dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 105 z 116
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.100 z 2303
  1. #2081

    Domyślnie

    Witam wszystkich jako nowy forumowicz,
    W przyszłym tygodniu chciałbym zamówić projekt na który wstąpienie się zdecydowaliśmy. Czy jest może ktoś kto pobudował Aleksandrę w woj. Mazowieckim i był by na tle życzliwy, żebyśmy mogli podjechać i ja obejrzeć przed zakupem projektu?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2082

    Domyślnie

    Witam świątecznie wszystkich aleksandrowiczów i życzę jeszcze wesołych świąt
    Trochę przygasło to forum. Ale nowi wciąż dochodzą więc życzę im powodzenie w budowie.
    A teraz trochę prywaty - pochwalę się schodami bo obiecywałem to wykonawcy i muszę przyznać, że robię to beż żadnego oporu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0001a.jpg
Wyświetleń:	590
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	295687Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0003a.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	295689Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0008a.jpg
Wyświetleń:	460
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	295690

  3. #2083

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Schody bardzo ładne jeżeli można to proszę podać orientacyjny koszt wraz z balustradami.
    |Również zamierzamy budować wersję lustrzaną ze schodami dywanowymi.
    Czy można również poprosić o rozkład pomieszczeń jeżeli robiliście jakieś zmiany?
    Pozdrawiam,

  4. #2084

    Domyślnie

    Odpisałem na priva

    Cytat Napisał jacekpo Zobacz post
    Dzień dobry,

    Schody bardzo ładne jeżeli można to proszę podać orientacyjny koszt wraz z balustradami.
    |Również zamierzamy budować wersję lustrzaną ze schodami dywanowymi.
    Czy można również poprosić o rozkład pomieszczeń jeżeli robiliście jakieś zmiany?
    Pozdrawiam,

  5. #2085

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź właśnie zastanawiamy się nad tego typu schodami ewentualnie w wersji betonowej.

  6. #2086

    Domyślnie

    Trochę przestrzegam przed betonowymi schodami. Przede wszystkim ze względu, że trzeba bardzo skrupulatnie pilnować wysokości pomieszczeń na dole i na górze i przewidzieć wcześniej odpowiednie wysokości ocieplenia i wylewek na podłogach. Trzeba uwzględnić ewentualne instalacje jakie pójdą w podłodze (np. wentylacja czy odkurzacz) bo one mogą zmienić wysokość wylewki. Widuję już u kolegi schody betonowe gdzie pierwszy stopień ma 27 cm! bo wylewka się nie zgrała ze schodami. U mnie właśnie też przez te instalacje zmieniły się wysokości. Na szczęście dla takich schodów nie miało to większego znaczenia. Jest jeszcze argument estetyki ale tutaj każdy ma swoje upodobania. Oczywiście to są tylko moje sugestie i doświadczenia i nie koniecznie trzeba się z nimi zgadzać…

    Cytat Napisał jacekpo Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź właśnie zastanawiamy się nad tego typu schodami ewentualnie w wersji betonowej.

  7. #2087
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomasz2g

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Właśnie zakupiłem projekt Aleksandra Modern wersja A. Mam pytanie czy ktoś z Was podpiwniczał ten dom? Będę wdzięczny za informację.
    Pozdrawiam

  8. #2088
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mati_23

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekpo Zobacz post
    Witaj Mati_23,
    przystępując do adaptacji rozważamy podobną wersję piętra tj. eliminacje jednego z korytarzy i poszerzenie sypialni. Czy mógłbyś podesłać na priv Wasze rzuty góry i dołu w lepszej rozdzielczości na adres [email protected]
    Czy mieszkając coś byście już zmienili w projekcie?

    Z góry dziękuję
    Jacek
    ..nie było mnie tu bardzo dawno.. Z tych zmian jakie poczyniłem jestem MEGA zadowolony i nic kompletnie jeśli chodzi o układ nie zmieniłbym. Sypialnia z własną łazienką, garderobą i dużym balkonem...to jest to! Jedyny mankament jaki widzę w całości to salon, który wg mnie jest delikatnie za wąski a konkretnie umiejscowienie kominka nie jest za szczęśliwe i czy to będzie kominek narożny czy standardowy, "wchodzi" dosyć znacząco w salon. Być może inni forumowicze rozwiązali to trochę inaczej natomiast u mnie przy takim układzie nie dało się np. przesunąć komina, gdyż konsekwencja tego pojawiłaby się w łazience. W tym momencie stawiając od początku Olę, powiększyłbym o około 1m salon (co za tym idzie cały budynek) choć i tak przy kominku nie jest tak wąsko bo jest tam około 3m...
    Jak tylko odnajdę rzuty to oczywiście prześlę na priv.

    Pozdrawiam
    M

  9. #2089

    Domyślnie

    Mati 23, dziękuję za odpowiedź, my jesteśmy właśnie na etapie adaptacji i mamy również odbicie lustrzane. Bardzo interesuje nas jak rozwiązaliście problem schodów (jeżeli może to poroślibyśmy o foto z wnętrza) bo też chcemy poszerzyć sypialnię kosztem korytarza ale co ze schodami które wchodzą w światło drzwi dolnego pokoju. Poza tym ciekawy pomysł w podwyższeniem okna kuchennego. Osobnym naszym problemem jest materiał budowlany widzę że wy z porothermu budowaliście, my właściwie co tydzień mamy innąa wizję - raz porotherm a raz zwykły belit Jak będziesz miał chwilę czasu to podeślij nam rzuty z rozwiązaniem schodów i foto jak to wyszło w rzeczywistości.
    Pozdrawiam.

  10. #2090
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zamerdz

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Dzierżoniów
    Kod pocztowy
    58-200
    Posty
    34

    Domyślnie

    Mati 23, też bym prosił rzuty pomieszczeń na priva ze szczególnym uwzględnieniem układu schodów. Mam już postawione ściany nośne i przymierzam się do wykonywania ścian na piętrze chciałbym poszerzyć sypialnię u góry ale ciągle pozostaje problem schodów które w tym układzie chodzą w światło wejścia do pokoju na dole.

  11. #2091
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Didusss

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Czarków
    Kod pocztowy
    43-211
    Posty
    4

    Domyślnie

    Toja też pochwale się naszym domkiem.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03931.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	64,3 KB
ID:	297537Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03939.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	67,2 KB
ID:	297538Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03943.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	65,5 KB
ID:	297539Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03948.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	297540Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03959.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	63,2 KB
ID:	297541

  12. #2092

    Domyślnie

    Godfather7, mógłbyś tez mi podesłać namiary na tego wykonawcę z orientacyjnym kosztem, bo dokładnie takie schody chciałbym u siebie

    z góry dziękuje

  13. #2093

    Domyślnie

    Wysłałem na priva

    Cytat Napisał mateuszmm Zobacz post
    Godfather7, mógłbyś tez mi podesłać namiary na tego wykonawcę z orientacyjnym kosztem, bo dokładnie takie schody chciałbym u siebie

    z góry dziękuje

  14. #2094
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tola1986

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gothfader proszę jak pięknie, a jeszcze niedawno byliśmy u Pana i były pustki ja również poproszę o namiar wraz ceną

  15. #2095
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomasz2g

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    jestem na etapie adaptacji piwnicy, zamieszczam plan piwnicy poniżej (wstępny). Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi jestem otwarty na sugestie i podpowiedzi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ScreenHunter_06 Jan. 16 21.38.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	77,5 KB
ID:	299292
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-01-16 21.20.11.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	15,1 KB
ID:	299291  
    Ostatnio edytowane przez Tomasz2g ; 16-01-2015 o 20:40

  16. #2096
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mati_23

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekpo Zobacz post
    Mati 23, dziękuję za odpowiedź, my jesteśmy właśnie na etapie adaptacji i mamy również odbicie lustrzane. Bardzo interesuje nas jak rozwiązaliście problem schodów (jeżeli może to poroślibyśmy o foto z wnętrza) bo też chcemy poszerzyć sypialnię kosztem korytarza ale co ze schodami które wchodzą w światło drzwi dolnego pokoju. Poza tym ciekawy pomysł w podwyższeniem okna kuchennego. Osobnym naszym problemem jest materiał budowlany widzę że wy z porothermu budowaliście, my właściwie co tydzień mamy innąa wizję - raz porotherm a raz zwykły belit Jak będziesz miał chwilę czasu to podeślij nam rzuty z rozwiązaniem schodów i foto jak to wyszło w rzeczywistości.
    Pozdrawiam.
    Cześć, w załączeniu przesyłam zdjęcia klatki schodowej. Co do wchodzenia schodów w światło drzwi to problemu u nas nie było, gdyż schody nie dolegają do ściany, w innym wypadku trzeba by było trochę wyciąć opaskę (ale schody de facto nie wchodzą w sam otwór).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 3comp.jpg
Wyświetleń:	388
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	299787   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 1comp.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	299788   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 2comp.jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	299789  

  17. #2097

    Domyślnie

    Mati_23, widzę, że będziemy mieli ten sam układ i rodzaj schodów. Jak oceniacie użytkowanie takich schodów - stabilność, skrzypienie, wygodę chodzenia? Czy wykończaliście elewację w płytach HPL?

  18. #2098

    Domyślnie Schody

    Cytat Napisał Godfather7 Zobacz post
    Witam świątecznie wszystkich aleksandrowiczów i życzę jeszcze wesołych świąt
    Trochę przygasło to forum. Ale nowi wciąż dochodzą więc życzę im powodzenie w budowie.
    A teraz trochę prywaty - pochwalę się schodami bo obiecywałem to wykonawcy i muszę przyznać, że robię to beż żadnego oporu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0001a.jpg
Wyświetleń:	590
Rozmiar:	79,7 KB
ID:	295687Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0003a.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	295689Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0008a.jpg
Wyświetleń:	460
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	295690
    Moja żona zakochała się w twoich schodach bardzo proszę o przesłanie namiarów na wykonawcę i kosztów na [email protected]

  19. #2099
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar innabajka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa okolice
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cześć, jesteśmy na etapie planowania wnętrza. Deweloperski stan już wykonany a teraz czas na urządzanie
    Mamy problem jak umiejscowić kominek, wchodzi trochę za bardzo w salon zmniejszając jego szerokość.
    Możecie pokazać jak to rozwiązaliście. Może macie jakąś wizualizacje albo zdjęcie
    Będziemy wdzięczni za pomoc.

    Jakie kominku montowaliście u siebie i ile taka przyjemność kosztuje całościowo. Chciałbym mieć porównanie do tego co ja otrzymam.

    Pozdrawiam

  20. #2100
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marta/Daniel

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Boleslawiec
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Jesteśmy z mężem zainteresowani projektem Aleksandra modern wersja B, w związku z tym mam wielka prośbę czy istnieje możliwość zobaczenia w/w domku "na żywo". Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam Marta

Strona 105 z 116

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony