dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Adamek kontra Arreola.

    Ktoś ma zamiar oglądać? Czekałam, ale chyba nie dam rady. Spać mi sie chce

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Ktoś ma zamiar oglądać? Czekałam, ale chyba nie dam rady. Spać mi sie chce
    Haha, ja zrobilam odwrotnie - poszlam wczesniej spac, no i wstalam - warto bylo!
    Brawa dla Adamka!!!
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...co jest... gdzie jest.... kto wygrał... aaaaaale miiiii sięęęęęe zieeeewa..... nasi górą?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    W samej walce niezbyt dużo sie działo. Adamek uciekał pukając od czasu do czasu z doskoku na tyle skutecznie że na koniec Arreola wyglądał jak sam stwierdzł jak fu...ing Shrek. Ciosy Adamka sprawiały na Arreoli takie mniej więcej wrażenie jak delikatny masaż piersiami, wywoływały subtelny usmiech. Góral po walce stwierdził że jest góral i nie pęka, Arreola stwierdził że przegrał i na taki masaż piersiami nie miał recepty, oraz że cos go bolało. Poza tym faktycznie mniej więcej od 6 rundy wyglądał jak Shrek.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz Zobacz post
    Haha, ja zrobilam odwrotnie - poszlam wczesniej spac, no i wstalam - warto bylo!
    Brawa dla Adamka!!!
    No to miałaś lepszą metodę Ja przeczytałam gdzieś w gazecie, że walka zaczyna się o 3 w nocy, a tu zonk. Jak padłam, nie byłam w stanie wstać po 3 godzinach.

    Ech, gdyby ten Adamek miał posturę Gołoty.....

    Ciekawe z kim bedzie następna walka. Kliczko to chyba za ciężki kaliber.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Ciekawe z kim bedzie następna walka. Kliczko to chyba za ciężki kaliber.
    Może z nim
    David Haye

    Ostatnio edytowane przez akte ; 26-04-2010 o 10:45

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Może.... Wygląda, jakby walczył na zęby, a nie pięści

  8. #8

    Domyślnie

    Wczoraj ogladałem kilka wywiadów Adamka i jakoś nie trawię jego gadki , nie wiem może za bardzo chce zarobić i słychać to w jego wypowiedziach.
    Niby to jego praca ale wolę jak bokser boksuje a nie gada , chyba że Endriu ...
    Ciekawe co będzie jak zacznie dostawać w ciężkiej baty , wycofa się z powrotem do półciężkiej? Życzę jak najlepiej i nie chciałbym ogladać następnego uciekajacego z ringu.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    W samej walce niezbyt dużo sie działo. Adamek uciekał pukając od czasu do czasu z doskoku na tyle skutecznie że na koniec Arreola wyglądał jak sam stwierdzł jak fu...ing Shrek. Ciosy Adamka sprawiały na Arreoli takie mniej więcej wrażenie jak delikatny masaż piersiami, wywoływały subtelny usmiech. Góral po walce stwierdził że jest góral i nie pęka, Arreola stwierdził że przegrał i na taki masaż piersiami nie miał recepty, oraz że cos go bolało. Poza tym faktycznie mniej więcej od 6 rundy wyglądał jak Shrek.
    Hmm, to chyba ogladalismy dwie rozne walki. Jak to malo sie dzialo???
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony