dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 102
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2037
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    malka – nie strasz, bo to straszne jest (być może).
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nemadia Zobacz post
    To że polityka nie jest czystą grą to wiadomo ale czy manpiulacja musi być jej nieodłączną częścią? Nie wydaje mi sie
    Manipulacja jest właśnie elementem nieczystej gry. Jest domeną nie tylko polityki. Mam wrażenie, że ostatnio bez odrobiny manipulacji nie da się kupić nawet kefiru.
    Cialdini zawrócił w głowie nie tylko akwizytorom

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    malka – nie strasz, bo to straszne jest (być może).
    nie straszę,przypominam tylko.....
    no i ja przez prawie pięć lat nie poznałam osoby, która oddała głos na pana K....ciekawe zjawisko, czyz nie?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    nie straszę,przypominam tylko.....
    no i ja przez prawie pięć lat nie poznałam osoby, która oddała głos na pana K....ciekawe zjawisko, czyz nie?
    wstydzili się.....
    BOHO
    Warszawa

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    wstydzili się.....
    Myslisz,że fanatycy znają pojęcie wstydu ?

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Myslisz,że fanatycy znają pojęcie wstydu ?
    Byc moze w przeprowadzce na to nowe forum zachowal sie jednak stary watek wyborczy .
    Mozna doczytac kto glosowal na kogo , bo nikt swoich wyborow nie ukrywal .

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Nikt ?

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Myslisz,że fanatycy znają pojęcie wstydu ?
    Myslisz, ze wszyscy, ktorzy glosowali na L. Kaczynskiego to fanatycy?

    Ja znam osobiscie kilka osob, ktore oddaly wtedy na niego glos i nie uznalabym ich za fanatykow.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    nie zapewne nie wszyscy, choć dyskusje z ostatnich dni, nie pozostawiają wątpliwości kim są jego wyborcy.

    Ale jak juz mówiłam zastanawia mnie jedynie fakt,z e wybory przed pięciu laty wygrał człowiek,na którego "nikt" nie głosował.

  10. #50
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post

    Ale jak juz mówiłam zastanawia mnie jedynie fakt,z e wybory przed pięciu laty wygrał człowiek,na którego "nikt" nie głosował.
    Optymiści mówią, że mamy taką władzę na jaką zasługujemy.
    Pesymiści , że to za karę.

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Optymiści mówią, że mamy taką władzę na jaką zasługujemy.
    Pesymiści , że to za karę.
    ... pozwolisz, że podzielę zdanie "Pesymistów"
    unde venis et quo tendis

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Optymiści mówią, że mamy taką władzę na jaką zasługujemy.
    Pesymiści , że to za karę.
    czarnowidztwo uprawiasz, czarnowidztwo
    mój przyjacielu................
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    [QUOTE=malka;
    Ale jak juz mówiłamzastanawia mnie jedynie fakt,z e wybory przed pięciu laty wygrał człowiek,na którego "nikt" nie głosował.[/QUOTE]

    myślisz pokrętnie.
    Ja głosowałem - moje ileś tam ileś procent - moje jest
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    no i ja przez prawie pięć lat nie poznałam osoby, która oddała głos na pana K....ciekawe zjawisko, czyz nie?
    Ciekawym zjawiskiem jest, że nie znam nikogo kto chce głosować obecnie za p. K... omorowskim...
    prawda, że ciekawe ?
    Pan K.(omorowski) robi sobie bezpłatną kampanię prezydencką podejmując decyzje jako p.o. prezydent... prawda, że ciekawe ?
    Pan K.(omorowski) podpisał bubel prawny jakim jest nowela ustawy o IPN, prawda, że ciekawe ?
    All rights reserved.

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Ciekawym zjawiskiem jest, że nie znam nikogo kto chce głosować obecnie za p. K... omorowskim...
    prawda, że ciekawe ?
    Pan K.(omorowski) robi sobie bezpłatną kampanię prezydencką podejmując decyzje jako p.o. prezydent... prawda, że ciekawe ?
    Pan K.(omorowski) podpisał bubel prawny jakim jest nowela ustawy o IPN, prawda, że ciekawe ?
    Widzisz, wybierając z dostępnych kandydatów, ja prawdopodobnie zagłosuję na Komorowskiego - więc już jedną osobę znasz.
    Zauważ, też że na p.o. prezydenta nie został rozpisany żaden przetarg, nie odbyła się licytacja - z mocy przepisów prawnych obowiązki prezydenta przejmuje marszałek sejmu.

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Ciekawym zjawiskiem jest, że nie znam nikogo kto chce głosować obecnie za p. K... omorowskim...
    prawda, że ciekawe ?
    Jest postacią bezbarwną, pozbawioną charyzmy - widocznie PO nie ma lepszego. [Ale i tak pewnie zbierze o kilka głosów więcej niż konkurenci].
    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Pan K.(omorowski) robi sobie bezpłatną kampanię prezydencką podejmując decyzje jako p.o. prezydent... prawda, że ciekawe ?
    Lepsze to, niż budowanie kampanii na testamencie brata [dobrze wiemy, że to Lech realizował pomysły Jarosława cyt.: (...)Panie prezesie, meldyję wykonanie zadania(..)]
    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Pan K.(omorowski) podpisał bubel prawny jakim jest nowela ustawy o IPN, prawda, że ciekawe ?
    Proszę pokazać choć jedną ustawę podpisaną przez któregokolwiek prezydenta, nie będącą choćby w części bublem prawnym!
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... pozwolisz, że podzielę zdanie "Pesymistów"
    i ja do pesymistow dolacze, jesli kara w postaci Jaroslawa na tronie na nas spadnie ...


  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    Widzisz, wybierając z dostępnych kandydatów, ja prawdopodobnie zagłosuję na Komorowskiego - więc już jedną osobę znasz.
    ...
    "Garnitur" dostepnych kandydatow nieco tandetny, kiepskiej jakosci, ale...mniejsze zlo wybierajac - i ja na Komorowskiego zaglosuje


  19. #59
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    i ja do pesymistow dolacze, jesli kara w postaci Jaroslawa na tronie na nas spadnie ...
    Jeśli na sercu leży Ci zdrowie psychiczne kilku forumowiczów, zagłosuj na Jarosława.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    "Garnitur" dostepnych kandydatow nieco tandetny, kiepskiej jakosci, ale...mniejsze zlo wybierajac - i ja na Komorowskiego zaglosuje
    I ja .

Strona 3 z 102

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony