dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. #1

    Cool Myślę, że Jarosław Kaczyński jest sam takim mitem i legendą.....

    Według Poncyljusza, prezes PiS nie musi korzystać z mitu i legendy swojego tragicznie zmarłego brata. - Myślę, że Jarosław Kaczyński jest sam takim mitem i legendą, że nie musi korzystać z mitu brata. Jest na tyle samodzielnym politykiem, że może prowadzić kampanię - powiedział.

    http://wiadomosci.onet.pl/2160672,11...rata,item.html


    no i czyż oni nie są cudowni ? !
    BOHO
    Warszawa

  2. #2

    Domyślnie

    W pewnym sensie rację ma. Ale cóż, kampania się rozpoczyna to i wielkich słów częsciej niż zawsze używać trzeba

  3. #3

    Domyślnie

    ech te legendy o JK....

    według mnie jedną z najlepszych jest "legenda" jak JK dowiedział się o stanie wojennym....

    Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało.'
    Źródło:Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece `Odwrotna strona medalu' (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r.
    ISBN: 83-85061-18-5)
    BOHO
    Warszawa

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? - tak Marek Migalski podsumował decyzję Jarosława Kaczyńskiego o kandydowaniu na prezydenta. - Stańmy wszyscy przy królu! - apeluje politolog i europoseł PiS.

    dobre..... i jak tu się nie nabijać z tej bandy oszołomów ?
    BOHO
    Warszawa

  5. #5

    Domyślnie

    A najgorsze jest to, że on i tak zostanie tym prezydentem, bo ciemna polska masa, mohery i inne i tak pójdą do urn spełnić swój (w wielu przypadkach ostatni) obowiązek i na niego zagłosują :/
    Ech, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna

  6. #6

    Domyślnie

    ....a kot zostanie "Pierwszą Damą "
    Wiara czyni ...............czuba.

  7. #7

    Domyślnie

    - Jarosława Kaczyńskiego znam od 21 lat, to polityk z dużym dystansem do siebie, z poczuciem humoru i otwarty na ludzi. Gdyby był inny, nie przyjęłabym propozycji. Jego publiczny wizerunek jest jednostronny. Nie pokazuje go takim, jakim jest - uważa Rostkowska.

    się zaczyna.....miły i otwarty Kaczyński vs. krwiożercze media..... śmiechu warte.....
    BOHO
    Warszawa

  8. #8

    Domyślnie

    - To jest oczywiste, że Lech Kaczyński chciał widzieć jako prezydenta swojego brata. Nawet kiedyś, bardzo dawno temu, mówił, że Jarosław Kaczyński byłby lepszym prezydentem niż on. To jest rzecz oczywista, nie trzeba tego przypominać - mówiła w RMF FM Joanna Kluzik-Rostkowska, szefowa kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego.

    aaaaaaaaa....... wszystko robi się takie proste........ bo LK chciał - to wybierzmy jego brata....... w końcu trzeba szanować wolę zmarłego.....
    BOHO
    Warszawa

  9. #9

    Domyślnie

    Kluzik aktywna wyjątkowo
    Polacy mają wybór między charyzmatycznym Jarosławem Kaczyńskim a człowiekiem drugiego planu, którego Donald Tusk chce usadowić w Pałacu "pod żyrandolem" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Joanna Kluzik-Rostkowska. Twierdzi, że publiczny wizerunek Jarosława Kaczyńskiego nie pokazuje go takim, jakim jest.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html

    Kolejny "niedoceniony" wzór cnót, których to cnót, o marny Narodzie, nie widzisz!!!
    Jaro, celem odcięcia się od konkurenta, usadowi się pewnie pod lampo naftowo

    I żeby pyszczenia nie było - oddanie głosu na lampe to nasz wielki, zbiorowy obowiązek
    wszak pisały media niedawno, że cały naród został osierocony
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Będą plakaty z kotem????

  11. #11

    Domyślnie

    W Gdańsku przy stolikach z listami poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego, kandydata PiS na prezydenta, rozdawane są czarno-białe zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich - informuje reporterka Wirtualnej Polski.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,...wiadomosc.html
    "masz to na co godzisz się"

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak Zobacz post
    W Gdańsku przy stolikach z listami poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego, kandydata PiS na prezydenta, rozdawane są czarno-białe zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich - informuje reporterka Wirtualnej Polski.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,...wiadomosc.html
    dobrze, że nie szczątki TU154 ;> :/

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Będą plakaty z kotem????
    czarno- białe z kotem, żeby nikt potem nie powiedział, że czarne jest czarne...... lub odwrotnie......
    BOHO
    Warszawa

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    Będą plakaty z kotem????
    Bardzo smieszne.

    A co to - jest jakis wymog, ze prezydent musi byc zonaty?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  15. #15

    Domyślnie

    No wymóg nie, ale Pierwsza Dama powinna być.
    Prezydent to wszak "ojciec narodu", a tu kawaler?

  16. #16

    Cytat Napisał Marek-B Zobacz post
    ....a kot zostanie "Pierwszą Damą "
    dobre

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz Zobacz post
    A co to - jest jakis wymog, ze prezydent musi byc zonaty?
    To coś podobnego jak ksiądz udzielający nauk przedmałżeńskich - wszak ma ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym temacie.

  18. #18

    Domyślnie

    Ja akurat o takie sprawy bym się jednak nie czepiała.
    "masz to na co godzisz się"

  19. #19

    Domyślnie

    Wiec mamy juz glowne haslo kampanii

    "Musimy dokończyć misję ofiar smoleńskiej katastrofy"

    Nadzieja w tym ze wybory sa za 2 miesiace i do tego czasu ludzie zaczna kierowac sie rozumem a nie emocjami.

    Niestety wie tez o tym PiS i dlatego beda z calych sil grac na ludzkich emocjach.

    Mam nadzieje ze Polacy nie dadza sie nabrac drugi raz na ten sam numer.


    W najnowszych sondazach PO sporo traci. Jednak watpie w to ze ludzie ktorzy glosowali 2 lata temu na PO i Lewice (a wlasciwie przeciw PiS) nagle zaglosowali na Jaroslawa tylko dlatego ze jego brat zginal w katastrofie a matka lezy w szpitalu.
    Wiara czyni ...............czuba.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek-B Zobacz post
    Mam nadzieje ze Polacy nie dadza sie nabrac drugi raz na ten sam numer.

    W najnowszych sondazach PO sporo traci. Jednak watpie w to ze ludzie ktorzy glosowali 2 lata temu na PO i Lewice (a wlasciwie przeciw PiS) nagle zaglosowali na Jaroslawa tylko dlatego ze jego brat zginal w katastrofie a matka lezy w szpitalu.
    A są może jakieś racjonalne powody by głosować na Komorowskiego z PO ?
    Ostatnio edytowane przez Dopuser ; 27-04-2010 o 18:54 Powód: x
    All rights reserved.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony