dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 306
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie komentarze do dziennika budowy Alabastra

    Witam wszystkich i zapraszam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    jasabar Witam serdecznie i blagam o zdjecia, bardzo jestem ciekawa jak domek wyglada w rzeczywistosci. Pozdrawiam.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Niestety hosting na którym miałam fotki został zlikwidowany i narazie jestem w trakcie poszukiwań nowego. Jak tylko coś znajdę będę wklejać .
    Mogę polecić obejrzenie gotowego Alabastra na: http://galeria.wozik.com/thumbnails....bum=36&page=44.
    Woziki dokonali paru zmian. My będziemy starali się zachować oryginalny wygląd domu.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    weszlam na podana przez ciebie stronke i troche obejrzalam ostatnie zdjecie chociaz z wrzesnia ale podobny etap jak u nas.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Uaktualniłam fotki .
    Widziałam twój dziennik i zazdroszczę ci jasności wyborów. Wszystko masz takie poukładane, wiesz jakie chcesz kafle i jak będzie wyglądać kuchnia. Ja bez przerwy zastanawiam się, czy to co wybieram na pewno będzie dobre, a moż zrobić coś inaczej .

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar INEZ2007
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    Witam ponownie,
    w numerze 11/12 2007 Własny Dom pokazują jak ktoś wykańcza w środku właśnie wasz projekt Alabaster
    Życzę powodzenia

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Dzięki za wiadomość. Na pewno przydadzą mi się jakieś podpowiedzi

  8. #8

    Domyślnie

    Witam chcialbym sie dowiedziec jak u was z wentylacja w kuchni bo na projekcie chyba niema?
    Tom

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Witam
    Nie jesteśmy jeszcze na etapie wentylacji, więc nie odpowiem Ci na to pytanie. Mąż sprawdzał w projekcie i również nie zauważył kanału w kuchni o odpowiedniej średnicy
    Zapraszam na forum Alabastra. Są tam przynajmniej dwie osoby, które mają prace bardziej zaawansowane. Można też zapytać wozika - oni już mieszkają.
    http://forum.muratordom.pl/alabaster...nie,t76556.htm

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Co do wentylacji, to odpowiedź na to pytanie znalazłam na drugiej stronie w.w. forum Alabastra (patrz - kulka)

  11. #11

    Domyślnie

    Dziekuje szlicznie za podpowiedz i zycze powodzenia w budowie
    Tom

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Wytrwałości i powodzenia nawzajem

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał INEZ2007
    Witam ponownie,
    w numerze 11/12 2007 Własny Dom pokazują jak ktoś wykańcza w środku właśnie wasz projekt Alabaster
    Życzę powodzenia
    Ciekawe kto

  14. #14

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Roksi
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    super domek
    Co do wystroju domu to mam zawsze podobny problem, kuchnie planujemy juz od dawna i od zawsze wiedziałąm że ma być tradycyjna, jakoś nie mogłabym miec nowoczesnej kuchni w domu. Tradycyjne "stary styl" kuchni sprawia że mam wrażenie że jest tak ciepło, przytulnie, domowo. A dodatki...zwsze można wymienic dodatki to tylko dodatki Wić dodatki pozwolę sobie mieć bardziej nowoczsne.

    Nie moge się juz doczekac jak ujrze pierwsze pomieszczenie urzadzone ;p
    Tymiankowy Dom R&W
    Komentarze doskonale

    "Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego warto dojść".

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Co do kuchni, to pewnie jeszcze kilka razy zmienię zdanie .
    Ale masz rację, że przy tradycyjnym wystroju "... jest tak ciepło, przytulnie, domowo...". Dla mnie też to jest bardzo ważne - domowe ciepełko...

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    No tak... Byłam tak zaczytana w Twoim dzienniku, że właśnie tam zamieściłam komentarz. Więcej się to nie powtórzy Pozdrawiam.

  18. #18

    Domyślnie

    Witaka

    Na wstępie zazdroszczę zaawansowania ale mam ambitny plan dobrnąć do takiego w czerwcu.

    Bynajmniej już teraz robiliśmy pierwsze wyceny okien i też bierzemy tarasowe zwykłe uchylne. zastanawia mnie tylko "zaistnienie" w oknach POPRZECZKI.
    U was również przecie jej nie widzę a co się pójdzie do handlowców to mówią że raczej musi być.

    Jak to było u was ??
    nie robili dużych wyrzutów że chcieliście bez poprzeczki czy też może sami wam takie zaproponowali?
    Czytając przeróżne wypowiedzi na forum to niby musi byc bo stabilność i takie tam i już gdy sie z tym powoli godzimy, że w sumie też będzie całkiem ładnie i stawiamy na solidność i trwałość, a tu wokoło takie .......

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jasabar
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    sorry, że tak długo nie odpisywałam, tak wyszło . Poprawię się
    Na ośmiu odwiedzonych przeze mnie sprzedawców okien, tylko dwóch zaproponoowało nam takie bez poprzeczki i stwierdzili, że w przypadku ich produktu w.w. nie jest potrzebna, a oni chyba najlepiej znają swój towar. Co prawda bez poprzeczki podobają mi się bardziej, ale głównie kierowaliśmy się korzystną wyceną. Mam nadzieję, że nie będą mi się wypaczać .
    Kusiły mnie natomiast szprosy. W Alabastrze są takie delikatne i nie na linii oczu, więc nie przeszkadzają w podziwianiu uroków natury . Po wysłuchaniu wielu opinii ostatecznie przeważyło na nie, ale nie wiem , czy dobrze zrobiłam .
    A jak jest u Was z dodatkowym wypos. okien. My dołożyliśmy w oknach tarasowych hamulce- blokadę drzwi w klamce. Latem przeciąg nie będzie ich zamykał. I jeszcze od zewnątrz będą zamontowane ochwyty, dzięki którym od zewnątrz można zamknąć i otworzyć drzwi balkonowe (jeśli nie jest przekręcona klamka).
    zazdroszczę zaawansowania ale mam ambitny plan dobrnąć do takiego w czerwcu.
    My zazdrościliśmy Wozikom, tak szybkich postępów, a teraz staramy się zmieścić w tak krótkim czasie, jak oni. Wszystko było by dobrze, gdyby nie opieszli wykonawcy...
    Mam nadzieję, że traficie na rzetelnych i wszystko pójdzie sprawnie .

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar INEZ2007
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    Czytałam w Twoim dzienniku o tanim piaskowcu, mozesz zdradzić gdzie go kupiłaś? Pozdrawiam serdecznie

Strona 1 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony