dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1

    Domyślnie kawałek metalu przebity śrubką

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html

    Pierwszy news, jaki dziś rano przeczytałem

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Santo subito

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    wiecie co? Jest jedno dobre w tych durnych wiadomościach. Generalnie jestem niskociśnieniowcem, ale po przeczytaniu takich bzdur zaraz mi się podnosi ciśnienie

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Ironia losu a raczej historii. Wierni będą bić pokłony fragmentowi samolotu wyprodukowanego przez komunistów!
    Śmiać się czy płakać?
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  5. #5

    Domyślnie

    Wiecie, mnie już nie tylko chodzi o powstawanie swego rodzaju kultu - to jest chore - zgadzam się. Ale o to, ze fragment samolotu z miejsca katastrofy, o to że jakiś Rosjanin chce przekazać godło państwowe z prezydenckiej "tutki", które gdzieś tam wygrzebał, że ponoć telefonu komórkowego śp.Kaczyńskiego nie znaleziono - jak to miejsce było zabezpieczone?
    Znamienne zdjęcie z miejsca katastrofy:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10410153..jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	2006 kliknij aby powiększyć...


  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Telefon podobno jest, mowil o tym dzisiaj premier (przekazano kanalami dyplomatycznymi).

    Ale na to zle zabezpieczenie zwrocilam uwage od samego poczatku, jak zaczeli pokazywac miejsce katastrofy. Czytalam kiedys ksiazke (prosze sie nie smiac ) o katastrofie lotniczej w USA, gdzie bardzo dokladnie byly opisane procedury i dzialania roznych sluzb, jakie przybywaja na miejsce. Pierwsze od czego zaczynaja, to odgrodzenie od gapiow. Dodatkowo tam oczywiste bylo, ze po przeszukaniu calej okolicy w dosc duzym promieniu, potem przekopuje sie ziemie - w przypadku Smolenska to strona polska musiala poprosic oficjalnie o przekopanie ziemi.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  7. #7

    Domyślnie

    czarni pokazuja po raz kolejny kto rzadzi w polsce i jesli komus z nimi nie po drodze to ma przesrane.
    wiec kazdy bedzie pielgrzymowal do czestochowy i walil czolem o beton przed kawalkiem aluminium
    co jeszcze wymysla czarni zeby zarobic kilka groszy ???????????????

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    tak tylko zapytam, czy ten kawałek złomu to już relikwie ?

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... hmmm ... a ja cały czas żyłem w przeświadczeniu, że Obraz Jasnogórski (i Wawel) to Własność Narodu a nie "prywatne folwarki"
    unde venis et quo tendis

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    To prawda - są własnością narodu, tylko, że niektórzy myślą i twierdzą : NARÓD TO MY! tzn. ONI nie my.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  11. #11

    Domyślnie

    Kasa nie śmierdzi
    Wiara czyni ...............czuba.

  12. #12

    Domyślnie

    Tak macie racje.
    Najbardziej smieszy mnie jak ktos chwali sie rzeczami po przodkach, pokazuje " blachy"( odznaczenia) , zdjęcia i inne "relikwie" co to dziadek dostał np. walke z okupantem.
    Ale najlepsi łowszołomy to sa amerykanie tam rodzinka stawia ołtarzyk z gaddzetami w domu po gostku który zginał np. w Wietnamie, Iraku czy WTC Ci to są dopiero nawiedzeni i stawiają kazdemu byłemu preziowi biblioteke-muzeum. )
    U nas zresztą podobnie , tony szczoteczek do zębów , starych butów, toreb i torebeczek , stare rozlatujace sie meble i na to wszystko dzieci i dorośli patrza . Po co?

    Ostatnio za złomiarzami to cały interpol postawili na nogi, a to przeca z 40 kg złomu za 50zł. To wszystko za nasze pieniadze.

    Jak to jeden "nowoczesny" powiedział:
    " ..majówke tam sobie w lesie zrobili za nasze pieniadze jakby u nas pięknych lasów nie było a teraz jakieś blachy na relikwie, żenada !!!"

    Chcemy wolności np zlikwidować zakaz wchodzenia z psami na cmentarze . Piesek tak ładnie załatwia się na grobach, BOHO zgadzasz się ?
    Ostatnio edytowane przez mariankossy ; 30-04-2010 o 16:46
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariankossy Zobacz post
    Tak macie racje.
    no to zgoda w narodzie...... aby tak dalej.....
    BOHO
    Warszawa

  14. #14
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Wszyscy się cieszymy, chociaż pewnych fragmentów tej homilii nie sposób przecenić, ze względu na ładunek emocjonalny i stan kaznodziei.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    no to zgoda w narodzie...... aby tak dalej.....
    W jednosci siła.

    Też nie lubie zeby ograniczac moją wolnosć.

    Ja jestem za zniesieniem bzdurnych ograniczeń mojej wolności .
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    Wiecie, mnie już nie tylko chodzi o powstawanie swego rodzaju kultu - to jest chore - zgadzam się. Ale o to, ze fragment samolotu z miejsca katastrofy, o to że jakiś Rosjanin chce przekazać godło państwowe z prezydenckiej "tutki", które gdzieś tam wygrzebał, że ponoć telefonu komórkowego śp.Kaczyńskiego nie znaleziono - jak to miejsce było zabezpieczone?
    Znamienne zdjęcie z miejsca katastrofy:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10410153..jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	2006 kliknij aby powiększyć...

    Właśnie o tym pisałam w którymś wątku. Mnie to przeraża. Nawet nie wiadomo o której był wypadek, a tym samym ile trwało plądrowanie miejsca katastrofy. Na różnych filmikach widać, jak po lesie łażą ludzie z reklamówkami. Może jestem szurnięta, ale mi sie to w głowie nie mieści, że szefa MONu nie obchodziło zabezpieczenie miejsca wypadku do przyjazdu polskich służb. Masakra.

  17. #17

    Domyślnie

    z ciekawostek to nie wiadomo cvzy ta zakonnica p....ala ten kawalek samolotu czy nie ,swoja droga jakby nie patrzec popelnino przestepstwo .Z przemówienia Przeora jasnej Góry, który raz twierdzi, że jest to dar mieszkańców Rosji, a innym razem twierdzi, że to zakonnica przywiozła(czytaj ukradła):
    Maleńki fragment skrzydła prezydenckiego samolotu zostanie umieszczony w nowej sukni Matki Bożej. Poinformował o tym o. Roman Majewski, przeor Jasnej Góry podczas Apelu Jasnogórskiego w niedzielę, 25 kwietnia.

    `Najmilsza Nasza Matko, pokornie Cię prosimy, abyś przyjęła ten kawałek metalu, który składamy u Twych stóp, a który pochodzi ze skrzydła samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem - mówił o. Roman Majewski - Dziś ten niemy, mały świadek głośnej, wielkiej tragedii dotarł na Jasną Górę od mieszkańców Rosji. Przyjmij w tym kawałku metalu zimnym, i nic nam niemówiącym, całą naszą troskę o Ojczyznę naszą, którą Tobie w ufnej modlitwie zawierzamy'.

    `Ten kawałek z samolotu, który spadł z Prezydentem Rzeczypospolitej i całą delegacją do Katynia 10 kwietnia pod Smoleńskiem, zostanie włączony w Twoją nową suknię, w suknię wdzięczności i miłości, cierpienia i nadziei Narodu Polskiego na zawsze' - powiedział o. przeor. To wyjątkowe wotum stanowi mały fragment pokrytego białą farbą metalu z przebitą przez niego śrubką.

    `Dziś tu na ołtarzu Matki Bożej spoczywa fragment ze skrzydła tego samolotu, który spadł na ziemię rosyjską. Został zdobyty ten kawałek za cenę wielkiej odwagi siostry zakonnej, która przepędzana przez żołnierzy zaraz po wypadku, dwa dni po wypadku, ten fragment z tego miejsca zabrała i przywiozła na Jasną Górę' - mówił w homilii o. Roman Majewski w niedzielę, 25 kwietnia w czasie Mszy św. o godz. 9.30, transmitowanej przez TV Trwam. Patrzac na klechow z Czestochowy i ch powiazania z mafia slaska (wplacania kauacji za aresztowanych mafiozow,pranie brudnych pieniedzy itd ,jest sporo o tym w sieci) to nie pownino mnie to dziwic ,ale czy czczenie kawlka blachy nie jest balwochwalstem? Na tej zasadzie jakby premier Lepper sie po pijaku zabil traktorem to mozna by jako relikwie wstawic blotnik z Ursusa na oltarzu. Z ciekawostek : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html
    Regulamin forum

  18. #18

    Domyślnie

    Jak by kto chciał ( i bardzo mu zależy) to moge oddać swoja gumke. ( za darmo)
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... hmmm ... a ja cały czas żyłem w przeświadczeniu, że Obraz Jasnogórski (i Wawel) to Własność Narodu a nie "prywatne folwarki"
    Oj Szefie, takis stary ,a takiś naiwny





  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Oj Szefie, takis stary ,a takiś naiwny




    Komuchy nawet po niego reki nie wyciągały a tu takie mniemanie ze państwowy.
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony