatnie dwa tygodnie i cudowna pośmiertna przemiana Lecha Kaczyńskiego to niestety dowód na to, że się łudzimy myśląc, że to my wybieramy. Wybierają za nas w dużej mierze media, podstawiając nam zamiast prawdziwego kandydata jego wykrzywiony obraz, a za przeciwnika dając mu polukrowanego pieszczocha. Wybieramy między sztucznymi kreacjami i właśnie to, że zaczynamy to rozumieć, budzi takie przerażenie. Bo co będzie jak się już całkiem wyrwiemy?"

    Pozdrawiam

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Trudno się nie zgodzić, bo polityka nie jest czystą grą, a kto tego nie pojmuje i nie potrafi odróżnić człowieka - polityka/kandydata od wykreowanego wizerunku jest naiwny.

    Tak sobie myślę, że największym przegranym tej kampanii będzie Napieralski, bo został wystawiony "z braku laku" w chwili, kiedy nie ma co liczyć na poparcie pozwalające mu na zawalczenie choćby o drugą turę. W następnych wyborach może być z kolei dla niego za późno, bo myślę, że do tego czasu Arłukowicz wylansuje się na tyle, że może mu stanąć na drodze. Ciekawe. Pożyjemy, zobaczymy.

  9. #29

    Domyślnie

    To że polityka nie jest czystą grą to wiadomo ale czy manpiulacja musi być jej nieodłączną częścią? Nie wydaje mi sie

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemadia Zobacz post
    To że polityka nie jest czystą grą to wiadomo ale czy manpiulacja musi być jej nieodłączną częścią? Nie wydaje mi sie
    musi....
    BOHO
    Warszawa

  11. #31
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Jasne ,że musi. Bez manipulacji chłopaki nie wypowiedzieliby się tak zgrabnie.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Tak sobie myślę, że największym przegranym tej kampanii będzie Napieralski...
    I bardzo dobrze... bo niby co on ma do zaoferowania Polsce ? Antyklerykalizm ? Aborcję na żądanie ? Prawa dla geyów? Pytam na poważnie... a tak w ogóle za
    http://allchemik.salon24.pl/174554,n...ie-byla-polska :

    Polska standardów europejskich to brak Polski. Nie jestem katolikiem, nie poczuwam się, ale kiedy jestem na Jasnej Górze, jak w zeszłym tygodniu, kiedy widzę pogrzeb na Wawelu, mszę w katedrze warszawskiej to wiem, że to jest właśnie Polska. Ze swoją historią, dziedzictwem, priorytetami. Pan nie chce Polski. Ona Panu przeszkadza. Najchętniej roztopiłby się Pan w europejskiej nijakości, będącej kopią homo sovieticus, którego widmo ledwie znad Polski zniknęło.

    Polska prawdy historycznej - proszę wymienić nazwiska tych, którym chce Pan przywracać należne miejsca. Bo doprawdy nie wiem któż to taki jest dziś poniewierany a czyja pamięć i czyny są Panu drogie i bliskie. Pilecki ? Sojczyński ? Gierek ? Gomółka ? O Pana Gen. Jaruzelskiego bym się nie martwił - on nadal jest na ołtarzach.
    All rights reserved.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    ?? ten >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikołaj_Gomółka ??
    bo chyba o tego chodziło >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Władysław_Gomułka
    Zmora Internetu - wiedzy z zakresu szkoły masowej takiemu nie staje, ale w klawirkę klepie jak nawiedzony, "bloger" od siedmiu boleści
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    ?? ten >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikołaj_Gomółka ??
    bo chyba o tego chodziło >> http://pl.wikipedia.org/wiki/Władysław_Gomułka
    Zmora Internetu - wiedzy z zakresu szkoły masowej takiemu nie staje, ale w klawirkę klepie jak nawiedzony, "bloger" od siedmiu boleści
    ... "dysleksja" może sprowadzić na manowce
    unde venis et quo tendis

  15. #35

    Domyślnie

    Oj tak... ale skupmy się na pretendentach do żyrand... pardon, do tronu
    "Egzotyczni kandydaci na prezydenta. Mają małe szanse, ale walczą"
    >> http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,7...nta__Maja.html
    "- Dziś moje poparcie sondażowe wynosi zero - może nawet mniej niż zero, ale zapewniam, że zamierzam wygrać w pierwszej turze! - zarzeka się kandydat na prezydenta Józef Wójcik"
    No to jest właściwe podejście do walki ! Tak trzymać

    A jakie przednie hasło:
    "Polska jest za poważną sprawą, by pozostawić ją jedynie w rękach polityków"
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Oj tak... ale skupmy się na pretendentach do żyrand... pardon, do tronu
    "Egzotyczni kandydaci na prezydenta. Mają małe szanse, ale walczą"
    >> http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,7...nta__Maja.html
    "- Dziś moje poparcie sondażowe wynosi zero - może nawet mniej niż zero, ale zapewniam, że zamierzam wygrać w pierwszej turze! - zarzeka się kandydat na prezydenta Józef Wójcik"
    No to jest właściwe podejście do walki ! Tak trzymać

    A jakie przednie hasło:
    "Polska jest za poważną sprawą, by pozostawić ją jedynie w rękach polityków"

    Iiiieeetam, co to za egzotyka. Stan Tymiński to była egzotyka. Zwłaszcza jego druga połówka.

    ps. chociaż ten w mundurze...... Mieć takiego własnego Fidela.... Kuszące

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Iiiieeetam, co to za egzotyka. Stan Tymiński to była egzotyka. Zwłaszcza jego druga połówka.

    ps. chociaż ten w mundurze...... Kuszące
    Kurczę, że tez się nie zgłosiłem. Za tymi moimi czterema paskami przynajmniej stoi jakaś praktyka. Eech Panie Wójcik, Pan to masz tupet

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    Kurczę, że tez się nie zgłosiłem. Za tymi moimi czterema paskami przynajmniej stoi jakaś praktyka. Eech Panie Wójcik, Pan to masz tupet
    No widzisz jak sie zagapiłeś? Już bym sie zgłosiła do pracy w sztabie

  19. #39

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

Strona 2 z 102

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony